0

100 razy bardziej wole Mbappe od Haalanda

12

@denks1984 uczymy się na błędach

0

Pomóżcie, jak się nazywa komentator/dziennikarz ze studia c+ blondyn w kitce siedzący po prawej stronie?

5

A kawiarnia w Madrycie nadal bez prądu.

0

Ciekawe co na to Arsenal…

0

Tutaj mogło być z 8 bramek. Niesamowite naprawde

0

Niesamowite podania dzisiaj idą na wolne pole. Szczeka opada.

0

@peetwithbarca tak by powiedział Mourinho

1

Ale co Torres zmarnował pięćsetkę to jedno.

4

Czy to wieczór na Manitę?

4

0-2 to najmniejszy wymiar kary. Mogło być 4.

0

Będzie duuuzo gadania co do czerwonej kartki.

2

Przescieradłowa strona jak zwykle padła

0

Kończymy ta polowe. Trzeba odetchnąć!

1

Proszę zostawić Dembele. 2 asysty już ma ;)

1

Hahahahahahahhaah Vini

0

Próbować o druga i utrzymać!!!

0

Żeby to się nie zemściło…

0

JAK to nie weszło

0

Co wybieracie? Eleven czy Canal+ ?

9

Coooo? Jak to bez Alvesa?!

12

Marka jaka nowa „szata” składu.
Obiektywnie rzecz biorąc, nie da się patrzeć na te mordy z Madrytu xd

0

@gaq mam nadzieje, ze nie Adama za Dembele, bo przeciwko Realowi jego sztuczki raczej się nie powiodą

2

Nie rozumiem hejtu na Depaya. Przypomnijcie sobie go chwile sprzed kontuzji a teraz. Progres „jak to u Xaviego”. Oby tak dalej.

13

@Striker Po powrocie wyglada fatalnie? Mam wrażenie, ze oglądamy dwóch różnych Memphisow

0

Komentarz usunięty

0

Najbardziej uniknąć to West Ham.
A będzie klasyka z Lyonem.

0

Pachnie jakimś przypadkowym golem dla Galata w końcówce

2

Dembélé z każdym meczem rzuca coraz lepsze piłki…

1

Inaki wszystko broni! Bramki stracone totalnie bez żadnych szans. Godne podziwu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?