truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 razy bardziej wole Mbappe od Haalanda
12
@denks1984 uczymy się na błędach
0
Pomóżcie, jak się nazywa komentator/dziennikarz ze studia c+ blondyn w kitce siedzący po prawej stronie?
5
A kawiarnia w Madrycie nadal bez prądu.
0
Ciekawe co na to Arsenal…
0
Tutaj mogło być z 8 bramek. Niesamowite naprawde
0
Niesamowite podania dzisiaj idą na wolne pole. Szczeka opada.
0
@peetwithbarca tak by powiedział Mourinho
1
Ale co Torres zmarnował pięćsetkę to jedno.
4
Czy to wieczór na Manitę?
4
0-2 to najmniejszy wymiar kary. Mogło być 4.
0
Będzie duuuzo gadania co do czerwonej kartki.
2
Przescieradłowa strona jak zwykle padła
0
Kończymy ta polowe. Trzeba odetchnąć!
1
Proszę zostawić Dembele. 2 asysty już ma ;)
1
Hahahahahahahhaah Vini
0
Próbować o druga i utrzymać!!!
0
Żeby to się nie zemściło…
0
JAK to nie weszło
0
Co wybieracie? Eleven czy Canal+ ?
9
Coooo? Jak to bez Alvesa?!
12
Marka jaka nowa „szata” składu.
Obiektywnie rzecz biorąc, nie da się patrzeć na te mordy z Madrytu xd
0
@gaq mam nadzieje, ze nie Adama za Dembele, bo przeciwko Realowi jego sztuczki raczej się nie powiodą
2
Nie rozumiem hejtu na Depaya. Przypomnijcie sobie go chwile sprzed kontuzji a teraz. Progres „jak to u Xaviego”. Oby tak dalej.
13
@Striker Po powrocie wyglada fatalnie? Mam wrażenie, ze oglądamy dwóch różnych Memphisow
0
Komentarz usunięty
0
Najbardziej uniknąć to West Ham.
A będzie klasyka z Lyonem.
0
Pachnie jakimś przypadkowym golem dla Galata w końcówce
2
Dembélé z każdym meczem rzuca coraz lepsze piłki…
1
Inaki wszystko broni! Bramki stracone totalnie bez żadnych szans. Godne podziwu