truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
USMALE Dembele, litości
0
Klasycznie, jak coś się komuś uda, to kontuzja xddd
3
Naprawdę, KTO wygrał komentowanie w tym meczu???
0
Szkoda mi Fatiego, przypomina się Ferran i jego setki z ubiegłego sezonu (w tym nie jest lepiej XD)
0
@Nazio87 zgadzam się, porażka
0
A kiedy Depay wraca?
0
Strzela w 100’, nie ma sie co łudzić xd
0
Z innej beczki, widzieliście hejt pod zdjęciem Ferrana na insta? Kibice Valencii go tak zlinczowali, ze brak słów!
0
Ile dzisiaj na Bernabeu?
2
Co powiecie ostatnio na formę FDJ?
Mi zaczyna znowu imponować, nie jest to jeszcze poziom, jaki jest w stanie osiągnąć, ale progress widoczny.
0
Standardowo na cafejce UPS.500
0
Dlatego właśnie Dembele gra a nie Ferran
0
Jutro Panowie już -5/6 punktów :(
1
DLACZEGO Pedri nie strzela w takich sytuacjach, nie jestem w stanie tego pojąć
0
Na La Rambli jak zwykle wszyscy out. Litości… XD
6
@Nazio87 gra, prawie strzelił bramkę ;)
0
Ja nie czaje, Xavi serio im dał bana na strzały?
0
@Firestone jak Ferran w 99%. Z tym ze Dembele potrafi wylosować dobry mecz a Ferran niestety od długo dawna nie…
0
@Kamiloza91 ta, wtedy na skrzydłach giniemy w mgle jak dzieci, gorzej niż teraz.
1
Czy Robercik teraz już żałuje???
2
Gdyby Bayern bardziej chciał/musiał, moglibyśmy dostać MINIMUM 0:5. Jesteśmy w tym meczu totalnym zerem.
0
Ferran teraz strzeli dwie brameczki XD
0
To jest KARA dla nas od lat za półfinał z Chelsea XD nie da się tego inaczej wytłumaczyć.
1
Hahahahahahahahahaha
4
Zaraz VAR anuluje
0
Co ten człowiek gada. Jakie spoiwo. Boze.
0
Oczywiście Bellerin zjebal. Jak ten człowiek nie zejdzie po 45’ to ja nie rozumiem.
0
Tylko bramka nas może obudzić
1
Niestety kolejny mecz zero gry kombinacyjnej
0
Każda akcja Bayernu bliżej bramki jest dużym zagrożeniem dla nas…