1

USMALE Dembele, litości

0

Klasycznie, jak coś się komuś uda, to kontuzja xddd

3

Naprawdę, KTO wygrał komentowanie w tym meczu???

0

Szkoda mi Fatiego, przypomina się Ferran i jego setki z ubiegłego sezonu (w tym nie jest lepiej XD)

0

@Nazio87 zgadzam się, porażka

0

A kiedy Depay wraca?

0

Strzela w 100’, nie ma sie co łudzić xd

0

Z innej beczki, widzieliście hejt pod zdjęciem Ferrana na insta? Kibice Valencii go tak zlinczowali, ze brak słów!

0

Ile dzisiaj na Bernabeu?

2

Co powiecie ostatnio na formę FDJ?
Mi zaczyna znowu imponować, nie jest to jeszcze poziom, jaki jest w stanie osiągnąć, ale progress widoczny.

0

Standardowo na cafejce UPS.500

0

Dlatego właśnie Dembele gra a nie Ferran

0

Jutro Panowie już -5/6 punktów :(

1

DLACZEGO Pedri nie strzela w takich sytuacjach, nie jestem w stanie tego pojąć

0

Na La Rambli jak zwykle wszyscy out. Litości… XD

6

@Nazio87 gra, prawie strzelił bramkę ;)

0

Ja nie czaje, Xavi serio im dał bana na strzały?

0

@Firestone jak Ferran w 99%. Z tym ze Dembele potrafi wylosować dobry mecz a Ferran niestety od długo dawna nie…

0

@Kamiloza91 ta, wtedy na skrzydłach giniemy w mgle jak dzieci, gorzej niż teraz.

1

Czy Robercik teraz już żałuje???

2

Gdyby Bayern bardziej chciał/musiał, moglibyśmy dostać MINIMUM 0:5. Jesteśmy w tym meczu totalnym zerem.

0

Ferran teraz strzeli dwie brameczki XD

0

To jest KARA dla nas od lat za półfinał z Chelsea XD nie da się tego inaczej wytłumaczyć.

1

Hahahahahahahahahaha

4

Zaraz VAR anuluje

0

Co ten człowiek gada. Jakie spoiwo. Boze.

0

Oczywiście Bellerin zjebal. Jak ten człowiek nie zejdzie po 45’ to ja nie rozumiem.

0

Tylko bramka nas może obudzić

1

Niestety kolejny mecz zero gry kombinacyjnej

0

Każda akcja Bayernu bliżej bramki jest dużym zagrożeniem dla nas…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?