20 czerwca 2026, 12:11
4
@Kgorecki2500 Powodzenia!
20 czerwca 2026, 12:10
0
@Soetie Moim zdaniem wychodzi tragiczne przygotowanie w Brazylii. Druga kontuzja z rzędu pod okiem Carlo. Coś tu jest nie tak.
20 czerwca 2026, 12:09
Komentarz usunięty przez użytkownika
20 czerwca 2026, 12:06
Wirus FIFA daje wyznaki.
20 czerwca 2026, 00:38
2
@chavez Dzień (a właściwie noc) na La Rambli.
20 czerwca 2026, 00:32
@AlphaNumeric Albo niektórym za wcześnie dano dostęp do internetu. Pewien nowy użytkownik jest tego przykładem.
20 czerwca 2026, 00:26
20 czerwca 2026, 00:24
@ViscaBARCA666 Dzieciaczku, połóż się już do spania. Jest już noc.
@Comentateiro Niestety nie mam :(
8
@Moderacja Mam uprzejmą prośbę o ogarnięcie forum które jest zaśmiecane przez pewnego dzieciaka.
19 czerwca 2026, 20:52
@Andrzej00 Atletico to mimo wszystko nie Real Madryt.
19 czerwca 2026, 20:42
Z takimi szklankami to daleko nie zajdziemy..
19 czerwca 2026, 17:26
Po co im PO za taką kasę (oddanie świetnego Barcoli). O ile Łucho chce go przestawić na ŚO
19 czerwca 2026, 17:24
5
Grimaldo bez nogi>Balde
19 czerwca 2026, 13:47
1
@Safrani Nepotyzm, ale to Warszawa.
@Safrani Giertych
19 czerwca 2026, 13:46
3
@draxidox Gdyby Trzaskowski był długopisem, to byłby wielbiony przez elektorat Tuska ;)
19 czerwca 2026, 13:44
@martusiaaaa Tak średnio bym powiedział.
19 czerwca 2026, 13:34
Trzecim i czwartym transferem będzie Christensen i Fati. I na tym będzie można zakończyć okienko :)
19 czerwca 2026, 13:32
@clyde Każdy co krytykuje PO jest PiSiorem i ogląda Republikę. To jest twierdzenie elektoratu Tuska.
19 czerwca 2026, 13:08
@Roobo Jakim cudem PO ma tak wysokie poparcie? Polaryzacja działa idealnie..
19 czerwca 2026, 12:24
@Comentateiro Czy mu się dziwie? Nie.Fanboye CR7 są wściekłe po ostatniej wpadce i wyżywają się na każdym.
19 czerwca 2026, 12:23
@clyde "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie" - polityk PO
19 czerwca 2026, 12:19
@clyde Borneo tak już ma ;)
19 czerwca 2026, 11:31
6
Kolejny szczur. Wykorzystał Barcelone żeby podpisać wyższy kontrakt. Dzięki Bogu że go nie sprowadziliśmy
19 czerwca 2026, 11:12
Bardzo mi się podoba określenie użyte przez Gaviego. Zapewnie mierdy z notatnika się wściekną, co jest satysfakcjonujące.
19 czerwca 2026, 11:08
To było wiadome od dawna.
19 czerwca 2026, 01:25
@marqino A to fani Realu przypadkiem życzyli Yamalowi „połamanych nóg”? To chyba ogólnie poziom wszystkich mierd…
19 czerwca 2026, 01:21
@robertocarlos76 On tylko chce grać w piłkę, jak męczennik :(
19 czerwca 2026, 01:20
Okropna kontuzja Kone.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
@Kgorecki2500 Powodzenia!
0
@Soetie Moim zdaniem wychodzi tragiczne przygotowanie w Brazylii. Druga kontuzja z rzędu pod okiem Carlo. Coś tu jest nie tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wirus FIFA daje wyznaki.
2
@chavez Dzień (a właściwie noc) na La Rambli.
2
@AlphaNumeric Albo niektórym za wcześnie dano dostęp do internetu. Pewien nowy użytkownik jest tego przykładem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ViscaBARCA666 Dzieciaczku, połóż się już do spania. Jest już noc.
0
@Comentateiro Niestety nie mam :(
8
@Moderacja
Mam uprzejmą prośbę o ogarnięcie forum które jest zaśmiecane przez pewnego dzieciaka.
2
@Andrzej00 Atletico to mimo wszystko nie Real Madryt.
0
Z takimi szklankami to daleko nie zajdziemy..
0
Po co im PO za taką kasę (oddanie świetnego Barcoli). O ile Łucho chce go przestawić na ŚO
5
Grimaldo bez nogi>Balde
1
@Safrani Nepotyzm, ale to Warszawa.
0
@Safrani Giertych
3
@draxidox Gdyby Trzaskowski był długopisem, to byłby wielbiony przez elektorat Tuska ;)
1
@martusiaaaa Tak średnio bym powiedział.
4
Trzecim i czwartym transferem będzie Christensen i Fati. I na tym będzie można zakończyć okienko :)
0
@clyde Każdy co krytykuje PO jest PiSiorem i ogląda Republikę. To jest twierdzenie elektoratu Tuska.
1
@Roobo Jakim cudem PO ma tak wysokie poparcie? Polaryzacja działa idealnie..
1
@Comentateiro Czy mu się dziwie? Nie.
Fanboye CR7 są wściekłe po ostatniej wpadce i wyżywają się na każdym.
0
@clyde "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie" - polityk PO
0
@clyde Borneo tak już ma ;)
6
Kolejny szczur. Wykorzystał Barcelone żeby podpisać wyższy kontrakt. Dzięki Bogu że go nie sprowadziliśmy
3
Bardzo mi się podoba określenie użyte przez Gaviego. Zapewnie mierdy z notatnika się wściekną, co jest satysfakcjonujące.
0
To było wiadome od dawna.
1
@marqino A to fani Realu przypadkiem życzyli Yamalowi „połamanych nóg”? To chyba ogólnie poziom wszystkich mierd…
0
@robertocarlos76 On tylko chce grać w piłkę, jak męczennik :(
3
Okropna kontuzja Kone.