Moim zdaniem partnerem Pedriego powinien zostać Gavi, który dodaje intensywności i może być świetny pod względem zatrzymywania akcji. De Jong powinien zostać, ale musi być rotowany z Gavim.
@panczo Czy ja wiem? Kiedyś ktoś napisał na forum: „nawet jeśli Ukraina będzie wychwalać Hitlera to i tak będę ją popierał” lub coś w tym stylu. Tej głupoty nikt nie przebije
@Borneo Czyli nazywanie UPA „bohaterami” przez Prezydenta Ukr jest dobre? Chłopie, chyba te upały źle na Ciebie działają. UPA wymordowała setki tysięcy Polaków, i każdy co wychwala tą organizację NIE JEST przyjacielem Polski. Bardzo dobra decyzja Nawrockiego. Polska musi być szanowana przez partnerów.
Do zwolenników sprzedaży do Arabów; Skąd pewność że Araby za niego dadzą 100 milionów? Po miernym mundialu i kolejnej kontuzji raczej obniża ofertę, która będzie mniej atrakcyjna. Poza tym, Barca go nie sprzeda. Jak chcą przedłużać kontrakt z wiecznie kontuzjowanym Christensenem, to tym bardziej zostawią lidera zespołu i świetnego skrzydłowego (gdy jest zdrowy).
@heniusss W punkt. Na Facebooku widziałem pewnego lokalnego "dziennikarza" który ubóstwia miejskie władze na swoim portaliku. Z nim nie ma sensu dyskutować, ponieważ natychmiastowo grozi i usuwa komentarze.
@Zoker Często zakrywają usta, gdy chcą coś powiedzieć drugiemu piłkarzowi a nie chcą wtajemniczać w to media. To było normalne zachowanie do meczu Real-Benfica.
0
Julian odejdzie - jeśli nie teraz, to za rok. Case podobny do Griezmanna.
2
@norbi77 A do tego po pierwszym meczu szczekali o fatalnej grze zawodników Barcy. Szybko poszło!
3
„Piłkarze Barcy grają fatalnie na mundialu”
https://zapodaj.net/plik-T9Qt2Cr7St
1
Arabia skończy jak Brazylia 12 lat temu.
2
No Ferran, no problem.
1
@FcPortoFan1999 Świetny sarkazm :)
3
@Lanosss Szkoda, bo Grimaldo byłby świetnym wzmocnieniem. Będzie się trzeba zadowolić Balde i coraz starszym Cancelo.
1
@Esteban_ Akurat chłop raz na jakiś czas pisze o Barcelonie, m.i.n broniąc Araujo „bo ma gole”. Oczywiście w swoim języku
2
Moim zdaniem partnerem Pedriego powinien zostać Gavi, który dodaje intensywności i może być świetny pod względem zatrzymywania akcji. De Jong powinien zostać, ale musi być rotowany z Gavim.
1
@cchesterr43 ja mam tak samo.
6
@panczo Czy ja wiem? Kiedyś ktoś napisał na forum: „nawet jeśli Ukraina będzie wychwalać Hitlera to i tak będę ją popierał” lub coś w tym stylu. Tej głupoty nikt nie przebije
5
@Criss18Barca @Conradxc
Co to za zaskoczenie? Jak patrzę na autora posta, to wiem czego oczekiwać jeśli chodzi o język :)
9
@Borneo Czyli nazywanie UPA „bohaterami” przez Prezydenta Ukr jest dobre?
Chłopie, chyba te upały źle na Ciebie działają.
UPA wymordowała setki tysięcy Polaków, i każdy co wychwala tą organizację NIE JEST przyjacielem Polski. Bardzo dobra decyzja Nawrockiego. Polska musi być szanowana przez partnerów.
1
Masz rację Lamine. Wygra wielka Polska!
0
@wyrek Wątpię że tyle zaproponują. Narazie nie złożyli żadnej oferty, więc trudno powiedzieć że są zdeterminowani.
2
Do zwolenników sprzedaży do Arabów; Skąd pewność że Araby za niego dadzą 100 milionów? Po miernym mundialu i kolejnej kontuzji raczej obniża ofertę, która będzie mniej atrakcyjna. Poza tym, Barca go nie sprzeda. Jak chcą przedłużać kontrakt z wiecznie kontuzjowanym Christensenem, to tym bardziej zostawią lidera zespołu i świetnego skrzydłowego (gdy jest zdrowy).
3
Aż mi się przypomniało gol Kessiego w klasyku :)
1
Jutro - Here we go!
7
Szwecja bez Vincica to kompletnie inna reprezentacja.
2
@D10SLEO Slavko Vincić ma krew na rękach.
0
@hubert874 2:2, 2:0, 0:2, 3:0
1
@FcPortoFan1999 Polska to też zrobiła na Euro 2024 ;)
1
@heniusss W punkt. Na Facebooku widziałem pewnego lokalnego "dziennikarza" który ubóstwia miejskie władze na swoim portaliku. Z nim nie ma sensu dyskutować, ponieważ natychmiastowo grozi i usuwa komentarze.
4
Za kilka lat również dostanie czerwoną w LM. Jest młody to się szybko przyzwyczai do naszego systemu
1
@Zoker Często zakrywają usta, gdy chcą coś powiedzieć drugiemu piłkarzowi a nie chcą wtajemniczać w to media. To było normalne zachowanie do meczu Real-Benfica.
4
@19xavi93 W obecnym świecie wszystko jest obraźliwe..
0
@Starrk Nie oznaczaj Borneo, bo ci zaraz wyjedzie z PiSem ;)
0
@RomanGroza Vinicius już jest wściekły i cię zgłasza.
0
@4drian0 Rozumiem, że Vinicius to jedyny arbiter prawdy w takich sprawach? Do takiej sprawa potrzeba dowodów niezależnie od tego kto to powiedział.
1
Jeśli niektórych trenuje beton pokroju Carlo, to będzie ciężko z formą fizyczną.