0

Julian odejdzie - jeśli nie teraz, to za rok. Case podobny do Griezmanna.

2

@norbi77 A do tego po pierwszym meczu szczekali o fatalnej grze zawodników Barcy. Szybko poszło!

3

„Piłkarze Barcy grają fatalnie na mundialu”
https://zapodaj.net/plik-T9Qt2Cr7St

1

Arabia skończy jak Brazylia 12 lat temu.

2

No Ferran, no problem.

1

@FcPortoFan1999 Świetny sarkazm :)

3

@Lanosss Szkoda, bo Grimaldo byłby świetnym wzmocnieniem. Będzie się trzeba zadowolić Balde i coraz starszym Cancelo.

1

@Esteban_ Akurat chłop raz na jakiś czas pisze o Barcelonie, m.i.n broniąc Araujo „bo ma gole”. Oczywiście w swoim języku

2

Moim zdaniem partnerem Pedriego powinien zostać Gavi, który dodaje intensywności i może być świetny pod względem zatrzymywania akcji. De Jong powinien zostać, ale musi być rotowany z Gavim.

1

@cchesterr43 ja mam tak samo.

6

@panczo Czy ja wiem? Kiedyś ktoś napisał na forum: „nawet jeśli Ukraina będzie wychwalać Hitlera to i tak będę ją popierał” lub coś w tym stylu. Tej głupoty nikt nie przebije

5

@Criss18Barca @Conradxc
Co to za zaskoczenie? Jak patrzę na autora posta, to wiem czego oczekiwać jeśli chodzi o język :)

9

@Borneo Czyli nazywanie UPA „bohaterami” przez Prezydenta Ukr jest dobre?
Chłopie, chyba te upały źle na Ciebie działają.
UPA wymordowała setki tysięcy Polaków, i każdy co wychwala tą organizację NIE JEST przyjacielem Polski. Bardzo dobra decyzja Nawrockiego. Polska musi być szanowana przez partnerów.

1

Masz rację Lamine. Wygra wielka Polska!

0

@wyrek Wątpię że tyle zaproponują. Narazie nie złożyli żadnej oferty, więc trudno powiedzieć że są zdeterminowani.

2

Do zwolenników sprzedaży do Arabów; Skąd pewność że Araby za niego dadzą 100 milionów? Po miernym mundialu i kolejnej kontuzji raczej obniża ofertę, która będzie mniej atrakcyjna. Poza tym, Barca go nie sprzeda. Jak chcą przedłużać kontrakt z wiecznie kontuzjowanym Christensenem, to tym bardziej zostawią lidera zespołu i świetnego skrzydłowego (gdy jest zdrowy).

3

Aż mi się przypomniało gol Kessiego w klasyku :)

1

Jutro - Here we go!

7

Szwecja bez Vincica to kompletnie inna reprezentacja.

2

@D10SLEO Slavko Vincić ma krew na rękach.

0

@hubert874 2:2, 2:0, 0:2, 3:0

1

@FcPortoFan1999 Polska to też zrobiła na Euro 2024 ;)

1

@heniusss W punkt. Na Facebooku widziałem pewnego lokalnego "dziennikarza" który ubóstwia miejskie władze na swoim portaliku. Z nim nie ma sensu dyskutować, ponieważ natychmiastowo grozi i usuwa komentarze.

4

Za kilka lat również dostanie czerwoną w LM. Jest młody to się szybko przyzwyczai do naszego systemu

1

@Zoker Często zakrywają usta, gdy chcą coś powiedzieć drugiemu piłkarzowi a nie chcą wtajemniczać w to media. To było normalne zachowanie do meczu Real-Benfica.

4

@19xavi93 W obecnym świecie wszystko jest obraźliwe..

0

@Starrk Nie oznaczaj Borneo, bo ci zaraz wyjedzie z PiSem ;)

0

@RomanGroza Vinicius już jest wściekły i cię zgłasza.

0

@4drian0 Rozumiem, że Vinicius to jedyny arbiter prawdy w takich sprawach? Do takiej sprawa potrzeba dowodów niezależnie od tego kto to powiedział.

1

Jeśli niektórych trenuje beton pokroju Carlo, to będzie ciężko z formą fizyczną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?