2

@Natenczas Patrząc na jego kolejny komentarz, to masz rację.

9

@Roobo Generalnie FIFA wraz z Trumpem psują ten mundial. Wszystko dla pieniędzy.

9

Jeden słabszy mecz z silnym Marokiem, a tutaj niektórzy już piszą że "Raphinha jest słaby, ograniczony, Vini go zjada" itp.

Tak się składa, że KAŻDEMU może się przytrafić słabszy mecz, zwłaszcza w reprezentacji. To nie był finał Mundialu, tylko faza grupowa. Nie można po jednym meczu fazy grupowej mundialu wyciągać wniosków z przydatności piłkarza w klubie.

4

@tarantino10 Zgadzam się. Vinicius w trakcie swojego prime grał dramatycznie dla repki, co nie oznacza że był tragiczny w Realu. Niektórzy tego nie potrafią zrozumieć

0

@Gronek Wybaczyliby mu, bo Włochy odpadną na etapie eliminacji ;)

10

@Borneo Jest temat o Kosiniaku? Co robisz?
A. odpowiadasz na argumenty w poście (źle)
B. krytykujesz Kosiniaka (źle)
C. Zmieniasz temat na PiS, Nawrockiego i ustawki w 2009 (DOBRZE!)

0

@Borneo Nie przesadzaj.

0

@Herato zdecydowanie Kamysz. Kosiniak jeszcze jako tako.

4

@Natenczas Żona rządzi tygryskiem. Żona Tygryska jeszcze pokaże pazurki Rosji ;)

1

Wybaczylibyście Ronaldowi Araujo za kolejną czerwoną kartkę w Lidze Mistrzów?

7

Celem Ancelottiego jest zajechanie Raphy na nowy sezon. Już udało się w marcu.

2

La Rambla dzisiaj zeszła na tematy wybaczania i związków. Ciekawe.

3

@Maciek313 Takich szczurów nie potrzebujemy. Gracz o takiej mentalności idealnie pasuje do Realu

1

@Pedri16Future Ciekawe czy ktoś się identyfikuje jako toaleta? By mnie to nie zdziwiło, patrząc na obecne „trendy”.

1

@Herato Na szczęście jestem singlem :)

1

Nie mogę patrzeć na tą madrycka mordę.

2

Turcja jako czarny koń znowu zawodzi? Stare, znałem.

1

@macio_944 Football Ancelottiego w pigułce.

1

Te liczby Viniciusa w repce…
Już Milik miał lepsze statystyki.

5

Takie wylewy to widziałem w meczu Polski z Senegalem. Co się stało z Brazylią?

1

Vinicic coś odwali. Ciekawe, od kogo dostał w łapę?

0

Ta Szwajcaria gra gorzej niż Polska za Probierza.

1

Ale nudy!
Mam nadzieję że mecz Brazylii będzie lepszy do oglądania

2

Czy tylko ja mam wrażenie że w USA i Kanadzie głównie są pikniki? W Meksyku atmosfera była jeszcze dobra.

1

@Pawlak1992 Mogło być gorzej - Euro 2020, i turniej w dziesięciu krajach.

0

@Katalończyk 99 VAR to by trwał z 10 minut. :)

0

A mundialowy DJ dalej się bawi.

0

Gdyby to był mecz Barca-Atletico, to sędzia by zagwizdał spalonego :)

2

Katarczycy nie zrobili progresu. Nadal grają jajco.

0

Co ta Szwajcaria wyrabia…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?