Jeden słabszy mecz z silnym Marokiem, a tutaj niektórzy już piszą że "Raphinha jest słaby, ograniczony, Vini go zjada" itp.
Tak się składa, że KAŻDEMU może się przytrafić słabszy mecz, zwłaszcza w reprezentacji. To nie był finał Mundialu, tylko faza grupowa. Nie można po jednym meczu fazy grupowej mundialu wyciągać wniosków z przydatności piłkarza w klubie.
@tarantino10 Zgadzam się. Vinicius w trakcie swojego prime grał dramatycznie dla repki, co nie oznacza że był tragiczny w Realu. Niektórzy tego nie potrafią zrozumieć
@Borneo Jest temat o Kosiniaku? Co robisz? A. odpowiadasz na argumenty w poście (źle) B. krytykujesz Kosiniaka (źle) C. Zmieniasz temat na PiS, Nawrockiego i ustawki w 2009 (DOBRZE!)
2
@Natenczas Patrząc na jego kolejny komentarz, to masz rację.
9
@Roobo Generalnie FIFA wraz z Trumpem psują ten mundial. Wszystko dla pieniędzy.
9
Jeden słabszy mecz z silnym Marokiem, a tutaj niektórzy już piszą że "Raphinha jest słaby, ograniczony, Vini go zjada" itp.
Tak się składa, że KAŻDEMU może się przytrafić słabszy mecz, zwłaszcza w reprezentacji. To nie był finał Mundialu, tylko faza grupowa. Nie można po jednym meczu fazy grupowej mundialu wyciągać wniosków z przydatności piłkarza w klubie.
4
@tarantino10 Zgadzam się. Vinicius w trakcie swojego prime grał dramatycznie dla repki, co nie oznacza że był tragiczny w Realu. Niektórzy tego nie potrafią zrozumieć
0
@Gronek Wybaczyliby mu, bo Włochy odpadną na etapie eliminacji ;)
10
@Borneo Jest temat o Kosiniaku? Co robisz?
A. odpowiadasz na argumenty w poście (źle)
B. krytykujesz Kosiniaka (źle)
C. Zmieniasz temat na PiS, Nawrockiego i ustawki w 2009 (DOBRZE!)
0
@Borneo Nie przesadzaj.
0
@Herato zdecydowanie Kamysz. Kosiniak jeszcze jako tako.
4
@Natenczas Żona rządzi tygryskiem. Żona Tygryska jeszcze pokaże pazurki Rosji ;)
1
Wybaczylibyście Ronaldowi Araujo za kolejną czerwoną kartkę w Lidze Mistrzów?
7
Celem Ancelottiego jest zajechanie Raphy na nowy sezon. Już udało się w marcu.
2
La Rambla dzisiaj zeszła na tematy wybaczania i związków. Ciekawe.
3
@Maciek313 Takich szczurów nie potrzebujemy. Gracz o takiej mentalności idealnie pasuje do Realu
1
@Pedri16Future Ciekawe czy ktoś się identyfikuje jako toaleta? By mnie to nie zdziwiło, patrząc na obecne „trendy”.
1
@Herato Na szczęście jestem singlem :)
1
Nie mogę patrzeć na tą madrycka mordę.
2
Turcja jako czarny koń znowu zawodzi? Stare, znałem.
1
@macio_944 Football Ancelottiego w pigułce.
1
Te liczby Viniciusa w repce…
Już Milik miał lepsze statystyki.
5
Takie wylewy to widziałem w meczu Polski z Senegalem. Co się stało z Brazylią?
1
Vinicic coś odwali. Ciekawe, od kogo dostał w łapę?
0
Ta Szwajcaria gra gorzej niż Polska za Probierza.
1
Ale nudy!
Mam nadzieję że mecz Brazylii będzie lepszy do oglądania
2
Czy tylko ja mam wrażenie że w USA i Kanadzie głównie są pikniki? W Meksyku atmosfera była jeszcze dobra.
1
@Pawlak1992 Mogło być gorzej - Euro 2020, i turniej w dziesięciu krajach.
0
@Katalończyk 99 VAR to by trwał z 10 minut. :)
0
A mundialowy DJ dalej się bawi.
0
Gdyby to był mecz Barca-Atletico, to sędzia by zagwizdał spalonego :)
2
Katarczycy nie zrobili progresu. Nadal grają jajco.
0
Co ta Szwajcaria wyrabia…