1

Vinicic coś odwali. Ciekawe, od kogo dostał w łapę?

0

Ta Szwajcaria gra gorzej niż Polska za Probierza.

1

Ale nudy!
Mam nadzieję że mecz Brazylii będzie lepszy do oglądania

2

Czy tylko ja mam wrażenie że w USA i Kanadzie głównie są pikniki? W Meksyku atmosfera była jeszcze dobra.

1

@Pawlak1992 Mogło być gorzej - Euro 2020, i turniej w dziesięciu krajach.

0

@Katalończyk 99 VAR to by trwał z 10 minut. :)

0

A mundialowy DJ dalej się bawi.

0

Gdyby to był mecz Barca-Atletico, to sędzia by zagwizdał spalonego :)

2

Katarczycy nie zrobili progresu. Nadal grają jajco.

0

Co ta Szwajcaria wyrabia…

0

@Bombelek951 Nasz nowy Fabregas, tylko bardziej bezczelny. Żal.

0

Ciekawy ten dobór piosenek.

0

Nie chce mówić, ale już był piłkarz który olał Barcelonę dla wyższego kontraktu. Wtedy był uważany za jednego z lepszych na swojej pozycji. Dalej to już znana historia.

0

@lysy1015 Moim zdaniem byłby potrzebny w rotacji, ale jego kundelskie zachowanie nie pozostawia mi wątpliwości.

0

@juro14 Z jakiegoś źródła te informacje musiały być. Najprawdopodobniej sam piłkarz lub agent je wypuszczał.

0

@sokot Przeszedł dla kasy. Myślisz że chłop ma tą ambicję sportową? Silva to człowiek bez kręgosłupa moralnego.

0

@NeroTFP1 No coz, my w 2023 też sprowadziliśmy pomocnika City za darmo. Efekt? Zero tituli.

7

@Konradowskyy Żaden polityk nie powinien mieć immunitetu. Absurdalne prawo.

7

@Aragorn33 A Ruscy to nie był PiS? Coś ta narracja Tuska się myli…

0

Jak mówiłem: szczur, który nie zasługuje na koszulkę Barcelony. Mam nadzieję że ten transfer okaże się flopem.

1

@Kazragore Dlatego Polska wygrała w 2018, gdy w pierwszym meczu przegrała z Senegalem ;)

2

@michal26 „Chciał grać”. Tak jak Nico?

0

@TR3YWAY Najpierw szejkowie, teraz bogaty sugar daddy z Madrytu. To nie wypali. PSG też miało „fenomenalne” darmowe transfery - Wijnaldum itp.

1

@maroon 1 Września.

1

@Jasialdinho Głównie do rotacji. Jest to nadal jakość. Z drugiej strony, po co piłkarzyna która tylko patrzy na hajs? Bardzo się zawiodłem po dzisiejszych informacjach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Łasy na hajs. Tacy emeryci nie są nam potrzebni.

2

Akurat DJ świetny.

1

Czesio: 0-0 z Meksykiem
RPA: przegrywa 1-0 z Meksykiem
Tylko Czesio jest w stanie okiełznać Meksyk.

0

@Kidd Tacy najemnicy nie są nam potrzebni. Z Nico było podobnie. Wiadomo jak się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?