Nie chce mówić, ale już był piłkarz który olał Barcelonę dla wyższego kontraktu. Wtedy był uważany za jednego z lepszych na swojej pozycji. Dalej to już znana historia.
@Jasialdinho Głównie do rotacji. Jest to nadal jakość. Z drugiej strony, po co piłkarzyna która tylko patrzy na hajs? Bardzo się zawiodłem po dzisiejszych informacjach
1
Vinicic coś odwali. Ciekawe, od kogo dostał w łapę?
0
Ta Szwajcaria gra gorzej niż Polska za Probierza.
1
Ale nudy!
Mam nadzieję że mecz Brazylii będzie lepszy do oglądania
2
Czy tylko ja mam wrażenie że w USA i Kanadzie głównie są pikniki? W Meksyku atmosfera była jeszcze dobra.
1
@Pawlak1992 Mogło być gorzej - Euro 2020, i turniej w dziesięciu krajach.
0
@Katalończyk 99 VAR to by trwał z 10 minut. :)
0
A mundialowy DJ dalej się bawi.
0
Gdyby to był mecz Barca-Atletico, to sędzia by zagwizdał spalonego :)
2
Katarczycy nie zrobili progresu. Nadal grają jajco.
0
Co ta Szwajcaria wyrabia…
0
@Bombelek951 Nasz nowy Fabregas, tylko bardziej bezczelny. Żal.
0
Ciekawy ten dobór piosenek.
0
Nie chce mówić, ale już był piłkarz który olał Barcelonę dla wyższego kontraktu. Wtedy był uważany za jednego z lepszych na swojej pozycji. Dalej to już znana historia.
0
@lysy1015 Moim zdaniem byłby potrzebny w rotacji, ale jego kundelskie zachowanie nie pozostawia mi wątpliwości.
0
@juro14 Z jakiegoś źródła te informacje musiały być. Najprawdopodobniej sam piłkarz lub agent je wypuszczał.
0
@sokot Przeszedł dla kasy. Myślisz że chłop ma tą ambicję sportową? Silva to człowiek bez kręgosłupa moralnego.
0
@NeroTFP1 No coz, my w 2023 też sprowadziliśmy pomocnika City za darmo. Efekt? Zero tituli.
7
@Konradowskyy Żaden polityk nie powinien mieć immunitetu. Absurdalne prawo.
7
@Aragorn33 A Ruscy to nie był PiS? Coś ta narracja Tuska się myli…
0
Jak mówiłem: szczur, który nie zasługuje na koszulkę Barcelony. Mam nadzieję że ten transfer okaże się flopem.
1
@Kazragore Dlatego Polska wygrała w 2018, gdy w pierwszym meczu przegrała z Senegalem ;)
2
@michal26 „Chciał grać”. Tak jak Nico?
0
@TR3YWAY Najpierw szejkowie, teraz bogaty sugar daddy z Madrytu. To nie wypali. PSG też miało „fenomenalne” darmowe transfery - Wijnaldum itp.
1
@maroon 1 Września.
1
@Jasialdinho Głównie do rotacji. Jest to nadal jakość. Z drugiej strony, po co piłkarzyna która tylko patrzy na hajs? Bardzo się zawiodłem po dzisiejszych informacjach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Łasy na hajs. Tacy emeryci nie są nam potrzebni.
2
Akurat DJ świetny.
1
Czesio: 0-0 z Meksykiem
RPA: przegrywa 1-0 z Meksykiem
Tylko Czesio jest w stanie okiełznać Meksyk.
0
@Kidd Tacy najemnicy nie są nam potrzebni. Z Nico było podobnie. Wiadomo jak się skończyło.