@marqino Każdą porażkę twojego klubiku usprawiedliwiasz Negreirą? Może się wypowiesz o Franco i wypływach faszystowskiego rządu na wyniki klasyków i puchary zdobyte przez Real?
@Habarokar O i kolejny! Widzę że nazywanie drugiego człowieka "ograniczonego umysłowo" jest twoim konikiem ;D Takimi "argumentami" nie przekonasz.
A co do twojego pytania - Wychowanek z reguły przejmuje się klubem w którym się wychował i nie gada o marzeniu gry dla odwiecznego rywala.. Cucurella nie ma takich wartości, no cóż - trudno. Moim zdaniem to po prostu dwulicowiec.
@NeroTFP1 No Bernardo i Cucurella na pewno przeszli z "miłości do pięknego białego klubu", a nie do pieniędzy :) Dobrze że ich nie sprowadziliśmy. Obciążenie budżetu dla chociażby pomocnika do rotacji nie byłoby dobrym pomysłem.
Dla obrońców moralności tego transferu Cucurella miał być tylko przejazdem w Barcelonie, nie może czuć żadnej więzi bo zagrał 7 minut. Otóż nie. Według przepisów UEFA Cucurella jest wychowankiem Barcelony. Grał w drużynach MŁODZIEŻOWYCH jak inni wychowankowie. Już za młodu w La Masii są przekazywane pewne wartości, Cucurella musiał o nich wiedzieć. Inni wychowankowie raczej nie udzielają wywiadów o tym jak Real to super klub, i jak marzą w nim grać. Jak widać po komentarzach każdy ma inne zdanie o Cucurelli, co nie oznacza że trzeba ludzi o odmiennym zdaniu wyzywać (tak jak to robią niektórzy). Szanujmy się!
1
@Comentateiro Czy mu się dziwie? Nie.
Fanboye CR7 są wściekłe po ostatniej wpadce i wyżywają się na każdym.
0
@clyde "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie" - polityk PO
0
@clyde Borneo tak już ma ;)
6
Kolejny szczur. Wykorzystał Barcelone żeby podpisać wyższy kontrakt. Dzięki Bogu że go nie sprowadziliśmy
3
Bardzo mi się podoba określenie użyte przez Gaviego. Zapewnie mierdy z notatnika się wściekną, co jest satysfakcjonujące.
0
To było wiadome od dawna.
1
@marqino A to fani Realu przypadkiem życzyli Yamalowi „połamanych nóg”? To chyba ogólnie poziom wszystkich mierd…
0
@robertocarlos76 On tylko chce grać w piłkę, jak męczennik :(
3
Okropna kontuzja Kone.
3
@marqino Każdą porażkę twojego klubiku usprawiedliwiasz Negreirą? Może się wypowiesz o Franco i wypływach faszystowskiego rządu na wyniki klasyków i puchary zdobyte przez Real?
1
Do rotacji świetny, ale to nie priorytet. Potrzebujemy napastnika i obrońce.
7
Źródło: Marca.
To wszystko wyjaśnia.
0
@Habarokar O i kolejny! Widzę że nazywanie drugiego człowieka "ograniczonego umysłowo" jest twoim konikiem ;D
Takimi "argumentami" nie przekonasz.
A co do twojego pytania - Wychowanek z reguły przejmuje się klubem w którym się wychował i nie gada o marzeniu gry dla odwiecznego rywala.. Cucurella nie ma takich wartości, no cóż - trudno. Moim zdaniem to po prostu dwulicowiec.
0
Niestety, i tak mimo tej afery z peowskim lekarzem to PO i tak zgarnie najwięcej procent. Tusk ma niezwykle twardy beton (podobny do Kaczyńskiego).
0
@Faro Mbappe to też był "za nic"?
0
@NeroTFP1 No Bernardo i Cucurella na pewno przeszli z "miłości do pięknego białego klubu", a nie do pieniędzy :)
Dobrze że ich nie sprowadziliśmy. Obciążenie budżetu dla chociażby pomocnika do rotacji nie byłoby dobrym pomysłem.
0
@ManiekSzwecja Odmienne od twojego zdanie o danym piłkarzu - Problemy z głową.
Chłopie, nie wiedziałem o tej zależności ;)
3
Dla obrońców moralności tego transferu Cucurella miał być tylko przejazdem w Barcelonie, nie może czuć żadnej więzi bo zagrał 7 minut. Otóż nie.
Według przepisów UEFA Cucurella jest wychowankiem Barcelony. Grał w drużynach MŁODZIEŻOWYCH jak inni wychowankowie. Już za młodu w La Masii są przekazywane pewne wartości, Cucurella musiał o nich wiedzieć. Inni wychowankowie raczej nie udzielają wywiadów o tym jak Real to super klub, i jak marzą w nim grać. Jak widać po komentarzach każdy ma inne zdanie o Cucurelli, co nie oznacza że trzeba ludzi o odmiennym zdaniu wyzywać (tak jak to robią niektórzy).
Szanujmy się!
0
@matimocny1 Pique zdradzał - fakt, ale w tym przypadku przyznaje mu rację, choć sam autorytetem nie jest
0
@Metalowy14 Uważaj, bo zostaniez zwyzywany od "ograniczonych umysłowo" :D
0
@Huck Chłopak nie ma kręgosłupa moralnego. Czego po nim oczekiwać?
1
Przynajmniej on nie był „Cule” z całego serca jak pewien kudłaty Hiszpan.
1
@Maysterme Według przepisów jest wychowankiem.
1
@szela1899 I oby został 5-0 od naszych.
1
@Cobra303 Pique jasno powiedział co sądzi o Cucurelli i podzielam jego zdanie. Cucurella był wychowankiem który powinien mieć jakieś wartości.
1
Co za wkur….. ch.. nie dokończę bo dostanę bana. Będzie jeszcze bardziej irytujący niż Vinicius.
0
@RKS1979 kiedy Barcelona nie zapłaciła za czas? Jeszcze powiedz o Negreirze ;)
0
Coś ten odpowiednik Probierza sobie nie radzi.
0
Co za bez honorowe pajace.
0
@cules100pro I kto to potwierdził? Mundo Deportivo?