0

no przecież wiadomo, że jak przyjeżdża najlepsiejsza drużyna świata to klub powinien zadbać żeby mieli takie warunki jak lubią, zawodnicy nie powinni faulować, ba! nawet nie powinni myśleć o przeszkadzaniu gwiazdorom w pykaniu piłeczki w ich ulubiony sposób, a publika powinna oklaskiwać każde zagranie gości, wzdychać głośnym och i rzucać płatki róż...

0

ojejej...i co? rozpłaczcie sięi oni też się niech rozpłaczą bo kibice tacy be ... DO CHOLERY! To są dorośli ludzie, ale czasem zachowują się jak mazgaje...żenujące jest to do bólu

0

zgadzam się - zaniepokoiła mnie obecność Xaviego a nieobecność fabsa od pierwszej minuty - jednak dalej grają nazwiska :((

0

to nie jest hejtowanie tylko to co mówię od czasu jak ujrzałem te rezerwowe stroje z zeszłego roku - i nie jest to tylko moje zdanie, znam wielu, którzy mają podobne, a za przykład niech posłuży moja 8 letnia córcia - wpada swego czasu do pokoju i widzi, że oglądam mecz, więc pyta:
- kto gra?
- Barcelona - odpowiadam
Na co ona, skrzywiona:
- Barcelona? W takich dziewczyńskich strojach?
:)))) sorki, stroje były OKROPNE!

0

no pewnie, są też faceci, którzy lubią nosić się na różowo... a nawet w damskich fatałaszkach chodzić...taki mają gust

0

no ja bym dodał te czarne - to najfajniejsza koszulka Barcy jaką mam ;)

0

No pewnie, że fajne
1) normalne pasy
2) pasy które mają związek z regionem
3) NAJWAŻNIEJSZE - piłkarze nie wyglądają w nich jak manifestacja na rzecz równouprawnienia związków homo

0

zdezorientowany? media biją pianę - facet jest inteligentny, to nie Pique czy Ramos... chyba nie jest zdziwiony jak widział jak grał w bramce Lopez. Przykro to powiedzieć, bo to ikona Realu, ale każdy przy zdrowych zmysłach na dzisiaj wystawiałby Lopeza w bramce a nie Casillasa...mimo wszystko.

A co do spekulacji dotyczących Ikera w Barcelonie - nie widzę tego ze względów emocjonalnych - ten facet ma Real w sercu jak Raul

0

miało być: "na ten drugi chętnie osobiście bym poszedł i się pogapił, na ten pierwszy" itd. ;)

0

Ekonomia średnio mnie interesuje (właściwie to wcale) i nie wgłębiałem się w treść, ale odniosę się do końcówki.

Napisałaś "Przy niej mecze ligi hiszpańskiej sprawiają niekiedy wrażenie wiejskiej potupaji, gdzie i murawa kiepska i na trybunach kibice przysypiają, albo dla rozbudzenia rzucają na ową murawę różne przedmioty... [...] Realizacja, boiska, stadiony, marketing - to wszystko razem mogłoby sprawić, że dochody z praw telewizyjnych byłyby większe."

No właśnie, czyli to co napisałem wczoraj w jednej z odpowiedzi - ciężko sprzedać jest produkt, który nie wygląda dobrze... wiele stadionów w Hiszpanii niestety nie ma klimatu, ot krzesełka wkoło boiska (czasem, o zgrozo! oddzielone od niego bieżnią), na krzesełkach, tak jak napisałaś, kibice przysypiają... a sam mecz Majorka-Levante jak dla mnie taki sam jak Stoke-Sunderland czy inny mecz średniej klasy kopaczy....sorki... od tego trzeba zacząć i to co mówiłem - na ten drugi chętnie osobiście bym poszedł i się pogapił, na ten drugi szkoda by mi było czasu i pieniędzy. Nie da się sprzedać czegoś co nawet opakowania nie ma ładnego i tyle.

No i co do kłótni, która liga lepsza - hiszpańską można siępodniecać ze względu na dwie megapotęgi, ale reszta... co to za siła? co to za jakość? żadna, a do tego ta otoczka, której brak o czym już było wyżej

0

Puyol/Xavi/Iniesta i Real też nie mają konfliktu i też mają tam kolegów z repry... wyobrażasz sobie, któregoś z nich w Realu?

0

jeśli to prawda to znaczy, że facet jest niespełna rozumu!!! NIE ISTNIEJE TAKI TWÓR JAK BRAMKARZ IDEALNY!!!! Do każdego zawsze są jakieś wątpliwość, ale akurat nie widzę opcji dla MU do ściągnięcia kogoś lepszego...no bo nie żartujmy, że Iker jest obecnie leszy

0

no dobra :) czekam skoro ma być taka fajna :)

S.Roberto - normalnie jak Jarząbek Wacław.... :)))))

0

wszyscy czekamy... to co powyżej niezłe, ładne, ale... wolałbym faktycznie odwrotną kolejność - liga typerów już a potem inne fajerwerki ;)

0

No własnie ciekaw byłem oceny Cesca :) za Tito chłopak się plątał, nie wiedział co ma robić, przeszkadzał na skrzydle Inieście i zaczęto mówić o odejściu!!!! To sobie w łeb powinien strzelić ten kto nie umie wykorzystać potencjału tego zawodnika...

0

Wiesz - ja też nie oglądam meczów Wigan vs Wolverhampton bo to typowe kick and run w wykonaniu bezzębnych angoli, których dopinguje ... no własnie - CAŁY STADION bezzębnych angoli... stadion zamknięty, ciasny z zadaszeniem... nawet o godzinie 16 w sobotę to ma znamiona "piłkarskiego widowiska"... a w Hiszpanii... w połowie pusty stadion ...rozleniwiona publika, zero atmosfery...

powiem Ci, że w takiej Sevilli czy Valencii to bym na mecz poszedł, ale jakbym był na Majorce np. i grałaby ona np. z Getafe.... szkoda by mi było nawet kilku euro na mecz... co innego w takiej Anglii, no nie znoszę ich, ale nawet w drugiej lidze bym sobie na jakiś meczyk chętnie poszedł, ot tak posiedzieć, pogapić się jak latają za skórą w sobotnie pochmurne popołudnie

0

Ja się jeszcze zastanawiam czy to naprawdę chodzi o prawa telewizyjne? Czy to aż taka kasa, która pozwoliłaby pozostałym zespołom konkurować z Realem i Barcą? Te dwie drużyny wyrobiły sobie ostatnio gigantyczną markę i kasę i reszta za bardzo odpadła od czołówki, do tego kryzys i kicha... nie ma kasy -> nie ma silnych zespołów - > nie jest to medialne ->nie kasy z transmisji = pętla

Eoren - nie zgodzę się z Tobą kiedy piszesz " Ale starcia odbywające się niżej bynajmniej nie są nudne. " - równie nie są nudne starcia jakiegoś Podbeskidzia z Jagiellonią jeśli chłopaki chcą akurat grać.... ale poziom tego czegoś (bo na pewno nie można tego nazwać widowiskiem) jest KIEPSKI! I przykro mi, ale przez dominację "duopolu" nikomu się nie chce oglądać meczu 5 drużyny z 11 z LaLiga...

0

Ma rację i nie ma co się zżymać... innych lig możemy nie lubić, ale jednak tam się coś dzieje a tutaj jest tylko pytanie kto się więcej razy potknie - Real czy Barca?

0

no ale info chociaż dajcie - czy na tę kolejkę? od której? bo np. jutro już nie będę w zasięgu internetu i nie chciałbym żebyście wystartowali z typowaniem kilka godzin przed pierwszym meczem :///

0

no to znów poOFFTOPUJĘ :) bo nikt nie raczył udzielić żadnej odpowiedzi ani dać informacji od rana

CO Z LIGĄ TYPERÓW? MOŻECIE ODPOWIEDZIEĆ CZY CZEKAĆ CZY NIE BĘDZIE??? TO TAKIE TRUDNE?

0

Sorki za OFFTOP - prosiłbym o JAKĄKOLWIEK informację na temat ligi typerów!!! Mecze już jutro, sezon jest taki, że jest się ciągle w zasięgu internetu i nie wiadomo - sprawdzać, zaglądać czy może godzinę przed meczem odpalicie? Prosiłbym bo info
a) Będzie - od kiedy?
b) NIE BĘDZIE i koniec pytań

0

dokładnie - facet już intensywnie powinien myśleć co robić na emeryturze a zarząd nad tym jakie mu zaszczytne miejsce wygospodarować w muzeum klubowym

0

może i lepszy spokój niż miałoby się to skończyć jak z Czygrym ;) może lepiej wyłowić kogoś za mniejsze pieniądze, kto będzie pewnym zmiennikiem.... największy problem to kontuzje i ewentualne zmęczenie

0

aaaa - czyli kopałeś oryginał? I tak samo nasiąkał jak zwykłe gały z polsportu? :)

0

Don-Corleone - podejrzewam, że żadnemu z nas nie było dane grać piłką Adidas Telstar, to czym graliśmy to były zwykłe biedrony mające taki wzór, a nie piłki Adidasa - nie miałem okazji pokopać oryginały ale podejrzewam, że nie nasiąkał tak jak piłki, które kopaliśmy na podwórkach

0

Taka była saga z jego przyjściem, pół dekady pier...lenia czy go puści Arsenal czy nie puści, czy Cesc chce czy nie chce, ponoć sraczki dostawał jak go puścić nie chcieli bo tak marzył o powrocie do Barcy to teraz kwestia jest czego? Tito go gównianie obsadzał i marnował potencjał chłopaka więc nie ma się co dziwić, że zaczął myśleć o odejściu, ale teraz pojawił się nowy trener i nowe możliwości... zmarnowanie swego czasu kasy na Ibry i Czygry to pół biedy z potencjalnym zmarnowaniem potencjału TAKIEGO zawodnika!

0

jakby zamiast tej dzieciarni taki skład przysłali do Gdańska to wtedy byłby "SUPER" MECZ - z tym, że SUPER polegałoby na zastanawianiu się czy Barca przekroczy 10 bramek i o ile :)

0

dokładnie, a potem wykrzykują co niektórzy, że rekordy w lidze bijemy :) aż do meczu z Realem....

0

dla mnie też dwa dziki ;)

0

też o tym myślałem jak czytam o oburzeniu, na to że ogórkom z Lechii chciało się grać z jakimiś mało znaczącymi i wcale nie tak wiele potrafiącymi gówniarzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?