u99artur
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fcbkrzysiek...trochę się w ostatnich czasach zdewaluowało pojęcie hat-tricka... jeszcze nie tak dawno był chociaż podział na hat-tricka klasycznego i nie klasycznego...tak czy siak hat-trick to trzy gole, ale warunek jest taki: muszą być zdobyte pod rząd!!! W jednej połowie, to ten niby klasyczny, w dwóch częsciach meczu to ten nieklasyczny ale ZAWSZE POD RZĄD...żadne tam 2:0, 2:1 i 3:1, czy nawet kiedy jest 4:0 i gosc strzela 2 potem kto inny a na koncu on dokłada, to już nie hat-trick tylko zwyczajnie 3 gole w meczu.
0
PYTANIE: prognozy na p2p...?
Zawsze na GD chodzę do kanjpy z kumplem Madridistą :) ale tym razem nie chce mi się jutro iść do knajpy bo raz, że kolesia akurat nie ma, dwa to mam daleko a trzy akurat nie mogę ani piwka więc siedzenie i picie coli to trochę bez sensu...tylko czy na necie będzie śmigać - nie wierzę w te gadki, ze p2p im wiecej ludzi tym lepiej bo mecze srodka tabeli ligi niemieckiej czy angielskiej smigaja jak burza a mecze Barcy czy Realu często nie :(
Czy ktoś podejmuje ryzyko oglądania na GOL TV? Ktoś oglądał poprzednie GD w necie
0
PYTANIE: prognozy na p2p...?
Zawsze na GD chodzę do kanjpy z kumplem Madridistą :) ale tym razem nie chce mi się jutro iść do knajpy bo raz, że kolesia akurat nie ma, dwa to mam daleko a trzy akurat nie mogę ani piwka więc siedzenie i picie coli to trochę bez sensu...tylko czy na necie będzie śmigać - nie wierzę w te gadki, ze p2p im wiecej ludzi tym lepiej bo mecze srodka tabeli ligi niemieckiej czy angielskiej smigaja jak burza a mecze Barcy czy Realu często nie :(
Czy ktoś podejmuje ryzyko oglądania na GOL TV? Ktoś oglądał poprzednie GD w necie
0
Azglahal - ale bzdury pleciesz!Przecież taki sponsor żyje z zakładów i to nie rzecznik klubu, żeby robił atmosferę? Co? majądać kurs 1,5 na Real a 3,5 na Barce, żeby wtopić miliony dolarów na całym świecie??? (o ile oczywiście wszystkie przypuszczenia się sprawdzą i Barca wygra)
0
Czytajcie to Panowie i Panie...ja jako kibic Barcy - KIBIC, a nie pyskujący dzieciak podpisuję się pod tym tekstem i będę go wklejał pod każdym newsem dotyczącym GD :)
http://www.realmadrid.pl/in dex.php?co=aktualnosci&id=16440
0
Czytajcie to Panowie i Panie...ja jako kibic Barcy - KIBIC, a nie pyskujący dzieciak podpisuję się pod tym tekstem i będę go wklejał pod każdym newsem dotyczącym GD :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=16440
0
Czytajcie to Panowie i Panie...ja jako kibic Barcy - KIBIC, a nie pyskujący dzieciak podpisuję się pod tym tekstem i będę go wklejał pod każdym newsem dotyczącym GD :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=16440
0
Czytajcie to Panowie i Panie...ja jako kibic Barcy - KIBIC, a nie pyskujący dzieciak podpisuję się pod tym tekstem i będę go wklejał pod każdym newsem dotyczącym GD :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=16440
0
fcmichal - racja co do zmiany, tutaj działa jakaś chora ambicja i kompleks wychowanka spowodowany Ikerem... a czy był zasłonięty? dupa, źle był ustawiony przede wszystkim, a mało brakło było by 2 jak ciołek piłke wypuścił i mu się od bańki odbiła....buffona to bym nie kupował nawet za 40baniek... w arsenalu się lepiej popytać o fabiańskiego ;)
0
A ja powiem tak:
1. Barca jako całość - z osłabieniami naprawdę nie najgorzej, efekt taki jak w zeszłym sezonie, ale jednak wbrew opiniom innych powiem, że więcej jaj i kombinacji było wczoraj niż dawniej...ktoś napisał, ze nie było prostopadłych podan - chyb ameczu nie oglądał - BYŁO I TO ZA DUŻO!!! Tylko, ze dobrze zorganizowana obrona Getafe wszystkie wyłapywała...nic się nie mogło przedrzeć...
2. Obrona Getafe - nie wiem czy widzieliście, jak tylko Barca przejmowała piłkę to cofali się minimum w 6 od razu w ustawinieu - 4 w linii i przd nimi 2 po stronie gdzie piłka, zaraz dobiegała reszta... to była naprawdę dobrze zorganizowana defensywa
3. "BOCIAN KYRKIĆ" jak mówią angielscy komentatorzy...NARESZCIE!!!! Nareszcie wszyscy przestali się nim zachwycać, ja o jego miernocie wiedziałem od dawna, jego talent jest dmuchany troszkę sztucznie jak balon - nie jest złym zawodnikiem ale niestety na zespół klasy Barcy jest słabiutki...jedno co umie to znajdować pozycję...co z tego skoro w 90% źle poda, źle strzeli lub źle drybluje i mu zabiorą gałę...
0
Matołi z Gijon nie odrobiły lekcji i zamiast w 11 na polu karnym to próbowali grać... no to mają... dać barcelonie pograć to ugrają...ja bym sie nie cieszyl...następni którzy będą murowaćbrakmę wyciągnąremis - bez obaw
0
6099...zapodałem pół godziny temu...mam kablówkę 1MB i cały czas zacina :(((