0

na ytm neptyku jakies dziwne klatkowanie a nie plynny obraz :(

0

psn na justinie - lecialo i mnie wywaliło, ze maksimu połączeń z nasego kraju osiagnieto!?!?!?!

0

Relacja tekstowa:

http://www.uefa.com/competitions/ucl/index.html#

kliknąć na bannerek "DRAW"

0

5andman -dzieki!!!!!! rewelka!

0

ktoścośzłąpał pewengo?..ja mam tutaj:

http://www.justin.tv/psn01/popout

ale tez przycina

:(

0

atdhe na razie zacina -, u brrata też a a u Was?

0

no ciekaawe co z Puyolem :(

cieszy wygrana w dobrym stylu a nie wymeczona jak 3 ostatnie mecze przed betisem, cieszy czyste konto VV choc na wjazd powinno byc 0:1 - błedy w obronie do poprawienia

cieszy remis realu i w koncu stracona bramka

0

ale co w tym złego? rownolegle dwa mecze - powtarzam to liga, a wlidze zwycieztwo to wynikowa dobrej gry i wpadek przeciwnika - NA NIE SIĘ PATRZY!!! Kibice na całym świecie (tacy od urodzenia zwiazani ze swoimi klubami a nie tacy jak my) komentuja cała lige, rozne druzyny tylko tu nie wolno - zajmujmy sie soba, patrzmy na siebie itp bzdury

0

cholera niech sie to atletico wezmie w garsc - sreal jak zwykle strzeli +1 :(

0

deco 87 - patrzmy na real bo to jest liga a nie Barca World Tour :)

Oni przagrywaja my mamy oddech, razem wygrywamy jest presja., czemu nikt nie rozumie żę to wszystko jest ważne - bzdura, ze zawodnicy nie patrza na to co robi real - patrza

0

i jeszcze raz! pogratulować! strzeli jednąna 10 czy jedna na 20 99% sytuacji?

0

a nasz czarny brat sięcały czas próbuje wstrzelić - jedna przewrotka wiosny nie czyni, psia jego mać

0

kto z ogladajacych powie jak wyglada mecz w madrycie - wynik wynikiem ale jakie szanse na to ze real umoczy...oni maja zawsze ostsanie 10 minut w zapasie :)

0

ronaldinho - byłes kiedyśw Londyni? pracowałeś przez pół roku, spotykałeś ich na codzień? Ja jechałem jako antyrasista... nauczy łem sie ze najwiekszymi rasistami sąoni...a co CI będęgadał...bujać sie ytlko potrafią...

0

Bez rasistowskich tekstów proszę

0

link z kuszo:

http://www.iraqgoals.com/en/ch4.html

na razie śmiga, zobacyzmy czy będzie faktycznie barca i czy jak sie zacznie to nie siadzie

0

Ci Arabowie nie są normalni... ma szmalu tyle, ze mógłby kupić pół świata i myśli, ze od razu kupi złote jajo i postawi w gablocie - nikt normalny będący gwaizdą takiego formatu w pełni sił nie pójdzie grac do jakiegoś M.City do ligi, w której kilka zespołów gra na poziomie a reszta to banda rzeźników i biegaczy...

I tak sobie myslę, że Araby sobie zafundowały grę w Managera piłkarskiego "live"... tylko, ze na kompie większą frajdę przynosiło wzięcie drużyny z IV ligi i pięcie się do góry i budowanie potęgi a nie wpisanie kodu na max kasy i zarządzanie choćby Barceloną :)

0

ducek_smark - a ile Ty masz lat? Wiesz, tacy jak my jak mieli 10 lat czy 15 to w telewizji były dwa programy i mecz mogłeś obejrzeć od czasu do czasu, nie było internetu (uwierz mi były takie czasy) i taki mecz Barcelony można było obejrzeć może raz w roku przy okazji Pucharu Klubowych Mistrzów Krajowych (LM też wtedy nie było :))

Powiedz mi jak ktoś kto widział drużynę raz w roku a wyniku mógł siędowiedzieć co najwyżej z poniedziałkowego Przeglądu Sportowego mógł się w niej zakochac i kibicować od początku"? Był czas, ze w Pucharze Mistrzów brylował Bayern, Milan i to były kluby, których grę i zawodników się znało...

0

messini19 - mam nadzieję, że dostaniesz BANA na długo - post zgłoszony do moderacji

0

zibis - czytałem Twoje wpisy wcześniej i mi się podobały ;) więc jest nas już trzech, i po stażu wychodzi, że nie mamy po 14 lat :)

ulżyło mi bo nie mogłem przeforsować swojej opinii od dłuższego czasu i świetny przykład podałeś z tym pamiętaniem wyników czy składów :)

I jak tak jak Ty, kibicuję fanatycznie, często nie mogę opanować drżenia całego ciała z nerwów kiedy zaczyna się jakiś ważny mecz i nigdy nie przestanę kibicować Barcelonie ale mam prawo do krytyki :)

0

dzięki barcelinho1 ;) widzę, że masz podobne poglądy ale i tak zaraz jakiś "PRAWDZIWY KIBIC" mi napisze (jak to miało miejsce niedawno) "po ch- kibicujesz barcelonie" ;)

0

barcelinho1 - no właśnie...ja Barcelonie kibicuję od prawie 20 lat i uważam się za fana Barcy, ale niestety tutaj (w Polsce) kibicowanie polega na jakiejś idiotycznie interpretowanej frazie .."wierni po porażce" - wierni, owszem, bo do każdego meczu zasiadam z nadzieją, że może dzisiaj będzie dobrze, ale też z obawami bo widzę co się dzieje i umiejętność obserwowania rzeczywistości nie zaprzecza byciu kibicem - wielu tutaj uważa, że kibic nie krytykuje, że jak krytykuje to "sezonowiec". No to ja się pytam czy wymachujące od czasu do czasu białymi chusteczkami całe stadiony Camp Nou czy Santiago Bernabeu są wypchane po brzegi sezonowcami?

To wszyscy Ci, którzy ciągle żyją Barcą sprzed 3 miesięcy zachowują się jak dzieci. Remis z Betisem był według wszystkich potknięciem a ja już wcześniej widziałem spadek formy - męczarnie 3:2, 2:1 ale ze stanu 0:1, to już były złe prognostyki, aż w końcu przestało się udawać strzelać więcej bramek bo nie można w każdym meczu strzelić 3 albo 4 goli. Ale jeszcze tydzień temu zostałem wyzwany, ze żadnego kryzysu nie widać bo jesteśmy w formie

Guardiola musi coś wymyślić zwłaszcza w obronie, sam jest obrońcą i liczę na niego - bez obrony, tracąc 15 goli w 10 meczach nie wygramy tego sezonu :( ALE JA WIERZE, że coś się zmieni.

0

Jak ktoś mi powie ze barca nie ma problemu to jest IDIOTĄ!

a chce powiedziec ze juz od dwovch tygodni to mowie, niestety wszyscy maja klapki na oczach

0

yolinar - jak to co nas obchodzi? Nie no po prostu zazdroszcze Wam wsyzstkim wyluzowania - tracimy w 10 meczach 14 goli to nie problem bo strzelamy, real gra syf i strzela 1 lub 2 gole ale w 10 meczach stracil 2!!!!! zaraz nas łykną w tabeli, i Was to nie obchodzi? prawda? Ważne, ze nie ma kryzysu i ładnie gramy z przodu - a g-no prawda, bo dzisiaj powinnismy strzelic jeszcze ze 2 gole z tego co bylo

0

zobaczycie ze za tydzien real rozsmaruje ich 3:0

0

juz mam - ale syf

0

tomi, popatrz na chłodno - jest czym sie martwic, naprawdę

0

valdes sie teraz popisal, ale obrona? JA CIE CHRZANIE! GDZIE JETS OBRONA?

0

tomi123

w piłce nożnej gra 11 zawodników, standardowo podzielonych na formacje - brmkarz-obrona-pomoc-atak

co z tego ze pomoc i atak graja w miare dobrze do przodu, jak juz pomoc slabiej gra w defensywie a obrony ostatnio nie mamy

nie wiem czy jarzysz ale w pilce noznej chodzi o to zeby strzelic jak najwiecej goli ale stracic przy okazji jak najmniej i co z tego ze gramy i strzelamy jak tracimy i punkty ida w kosmos!

0

nie no, nie ma kryzysu, prawda?

No problem! Szlag! tracimy w kazdym meczu po 2 bramki i nich mi tu nikt nie mowi zeby sie nie ogladac na real - trzeba sie ogladac na real bo oni bramek nie traca, i grajac padake strzelaja jedna albo dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?