0

piachu - faktycznie, jakoś mi umknął ten wynik...

0

Ilovebraca - Real zagrał dobrze? Jaki Ty mecz wczoraj oglądałeś????? Grali taki sam piach jak my ...

Patryk - przestań z tą ligą - z kim wygrali? z 18 obsranymi zespołami, które wychodzą na mecz z gównem w gaciach... z Realem nie wygrał gość ani razu, ani w superpucharze, ani w lidze, ani w pucharze króla... jakby Real nie dawał dupy jesienią to byliby blisko w tabeli i ciekawe co wtedy by było zaslugą Tito?

0

No i znów masz moje poparcie Cochise :) dokładnie taka sytuacja miała miejsce, zespół był wypalony, zmęczony a kilku, wydawałoby się "niezastąpionych" grajków zbyt pewnych siebie... Pep to przewietrzył, dał im motywację i nowe pomysły - TAKA tikitaka nie była wcześniej znana i nie jest to milionletnia tradycja

0

Cochise - a teraz zgadzam się z całością :) ale zaraz wtrąci się Ciuus i napisze, że powinniśmy zmienić klub bo podobno tak się gra w Barcelonie jak w tym sezonie do wieków - wolno... niedokładnie...w poprzek... uprawiając sztukę dla sztuki...

0

ciuus - czy Ty wiecznie musisz podnosić ten idiotyczny argument "zmieńcie klub"? Czy w statucie Barcy jest napisane, że to klub miliona podań, nawet jak są bez sensu? Zobacz tego gola, już go wklejałem kiedyś tutaj - nie tak dawno, era równie technicznej Barcy i proszę jaka decyzja i jaki gol... dzisiaj to nie do pomyslenia - jest kilka metrów i jeden zawodnik w środku i jeden na skrzydle - idę o zakład, że poszłoby podanie... a można było to jednak zrobić tak jak zrobił to Ronnie:



teraz jeśli nie podoba Ci się gol w takim stylu to zastanów się na czym opierasz swoją opinię, że Barca musi się zasrywać wiecznym klepaniem bo tak musi być i koniec

0

Cochise - i znów się zgodzę do połowy :) tiki-taka to relikt i ja pragnę zmiany stylu, więcej rozciągnięcia, szybciej, ze strzałami z dystansu ale właśnie - to nie możliwe z Tito... on nieudolnie ciągnął to co zostawił Pep, a już w jego ostatnim sezonie widać było, że coś nie trybi, że coś trzeba zmieniać. Tito niczego nie wymyśli bo to jest ASYSTENT a nie trener...

0

EdB - pomogę Ci znaleźć różnicę... z całym szacunkiem do wczoraja, ale BVB daleko jakością do Bayernu to raz, a dwa, my musimy ogolić Niemców 4:0 żeby w ogóle była dogrywka, mierdom wystarczy 3:0 i są w finale... niby jedna bramka, a jednak czyni różnicę

0

jak tiki-taka wychodziła to te silne fizycznie drużyny były powkręcane w trawnik!!!!

0

Cochise - zgoda, ale pod jednym warunkiem - zmieniamy trenera i styl gry... Ibra odszedł bo? Bo wtedy jeszcze graliśmy tiki-takę, a tego nie mogą zagrać takie drągale... :)

0

dawidos678 - mi to było np obojętne czy wróci czy nie dlatego nie pisz "wszyscy" - wtedy pisałem, że to nie rurka steruje tym ceyrkiem ale Tito bo to nie XiX wiek i technologia na to pozwala i twierdziłem, że jak wróci to NIC się nie zmieni bo taka jest jego nieudolny pomysł na tę drużynę...i co? zgadza się?

0

Geble - i dlatego najbardziej rozczarowujący news to pozostanie Tito :(

0

Cochise - tu nie chodzi o samo strzelanie bramek, ale o doprowadzanie do sytuacji strzxeleckich - o zupełną niemoc Xaviego, którego Thiago jak na razie nie zastąpi, o myśl trnerskąw poustawianiu tego składu, wykorzystaniu potencjału Fabsa a nie wpychanie go albo na skrzydło gdzie przeszkadza Inieście, albo na "9" zamiast Villi... o ustawianie Messiego wiecznie z przodu... i racja co do Neymara - jest nam zupełnie zbędny w obecnej chwiili - potrzebujemy obrony, trenera i przemyślenia nowej zaskakującej taktyki.

a co do silnego napastnika to już jeden był...ze szwedzki paszportem... słabo mu wyszło

0

no i jakie zaskoczenie... liczę tylko na jego własny honor że się domyśli, że nie umie, nie nadaje się i da sobie spokój.... jeszcze zostanie żona, która być może zadba o jego zdrowi i powie, że ma się leczyć i nie stresować i zostawić to przesiadywanie w klubie i na ławce podczas meczów, bo słowo "trenowanie" to chyba byłoby nadużycie

0

Cochise - jeśli tak robi regularnie, w różnych meczach to ok... a Ryczel wyraźnie darł się tak dlatego, że jak 99% Polaków stał sienagle zagorzałym fanem BVB - nie słyszałem, żeby na jkimkolwiek innym meczu tak się darł - więc o to chodzi - to nie jest standardowe jego komentowani aby ubarwić mecz tylko mało się nie zesrał bo BVB wróciło z zaświatów w meczu z Malagą

0

Cochise - O TO WŁASNIE CHODZI - katalońscy komentatorzy sięwydruniają, ale jak gra drużyna KATALOŃSKA... no może HISZPAŃSKA... ale nie jak ku.wa gra hiszpan dla jakiejśtam drużyny - czaisz róznicę?

0

King - jeszcze raz powtarzam - nie mam nic do Ciebie, nakreślam problem "ogólnospołeczny" :)

0

EdB - pewnie, że podbudowuje i gdyby to było w kontekście takim, że ludzie w Polsce kibicują Lewandowskiemu jako Lewandowskiemu to ok, ale żebyś widział reakcje ludzi oglądających mecze BVB, reakcję komentatora Ryczelka znamy - nawet jak to nie strzela Lewandowski to ta cała gawiedź dostaje orgazmu!

0

King - ależ ja wiem, że Ty trzymasz swoją opinię, ale właśnie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę - ludzie dostali pierdolca na punkcie BVB, ci sami, którzy całe życie mówili, że Niemcom się nie kibicuje

0

panowie - tu nie chodzi o to czy ktoś kibicuje Niemcom czy nie z powodów jakie wymienił KingLeonidas czy z innych.... chodzi o popieprzoną polską histerię!!!!! Własnie chodzi o to, że takich jak KingLeonidas są całe miliony i zawsze słyszałem, że muszę byćdebilem, bo jak można kibicować Niemcom - i teraz te całe miliony kibicują Borussii - TO JEST NIENORMALNE!!!!!

0

KingLeonidas - aj tam, każdy z nas sprzed ery komputerów bawił się w wojnę, nikt nie chciał byćNiemcem itp... ale to nie powód żeby nie lubić np. Bayernu ;) w tym sęk, że 99,99% kibiców ma tak jak Ty a tu sięokazuje, że wystarczy grać przeciwko barcelonie albo mieć polaka w składzie i całe te 99,99% kibicuje Niemcom - na to mnie krew zalewa!!!! Mówisz całe życie - nie jkibicuję Niemcom, nie znoszę ich itp to DALEJ nie kibicujesz jakiemuś Dortmundowi bo to jest klub NIEMIECKI... nawet z trzema Polakami.... daltego jestem tak nastawiony anty do Borussii bo wszyscy kibicują im jakby to była reprezentacja Polski

0

EdB - wtedy nie wiem co zrobię :((( ja przestanę kibicować Bayernowi na ten czas chyba ;)

0

nooo... mogę się dołączyć bo na punkcie rychłej Beatyfikacji lewego mam uczulenie...

Tak jak piszecie KingLeonidas i Geble - Tito nie zrezygnuje :( Rossel go nie wywali :( ale gdyby cud się zdarzył to może być i Niemiec... i własnie to mnie wścieka w naszym kraju - Ja Bayern i niemiecką piłkę lubię od zawsze, ale wszędzie słyszę, że czubek jestem bo jak można kibicować Niemcom... we wtorek w knajpie było tylu "kibiców" Bayernu co zwykle Realu na GD!!! Wczoraj mecz oglądałem w domu ale założę się, że cała knajpa to sami fani Dortmundu i kilku Realu... czyli histeryczne kibicowanie bo grają tam Polacy w przypadku Dortmuindy i kibicowanie NAWET NIEMCOM z Bayernu byle tylko wygrali z Barceloną - TO JEST CHORE!

0

boszzzz.... pierwszy raz od dawna nie wiedziałem jak nazwać emocje jakie miałem w tym meczu... jedyne co to jakaś nieopisana obojętność i rozdarcie - Dortmundu nie znoszę i tej całej polskiej histerii związanej z trio tak jak Realu... nie wiedziałem czy się cieszyć, że Real dostaje baty czy smucić, że teraz Lewy zostanie świętym i strach będzie konserwę otworzyć... :/

Co do meczu to zaskoczony byłem tym, że Real zagrał takie samo gówno jak my i tylko prezent od Hummelsa sprawił, że nie było do zera... no i to jeszcze daje im cień nadziei bo 3:0 jest w ich zasięgu

0

Admini - co do sondy to proponowałbym zmianę skryptu tym razem albo danie każdemu trzech szans bo cięzko wybrać - ja chciałem zaznaczyć wszystkie punkty oprócz sędziego

0

duch toma - no i najbardziej dziwię się Guardioli, że go zarekomendował, wtedy kiedy akurat Bielsie kończył się kontrakt... to akurat ostatni z błędów Pepa i niestety najtragiczniejszy bo pomyłki z Ibrą czy Czygrym to można sobie się z nich pośmiać i powiedzieć, nic się nie stało... ale takiego maślaka, byle asystenta zarekomendować na swojego następcę to już była głupota!

0

dajcie spokój z takimi newsami - wstyd, po takiej grze... znacie powiedzenie o tym komu sprzyja szczęście? - LEPSZYM!!!! Jakby Bayern mniej siępodpalał wczoraj to by nam wpieprzyli z siedem goli! i Byłoby zasłużenie...

to nie był mecz z cyklu - nam odgwizdano 4 spalone, których nie było, ostrzeliwaliśmy im bramkę a oni zdobyli tyle nieprawidłowych goli... dajcie spokój

0

Negatywy znamy - wszystko było do dupy!

Jest za to jeden wielki pozytyw! Unikniemy takiej kompromitacji w finale z Realem - tego bym nie przeżył - cieszę się, że nie prześlizgniemy się przez półfinał jak przez 1/4... doszłoby do srogiego rewanżu za manitę i to nie w byle lidze ale w finale Ligi Mistrzów - jestem szczęśliwy, że do tego nie dojdzie!

0

ajajajaj... widzę dziesiątki fanów przejrzały na oczy - jak jesienią mówiłem, że z Tito dupa a nie trener, jak potem z Nowego Yorku przysyłał gówniane taktyki to zagryźć mnie tu chcieliście - najpierw, że przecież lider w lidze, potem, że to przez to, że nie ma go na ławce... aż w końcu popsuły się Wam klapki w kolorach blaugrana? Nareszcie...

0

greoni - dobre porównanie! Ale niestety wielu tutaj tego nie pojmuje, oni uważają, że prawdziwy kibic zawsze będzie głaskał zespół choćby nie wiem jak zagrał

0

O jeszcze Busquets - w sytuacji 3:0, gdy Alba odbił się od Mullera ten zamiast iść do linii i mu próbowac utrudniać to siezatrzymał i lapki w górę i na sędziego a tu zonk... okazuje się, że to nie koszykówka i akcja została puszczona i dupa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?