0

co do ostatniej kwesti - Legia1916 - czasem w meczu jest dużo takich sytuacji, niektóre nawet w powtórkach nie tak łatwo zinterpretować bo akurat kamera była pod kątem i obawiam się, że mielibyśmy mecze jak w futbolu amerykańskim po 3 godziny... brakowałoby tylko przerw na reklamę

0

brawo Legia - wspaniały argument... albo w ryja, albo dzieciaku... nic lepszego nie możesz wymyślić? wiedz, że na tym forum nie tylko dzieci siedzą

0

Eoren - i to jest rozwiązanie - np. kilka "sprawdzeń" do dyspozycji drużyny na mecz. Wg mnie max 3

Legia1916 - kto tu się napina? Kto zaproponował spotkanie i "męską rozmowę"? Ja? Kto pierwszy powiedział, że adwersarz powinien zmienić dyscyplinę? Ja? kto w końcu próbuje drugiego wystraszyć, że pracuje tu i tam - ja? weź się zastanów co piszesz i kto jest napinaczem

0

fcbcule - racja, powinienem zastosowac "vide"

0

fcbcule - jeśli futbol odbierasz nie tylko jako 22 gości latających za skórą i nie tylko jako 90 minut meczu i wynik to tak... to jest swego rodzaju tradycja trwająca już ponad 100 lat, nie można futbolu odrzeć z takich kontrowersji...

0

Eoren - racja - są słabi i tyle a nie zaraz drukują, bo drukowanie to nie jest czerwona kartka, która jeszcze niczego nie zapewnia (vel. mecz nasz przeciwko Interowi - paradoksalnie ta czerwona utrudniła nam życie)

Co do powtórek to ja jestem konserwatystą - zgadzam się, że musi coś być w kwestii tego czy piłka przekroczyła linię bramkową czy nie, ale pozostałe sytuacje to jest element futbolu - te kontrowersje sprawiają, że kibice na całym świecie LATAMI dyskutują o pewnych sytuacjach...

0

Legia1916 - nieelegancko? no widzę, że bardzo wrażliwy jesteś - tak w interpretacji fauli jak i komentarzach :)

no a końcówka Twojej wypowiedzi to dokładnie to czego się spodziewałem... czy to nie z Tobą rozmawiałem kiedyś o bandytach na żylecie? No i proszę - krótka wymiana zdań i od razu chcesz się spotkać i wyjaśniać "po męsku" - czyli jak rozumiem najchętniej dałbyś mi w ryj - jestem przekonany, że zrobiłbyś to gdybyśmy np. spotkali się w pociągu i rozpoczęli taką rozmowę - tak właśnie zachowują się bandyci...

0

Legia1916 - obejrzałem powtórkę... jak sędzia miałby to widzieć w normalnym tempie ... RAZ! i zinterpretować jako karny plus czerwo, to sorry ale się nie dogadamy bo to według mnie Ty od wczoraj piłkę oglądasz a powinieneś przerzucić się na balet :)

0

Legia1916 - to już jest czepianie się - czy Ty sobie wyobrażasz co by się działo gdyby sędzia gwizdnął tę sytuację tak jak piszesz??? Co innego walka o piłkę w powietrzu w polu karnym a co innego karate-kick z wyprostowanej nogi...

0

Legia1916 - ManU to banda drewniaków i sami są sobie winni - że mieli z przodu kłodę Wellbecka, który NIC nie potrafił zrobić jak dostawał piłkę, że RvP wszystko co mógł to spieprzył zarówno w 1 jak i 2 meczu (miał przynajmniej 2 setki).... anajbardziej dali dupy z tym, że po czerwie Naniego cofnęli sięjak jakieś francuskie cipki do obrony i nie wiedzieli co się dzieje... i wtedy Real raz dwa zrobił im kuku... a wystarczyło grać to co grali wcześniej - z Nanim czy bez niego, w końcu gość nie gra w obronie

a sędzia - mógł dać czerwo, mógł nie dać - nie gadaj jak Mou, który zawsze przegrał mecz tylko dlatego bo jego zawodnik dostał czerwo

0

Eoren - zatem liczę na Twoją wnikliwość bo widzę, że też jesteś ciekawa czy padło takie pytanie i co makaroniarz odpowiedział...

... no cóż - makaroniarz i żabojady to dobrana para - takie same pipki :)

0

Eoren - że tacy jak on zawsze są pokrzywdzeni i pomijają to co niewygodne to raczej byłem tego pewien, ale czy na takie słowa ŻADEN!!!!? z dziennikarzy nie zapytał "panie ślepolotti a co Pan powie na gola Ibry i spalonego"? Tego jakoś nie mogę pojąć...

0

Czy tu jest tylko wyjęty ten fragment? Czy ten włoski ciul cokolwiek powiedział lub został zapytany o ocenę pierwszego gola dla PSG - czyj to był prezent? Bardzo proszę redakcję o wykopanie tego z owych konferencji prasowych lub innych źródeł jeśli macie dostęp...

co innego powiedzieć - my dostaliśmy gola w prezencie, oni karnego, mecz skończył się remisem i tyle a co innego biadolić jak to karnego nie powinno być - zgodnie z duchem fair-play takie akcje wzbudzają wątpliwości, ale zgodnie z przepisami gry w piłę nożną to był karny i basta!

0

No dobra - graliśmy TAK SOBIE... znowu... niestety mecz z Milanem to był chyba jakiś heroiczny zryw a nie powrót do formy. Owszem, spalony Ibry był, mieliśmy okazje, ale obraz całego meczu i wynik nie wprowadzają w euforię.

No i Sanchez - ja go broniłem ale do jasnej cholery - czy ten przez wielu uważany za niemal boskiego Tito jest kompletnym kretynem???? Znowu cały mecz?!!!?!?!? Takie dwie patelnie spieprzyć jakie dostał? Nie mówicie mi tylko o karnym - wyłozył się bo to jego DNA, ale kiwka była taka, że gówno by zrobił i za tego karniacza bramkarz PSG powinien od trenera dostać 100 karnych okrążeń boiska!

0

minusy chyba wstawiają ci, którzy nie widzieli jego bramek i jego gry

0

UWIELBIAŁEM GOŚCIA!!!! Od niego zaczęła się moja fascynacja Barcą... to właśnie ze względu na te bomby a nie tam jakąś tikitakę :)

0

Mam nadzieję, że będzie miał jaja żeby odejść... przede wszystkim żeby nie ciągnąć tutaj na siłę ale też żeby nie plątać się po jakichś MLSach itp... pamiętam jak Boniek kończył karierę - miał 32 lata, wszyscy go prosili żeby nie, a on powiedział, że musi odejść teraz póki tak jest bo jak zaczną się kontuzje, słabsza forma, braki kondycyjne to już nie będzie odchodzenie w glorii

0

i dodam, że jakoś nikomu nie przeszkadzało pokonanie kilku zespołów jesienią tylko dzięki ambicji i dozie szczęścia w końcówkach...pisaliscie, że co tam że grali piach, ważne, ze do końca i że 3pkt skasowane... jak można próbować wmawiac ze w futbolu nie ważny jest wynik tylko piękno i styl w jakim się go osiągnęło?

0

kuba458barca - wyjales akurat dwa takie cytaty, od jakich naprawdę flaki się przewracaja. Może to ci, dla których nie ważny jest wynik powinni zmienić nie tylko klub, ale i dyscyplinę...łyżwiarstwo figurowe, albo gimnastyka artystyczna jest w sam raz dla takich wielbicieli piękna

0

jak zwykle całkiem ładnie napisane, ale :) musi być "ale" :)
napisałeś challenger ". Tymczasem na Camp Nou nie wróciła Barça, bo nigdzie się nie wybierała." - a potem prowadzisz wywód jak to w poprzednich meczach sztab zamknął Barcę w klatce, jak to w meczu z Milanem poprawiono jakośc i ... USTAWIENIE, sadzając Fabsa na ławce, cofając Messiego, dając Villę na szpicy... czyli sorry... ale jednak w poprzednich meczach Barca była w d...pie taktycznej, szybkościowej i jakościowej, a zatem na mecz z Milanem jak najbardziej WRÓCIŁA TA Barca, która miażdży... to tyle... nie róbmy teraz powrotu do wspólnej masturbacji na samo słowo "Barca" i wypisywaniu takich rzeczy, że nigdzie się nie wybierała, blablabla...

Dali ciała na San Siro i w obydwu meczach z Realem i przyznajmy to, ale naprawdę WRÓCILI na dobry tor w meczu rewanżowym z Milanem

0

dzięki tristan87 - akurat mam to w kablówce... przecież nie będę ogladał naszych kopaczy z jakimiś amatorami z San Marino :)

0

Ktoś wie czy to będzie w jakiejś normalnej telewizji? Czy w necie trzeba szukać?

0

Real ma spacer, my nie najgorzej, ale mam nadzieję, że Malaga naprawdę się skupi i zagra to co potrafi i wysadzi tych przereklamowanych lewo-błaszczy-piszczków

0

whatis - nie gadaj, nie ma drabinki? bez sensu

0

będą ciepłe kule jak zwykle - albo nas wylosują zaraz z Realem, albo w półfinale - rok temu wymyślili sobie hicior w finale a tu zonk - nas powiozła Chelsea a Real odpadł z Bayernem i superkasa poszła się j... zatem, na szczęscie nie będzie możliwości zagrania w finale z nimi - teraz albo w 1/2

0

Ale mógł to zrobić bo w końcu nie kazano mu całego meczu grać w ataku!!! Przede wszystkim trzymał linię w obronie a swoje rajdy wstawiał od czasu do czasu! To był jedne z kluczy do sukcesu

0

Baaaaaarca12 - to akurat (mimo wszelkich pochwał dla drużyny) tylko i wyłącznie zasługa Nianga, który powinien to zapakować

0

tak oglądam ten skrót i oglądam - ile Messi ma miejsca przy swoich bramkach, zwłaszcza przy pierwszej.... czy tego nikt nie widział przez te ostatnie kilka spotkań, że on nie może grać na szpicy tylko w taki miejscu?

0

ajep, acha... to nawet nie zanotowałem ;)

0

ajep -nie chce mi się czytać całego wątku - czy Ty mówisz o spalonym Alexisa? Że nie było? Człowieku, bycie fanem Barcy nie powoduje żeby automatycznie zakładać na oczy klapki!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?