0

No i naprawdę nie rozumiem takiego podejścia:
http://www.fcbarca.com/46075-wenger-barca-nie-chce-sprzedac-villi.html
w kontekście tego co było wczoraj... nie wiem czy między Villą a trenerami jest jakiś konflikt, ale Alexis też nie jest w najlepszej formie... niech sprzedadzą Villę i nie chłopak sobie hasa po angielskich boiskach zamiast wiecznie grzać tu ławę...

0

Stelios23 - akurat tutaj bardziej bym się czepiał tego, że pozwoliliśmy Realowi dochodzić do sytuacji - statystyka celnych w tym meczu jest złudna - 2 super okazje Benzemy i główka obok słupka minimalnie źle ustawionego Ronka to były sytuacje, z których powinny wpaść bramki, mimo, że strzały nie były celne

0

Możecie mnie minusować, ale ja jestem zawiedziony ... nie spodziewałem się manity, ale TAKA "wspaniała" Barca powinna TAK "beznadziejny" i OSŁABIONY Real solidnie przycisnąć i wywieźć pewne 2:0, a co było to widzieliśmy - pierwsza połowa zupełnie nas zdominowali, w drugiej już na początku Benzyna mógł zapakować, ale potem jak musiał Real odpocząć i poszli chłopaki na 20-30 minut do szatni zostawiając naszych "samych" na boisku to chłopaki tego nie wykorzystali (nawet Xavi jest tego świadomy: http://www.fcbarca.com/46095-xavi-real-zyje-z-naszych-bledow.html) i byłem pewien, że w ostatnim kwadransie będzie gol na 1:1 i był... i o mały włos byłoby jeszcze 2:1 jakby przy którymś z rożnych na koniec jakiś jeden w białej koszulce trafił drugiego w dynię...

I jaki teraz idzie komunikat? Że z nami da się grać a nawet wygrać, Real, który jest niby taki słaby, 15 pkt za nami w lidze a tu mamy 4 mecz od sierpnia i 3 remisy + 1 porażka!!! Zamiast ich pogrążyć psychicznie to ten mecz dał im wiarę i siłę :( o ile w rewanżu nie będzie bezdyskusyjnego dwa lub 3 zero to boję się ewentualnego spotkania w LM... lepiej kibicujcie bardzo gorliwie United, bo jeśli Real ich przejdzie i zagra dobry mecz rewanżowy na CN w pucharze króla to może być niewesoło...

flicka - masz rację, ale nie wspomniałaś o jednej rzeczy - na koniec (nie w sytuacji z Ronkiem) Pique powinien wylecieć z boiska za drugie żółtko!!! Sędziowie zwyczajnie potwierdzili, że jak wszyscy w Hiszpanii są ciency jak barszcz

0

zdf - proszę, przestań wszystkich rozśmieszać z tymi Twoimi klasykami - zapytaj ludzi w Warszawce albo Krakówku o mecze Polonia-Legia czy Wisła-Crakowia, zapytaj kiboli żużla o derby Falubaz-Stal Gorzów... i nie przytaczaj jakichś kretyńskich rankingów.

A nie chodzi o to komu kibicuje komentator... a nawet jeśli to siętroszkę kolego pomyliłeś bo Laskowski choć nigdy się nie przyznał sympatyzuje z Realem

0

zdf - i to było więcej jak pewne, jak mawia mój teść - Szpaku za nasz abonament robi wycieczkę do Madrytu i będzie smęcił

0

Czemier - nie licz na to - Darek nie odda takiego meczu, a poza tym nie widzę takiego duetu, jedyne co to ze Strejlauem ;)

0

Dariusz S. :) oczywiście, nie ten klawisz

0

Mosiek - Laskowski fajnie komentował LaLiga w C+, ale nie liczłbym na to, że największy z największych Dariusz W. odpuści sobie wyjazd za naszą kasę do Madrytu i komentowanie takiego meczu....zero szans :(

0

nie wiem czy w takim dobrym... tracimy gole na potęgę, w 3 meczach z malagą 5 w sieci... i kolejny z Osą - jedyna szansa to, że Real ma w tej chwili kłopoty z zestawieniem obrony w pucharze...

0

Geble - Valdes babole strzela i jak wielokrotnie mówiłem - jest genialny gdy nie ma czasu myśleć - mało jest takich bramkarzy z takim refleksem i wyczuciem, ale niestety jak ma czas to strach patrzyć co może wywinąć i daltego wcale, ale to wcale nie rozpaczam, że chce odejść... tylko zamienianie "siekierki na kijek" jest wg. mnie dośc gównianym rozwiązaniem i branie paprocha Reiny to głupi pomysł...tyle

0

no to będziemy mieli nowy kącik... kącik Reiny, ten gość strzela babole jak nie wiem... to zwykły bramkarski przeciętniak, który jakimś cudem wyrobił sobie nazwisko.

0

TYLKO NIE REINA!!!! To przereklamowany cienias, babole robi częsciej niż Valdes z Ikerem razem wzięci...

0

Miał okresy kiedy pakował sporo bramek, ale też tak jak napisał karolbiolyFCB marnował mnóstwo "setek"... a poza tym wszędzie widział ludzi udających małpy...skórki od bananów zawsze miały dla niego jednoznaczny wydźwięk, miał chłopak obsesję, a w koniec końców liczyła się dla niego tylko kasa i jeździ na mecze za Ural grając w jakiejś ogórkowej lidze, ale za grubą kasę

0

Zawsze kibicowałem Bayernowi i ok :) jednak dziwię mu się, ale może ma ten Bayern takie warunki jakie mu odpowiadają, jesli nie wygra LM to nikogo za bardzo nie będą obchodziły wiadomości w stylu "Bayern ma 10 pkt przewagi na Borussią" itp ;)

0

Eeeeee, czepiacie się Pinto czy Thiago - takie rzeczy raz na jakiś czas się zdarzają w myśl powiedzenia "shit happens"... gorzej z Alexisem, można raz, ale dwa???? Gorzej z zaangażowaniem całej druzyny bo w drugiej połowie im się nie chciało i teraz zamiast odpocząć w rewanżu to będzie im się musiało chcieć :/

Ciągle analizuję sytuację Pedro - ciężko w powtórkach znaleźć kontakt z obrońcą, choćudało mi się wychwycić stop-klatkę, na której mam wrażenie, że czubkiem buta został nadepnięty na piętę...innego wyjścia nie widzę, bo debilizmem byłoby przewracać się w sytuacji gdy gała spada tuż przed nosem a przed nim całe lotnisko i milion możliwości strzelenia gola...

0

O k.... chciałbym taki mecz zobaczyć :)
naprawdę Anglicy tego chcą? Nie wierzę, toż to wyniki można stawiać od 3:0 w górę :)

0

0

tfu.... chorobę trenera miało być :)

0

leazard - czy Ty jesteś całkiem nienormalny??? Jak możesz porównywać śmierć trnera ukochanej drużyny ze śmiercią matki???? Porąbało Cię? TO znaczy, że na Ciebie śmierć każdego kogo znasz wpływa tak jak śmierć rodziców??? To albo masz nie tak poustawiane wartości albo rodziców nie kochasz...

0

alianta2 - przecytaj post souwiqa jeśli moich nie kumasz - chodzi o to samo, najpierw myśl a nie histeryzuj, w końcu to nie Twój ojciec ten Titoi przypominam co niektórym - JESZCZENIE UMARŁ, i mam nadzieję jeszcze wiele lat to nie nastąpi

0

alianta2 - niestety ale nie jestem jego rodziną i dla nich oczywiście, że nie ma nic wazniejszego niż zdrowie Tito, my znamy faceta z "telewizora" i też kazdy chciałby żeby wyzdrowiał, ale w taki sposób jak piszesz, zawsze choruje ktoś lub umiera a my go nie znamy - jego rodzina przeżywa tragedię a nas obchodzą puchary... faceta znam bo jest trenerem i życzę mu jak najlepiej, ale to nie ma nic współnego z tym że nagle mam przestać się martwić o wyniki klubu, któremu kibicuję 21 lat!!!!!!!!!!!!!!!

0

Geble - dokładnie - nie rozumieją, że my nie olewamy stanu zdrowia Tito i że bardzo mu kibicujemy żeby wyzdrowiał, ale to nie jest powód żeby olać rozgrywki!!!! Na raka codziennie umiera wielu ludzi takich samych jak Tito! A Tito ma ciągle szansę, czy to powód żeby nie było ważne co dalej z zespołem?

0

Gble - sam widzisz :) dzieci, nastolatkowie, dwudziestolatkowie, którzy poza zagrożeniem pałą na półrocze nie mieli w życiu innych zmartwień uważają, że wszyscy powinni siępołozyć i ryczeć nie znając nawet wyniku pojedynku Tito-RAK... że cały zarząd powienien chyba pójść do domu i zamknąć biura na 6 miesięcy a barcelonę wycofać z rozgrywek

0

Geble - wszyscy siedzą i płaczą bo świat się własnie skończył - już prawie pogrzebali Tito... a Ty takie rzeczy ;) no wiesz... ;)

0

CuleLbn- napisz do zarządu :)) bo oni własnie siedzą i kombinują kto go zastąpi....widzę, że tu banda histeryków urzęduje

0

no ja jestem ciekaw co powiedz ci, którzy opieprzają innych zastanawiających się na zastępstwem na fakt, że klub JUŻ pracuje nad tym i poda komunikaty o zdrowiu Tito i zastepstwie jednocześnie...??? Przecież też powinni według Was powiedzieć, że to nie ważne bo Tito jest chory... a wielu z nich zna tego człowieka bardzo dobrze, dla wielu może jest kumplem, przyjacielem itp... a jednak, decyzję trzeba podjąć błyskawicznie a nie chrzanić jakieś górnolotne farmazony, że to nie ważne w obliczu choroby

0

dominikos - przecież tu nikt nie mówi, że nie należy się przejmować człowiekiem, każdy życzy mu powrotu do zdrowia, ale chyba naturalne jest, że świat się przez to nie zatrzyma i barcelona się nie wycofa z rozgrywek!!! I normalne jest, że klub szybko musi wykombinować kto go zastąpi i normalne jest, że każdy z nas jest ciekaw co będzie dalej z klubem!!!!! A Tito będziemy kibicować równolegle i jedno nie wyklucza drugiego! Według niektórych to najlepiej usiąść i płakać i na kłódkę CN zamknąć

0

no pięknie... niech chłop wraca do zdrowia, ale... jak miałem za złe klubowi, że jemu dał trenerkę tak ostatnio zaczęło to jakoś działać... no i taka kicha :/

0

kardynał - to jest oczywiste, że w takim głosowaniu w wielu przypadkach zadecydują jakieś osobiste czy narodowościowe sympatie, ale uzasadnianie, że ktoś nie jest najlepszy i nie będzie w historii większy od Pele jeśli nie wygra MŚ jest sorki, ale D-E-B-I-L-I-Z-M-E-M

0

bartekk77 - się nie czepiaj, arab czy pers, jeden pies dopóki jest tępakiem, któremu wmówiono, że jak się rozpieprzy z dziesiątką niewiernych to otrzyma nagrodę od allaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?