0

wpwelement - na żylecie czy nie, to nie wiem czy za darmo na polską kopaninę chciałbym stracić 2 godziny więc nie byłem, ale jakbym wybrał 100 przypadkowych osób z żylety czy jakiejkolwiek innej trybuny "klubu kibica" w polskiej lidze to jestem pewien, że minimum 10 bezmózgich bandytów by wśród nich było...

0

Legia - bandyci to siedzą na żylecie.... jakoś się w Madrycie nie posypały kartki a przysiedli wybitnie...a potem bach i 1:1...

0

ŻADEN PEDRO - dawać gówniarza Tello i niech kombinuje chłopak - po pierwsze nie boi się rozrywać skrzydła dryblingami (co z tego jak sięileś nie uda, drugie tyle się udaje i wprowadza element niepewności w obronie), a po drugie próbuje STRZELAĆ.... z okolic 16m a nie tylko szuka Messiego i bez sensu podaje w gąszcz nóg licząc na boskość Argentyńczyka

0

o retyyyy... challenger... pewnie napisałeś coś fajnego, ale mi się nie chce brnąć przez taki tekst :) Wystarczyłoby to co napisał niżej KingLeonidas :) Real ma wolę zwycięstwa, mus i cholernego padalca-portugalca na ławce... nasi jak zwykle wyjdą "wyczillowani" i pewni, że w końcu coś wyklepią a tu trzeba ustawić się i zagrać tak jak się tego Mou nie spodziewa

0

No ja p.... dolę !!!!! A ja naiwny myślałem, że w końcu ich oświeciło, żeby wprowadzić Tello za Alexisa a to był przypadek, kontuzja, wymuszona zmiana :((((

TO najgorsza wiadomość dnia :(

0

Geble, King - widzę, że znów rzeczowo dyskutujecie...dzisiaj niedziela to mi się nie chce siedzieć przed kompem i dyskutować :) ale ode mnie duże TAK! :)

0

haha, wchodzę i mam zamiar coś nappisać, a tu Geble smaruje moją myśl tuż przede mną ;)

0

9999
moje odpowiedzi są podobne:
1. nic dodać nic ująć - minimum 1 dla Milanu
2. Nie ma takiej możliwości!

0

Scorpion - zgadzam się znów, czekałem na Bielsę! z jednym wyjątkiem - Masche bym zosatwił bo jako zmiennik czasem naprawdę potrafi bardzo dobrze czyścić w obronie w przeciwieństwie do często zagubionego i nie tak szybkiego Pique

0

dokładnie Scorpion222, ale wielu jak Sandu będą obstawać przy swoim, że Tito to miał pomysł na grę...

0

ZalewixFCB21.... ja pierdzielę, jak było z Chelsea 4:2 dla angoli to akurat był to rewanż, a do tego pierwszy mecz wygraliśmy 2:1.... i ODPADLIŚMY! Super przykład podajesz, genialnie!

0

Geble - jak na zawołanie masz wypowiedź niejakiego Sandu w drugim temacie :) jak wół jest napisane jak to wygląda, a ten swoje... że Roura :)

0

Sandu! - czytaj ze zrozumieniem artykuł!!!! CZŁOWIEKU! Jak krowie na rowie napisali, że to Tito wszystkim steruje a Ty dalej to, że jakaą rura ma cokolwiek do gadania - GÓWNO ma do gadania! To jest Barca TITO! Taka jest od początku tego sezonu a kto tego nie widzi to może się mienić "prawdziwym" kibicem, bo według wielu na tej stronie tylko ślepi mogą być"prawdziwymi" kibicami

0

no i trudno nie przyklepnąć opinii Geble - dokładnie tak jest i mamy piękny dowód na to wyżej - Tito nie jest pomysłowym trenerem, ja pisałem o tym jesienią, ale Barcę broniły wyniki bo zawsze jakoś coś ugrała... zwłaszcza jak się zrobła przerwa w LM to w ltej słabej lidze stukała leszcza za leszczem i wydawało się, że wsystko jest na dobrych torach - gówno prawda... styl jest rozpracowany przez wszystkich, jak ktoś ma jaja i narzędzia (dobrych zawodników) to spokojnie zabiera zabawki naszym chłopcom a Ci stoją i beczą tak jak to Geble napisał, że boisko, że piłka że obrona taka niedobra bo nie pozwala grać... do tego zawodnicy są już bez ikry, be żądzy zwycięstwa i choćby nie wiem co mówili to ja im nie wierzę bo to widać gołym okiem. Oni już myślą, że mecze się same wygrają - z takimi Getafe tak bo Getafe już w szatni strzela sobie 3 pierwsze bramki.... do tego Tito jest tyko cieniutkim naśladowcą i powielaczem tego co wprowadził Pep, który sam wyczuł pismo nosem, że więcej ciekawych pomysłów nie ma na ten zespół a to co jest to się kończy i dał sobie siana... trzeba świeżości, innego spojrzenia, może nawet jakiejś rewolucji kadrowej jeśli ten czy ów powiedziałby, że on inaczej grać nie umie...

0

Wczoraj pewien Koriolan napisał mi tak: "Kolegom wyzywajacym od debili - jeśli myślisz (?) Że człowiek walczący z nowotworem, przebywający kilka tysięcy km od BCN, może faktycznie być trenerem drużyny, to nigdy nie miałeś do czynienia z tą chorobą.
O stanie zdrowia Tito nie wiemy nic, poza tym, że miał mieć chemio i radio terapię.
Jeśli np wczoraj miał kolejny wlew , a tego nie da się ustalać zgodnie z terminarzem spotkań, to z pewnością nie był zdolny do jakiekolwiek pomocy Rourze czy drużynie.
To niestety widać."

a dzisiaj czytamy tutaj:
http://www.fcbarca.com/46484-tito-nie-poprowadzi-druzyny-w-meczu-z-milanem.html

zupełnie co innego... może to dziecinne, ale lubięgdy wychodzi na moje - to żaden rura nie steruje Barcą, jest tylko asystentem... byłego asystenta i z całym szacunkiem ale miałem podobne odczucia jak Duch Toma - dosyć jużtej filozofii, zaklepiemy się na śmierć w rewanżu

0

bartusxd2 - sam chyba jesteś debilem jeśli myślisz że to Roura decyduje...Tito ogląda na żywo, jest telefon, internet i to on podejmuje decyzje! a już na pewno on ustala skład i kreśli taktykę

0

wow...challenger wraca na poprawne tory! Brawo...koniec spuszczania się pod artystyczną klepe :) trzeba coś zmieniać a nie w kółko to samo i pieprzyc dyrdymaly o wierności stylowi

0

kuba1624 - właśnie wtym rzecz, że Barca nie potrafi grać na ZERO z tyłu!!!! NIE WIERZĘ, że Milan czegoś nie strzeli... nasi muszą strzelić 4 bramki minimum....a Milan to nie jest jakieś obsyfiałe Getafe...

0

bixmix - "W ostatnim czasie Barca w LM gra tak: pierwszy mecz graja slabo ( albo fatalnie jak wczoraj ) jakby ich nie bylo na boisku i dopiero na CN zaczyna sie gra Barcy. Z Arsenalem 2x sie udalo z Chelsea nie." ,

zapomniałeś o Interze... a Arsenal jest kiepskim przykładem bo to banda nieudaczników jest, czasem potrafią zaatakować, ale o umiejętności obronne to nie można ich posądzać

0

WybitnyMessi - King ma rację... Malga to ma fuksa, że tylko 1:0 przywieźli... statystyki tego meczu są PRZERAŻAJĄCE!!!! PIACH totalny!!!!

0

CristianoRonaldo HM - duzo w tym racji racji, ja to wiem od jakiegoś ROKU... to jest powolny proces, ale on następuje.... jak śpiewała Anna Jantar "nic nie może przecież wiecznie trwać"... trzeba będzie przebudować zespół, znaleźć nowe rozwiązania, MOTYWACJĘ, OGIEŃ w zawodnikach...

Lukskal - w klub to ja mam wiarę i będę zawsze kibicował, ale w ten dwumecz, przy tej formie i tej jakości obrony jaką prezentuje Milan to sorki, ale chyba nie jestem PRAWDZIWYM kibicem... dawno się z tym pogodziłem

0

czech_barca_fan - my takich występów w tym sezonie mieliśmy na pęczki tylko przeważnie się udawało jakoś bramkę jedną czy dwie wkręcić bo przeciwnik popełnił błąd... wczoraj Milan zagrał bezbłędnie z tyłu i pozamiatane z taką grą jak Barcy

0

vztxpl - ja dzisiaj już nic nie pisałem o obronie, ale WIELE razy pisałem, że my obrony nie mamy... zaraz zjebka od "prawdziwych" kibiców, że to najlepsza obrona świata bo mało bramek traciła... taaaaaaa.... cięzko stracić było dużo bramek jak w ciągu meczu dwa razy piłka ladowała na naszym polu karnym, ale jak już to miało i ma miejsce to chłopaki mająoczy jak talerze i nie wiedzą co się dzieje - vel. wczorajsza druga bramka...jak jakaś Legia czy inna Jagiellonia...

0

KingLeonidas - ja też, ja też chcę być w Waszym klubie malkontentów i sezonowców, co to tylko krytykowac potrafią :) ja też!!!!

0

ciąg dalszy
Rewanż i rzekoma rozwałka? Tych, którzy są tego pewni upominam, ze to nie chłopcy beznadziejnego Wengera, którzy w rewanżu dostają co najmniej 4 bramki... u nas Milan postawi autobus... i przypominam, że Inter też mieliśmy rozwałkować a co było to widzieliśmy...Chelsea też...

Tito? że nie było? To nie jest drużyna z podwórka, która potrzebuje taty na ławce. A taktycznie bądźcie pewni, że to Tito ustawił skład itp. i Tito decydował w czasie meczu o zmianach, w końcu są telefony, internet itp...to jest własnie Barca TITO!!! Tylko słabeusze z ligi uśpili naszą czujnośc ostatnimi czasy bo Barca i tak wygrywa... ale jak przyjdzie do konfrontacji z kimś spoza Hiszpanii to jest dupa!

Niestety skończy się sezon w marcu :( liga wygrana, dwa GD mamy zrobione do 2 marca, LM pozamiatana i nuuuuuuuda....

0

No to na zimno - podobało mi się co rano wyczytałem w postach juliancarax - ja o tym pisałem jesienią, jak męczyliśmy się u siebie ze Spartakiem czy Celtikiem, że gówno warta jest LaLiga od 4 miejsca w dół i że z taką grą to na wiosnę polegniemy w LM - większość pisała, że sezonowiec bez wiary. Teraz się okazuje, że jednak dobrze dostrzegałem słabość naszej Barcy. Bezproduktywne klepanie już nikogo nie zaskakuje (oprócz klubów LaLiga, które wychodzą na mecz z kilogramem gówna w gaciach i w głowach mają minimum 0:2)...do tego klepanie jak wczoraj - bez szybkości, bez polotu, bez dokładności... Milan wyszedł trochę obsrany, ale szybko chłopaki wytrząsneli z portów i grali swoje.

Ręka? Co z tego... jakbyśmy mieli 3 słupki, poprzeczkę, 2 spalone na styku i gola i wtedy stracilibyśmy bramkę po ręce to możnaby narzekać. Barca NIC wczoraj nie miała - NIC, ZERO, NULL!!! A Milan - już w pierwszej połowie Sharawwacośtam - gdyby mu piłka nie odskoczyłą mogło być 1:0, zaraz potem po rogu Boateng, później znów Sharawarawawiemu zabrakło 10cm żeby zgarnąć dośrodkowanie. W drugiej połowie sami widzieliśmy... ta ręka to zwykła pomyłka sędziego i szczęście... a szczęściu trzeba POMÓC!

Autobus? Jak czytam niektórych, że Milan postawił autobus to mi się flaki przewracają. Autobus to stawiała Chelsea, Milan DOSKONALE się bronił, grał taktycznie ale i atakował, nie raz... nie jedna kontra i po sprawie... jak wyżej, stworzyli sobie kilka sytuacji.

0

GTA - mi za ę robotę nie płacą kilkunastu baniek zielonych rocznie... proste? Ja swoją robotę wykonuję...oni dizsiaj mieli w dupie pracodawców

0

TRAGEDIA! W końcu mam dowód na to, że nie można w nieskończoność udawać, że to piękne jest nap..dalać piłką w poprzek i 4 razy w meczu stuknąć jakichś leszczy z LaLiga, która jest słaba jak nie wiem...ZERO mieliśmy okazji... ZERO... co z tgeo że gol MIlanu po ręce skoro jakby byli dokładniejsi to okazi w stylu "ojezusmaria" mieli z 5... i po sezonie, nuda... liga wygrana, na CN zobacyzmy autobus jak wwykonaniu Interu i tyle...ale oni będą człapaći klepać do usranej smierci myśląc, że wszyscy na świecie mają pełne gacie bo wychodzi na mecz wielka Barca...

0

cóż w zarysowanym sporze biorę stronę constantine16 - Pinto może grać, zważywszy na to, że przeciwnik zwykle oddaje w meczy 3 strzały na bramkę, z czego przynajmniej przy jednym z nich nasza obrona daje tak dupy, że to praktycznie gol to na bramce może stać Pinto... nie jest dużo gorszy od Valdesa

0

Ja też się nie mogę nadziwić... tutaj ma status nietykalnego i gra rok w rok o najwyższe trofea... gdzie on pójdzie? Kto go weźmie za taką kasę? Będzie się plątał w lidze włoskiej? Czy może w środku tabeli Premiership?

Ja lubię jego interwencje na czuja i refleks jak ostatnia z Valencią, jest w tym jednym z najlych na świecie ( o ile nie najlepszy), ale z drugiej strony jak facet ma o 2 sekundy za dużo ndo namysłu to albo poda jak kretyn, albo wylezie bez sensu jak w półfinałach z czelsi dlatego jak dla mnie mógłby zachować status quo i sobie u nas grać jak już jest, ale jak chce odejść to na miejscu prezia pokazałbym mu palcem "tam są drzwi Victor, powodzenia, see you bye"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?