0

cd:
No i Alba - w końcu nikt mu chyba nie kazał grać w ataku - cały czas trzymał linię obrony a raz na jakiś czas robił doskonałe rajdy. Dlatego miał możliwość wykazania się w obronie mnóstwem dobrych interwencji, nie zaganiał się na śmierć na tym skrzydle - według mnie obok Messiego najlepszy zawodnik na boisku.

Fakt - wielu z nas mówiło, że na bank będzie coś w plecy i właściwie po winno być bo ten słupek to ...jakaś opatrzność nas uchroniła... mniejsza z tym.

Nie podobało mi się ostatnie 10 minut - chłopaki nie cisnęli mocno po strzeleniu na 3:0 a w ostatnich minutach jak mieli piłę to pakowali się na siłę, żeby pocisnąć i było wtedy kilka głupich strat. Powinni właśnie wtedy jak najdłużej grać piłką.

Generalnie bardzo mi się podobało, mnóstwo SERCA, trochę szczęścia i gdyby choć w połowie tak zagrali 3 tyg temu to by wcale nerwów nie było.

A... jeszcze jedno - jak jeszcze raz zobaczę Villę albo Iniestę na lewym ataku a Messiego w środku to się chyba wścieknę.

0

No to teraz mogę odszczekać swój brak wiary, co czynię z wielką przyjemnością :) to w końcu było to na co czekałem, 3 czynniki (zacznę od końca):
po trzecie - szybkość (tak w poruszaniu się jak i w podawaniu piłki)
po drugie - zaangazowanie
PO PIERWSZE - USTAWIENIE!!! W końcu! Villa na środku, na lewej ktokolwiek byle nie Iniesta (bo Pedro to nie wiem gdzie był -powinni sprawdzić zapis monitoringu czy nie poszedł gdzieś w tzw. międzyczasie)... Iniesta za linią ataku i Messi - ile Messi w końcu miał miejsca! Villa, może niewidoczny ale wiązał cały czas obrońców i wtedy ... pierwsze dwie bramy to efekt właśnie tego ustawienia, Messi mógł po swojemu, klasycznie się wkręcić. Co też ważne - zagrał nieszablonowo jak na ostatnie swoje poczynania. Zwróciliście uwagę, że przy 1:0 obrońcy czekali pół metra od niego będąc przekonanymi, że będzie się wpieprzał w pole karne? A ten sypnął z krótkiej nogi i cześć! TAK TRZEBA!

cdn

0

nie wiem czy to dobra wiadomość - Xavi ostatnio bez błysku, po kontuzji :/ wystawienie go byłoby tym co powoduje, że ostatnio dostajemy - jesteśmy NIEWOLNIKAMI potwora którego wykreowaliśmy... a może czasem trzeba inaczej?

0

kurna - duch toma - co Ty tu wklejasz???? Ja pierdzielę, zawsze mądrze gadasz, ale widać ten filmik ich nie zmotywował bo Madrytu nie było... a dzisiaj to nam trzeba aż 3 goli.... albo i 4 bo tak jak wielu nie wierzę, żeby nam czegoś nie pociągnęli z kontry albo po rogu

0

Geble - też coś mi się tak widzi ;) jak zobaczę Iniestę z lewej to chyba online postawię u booka na awans Milanu

0

a przygotowaliście "szarą" wersję strony na jutro?

... niby chcę wierzyć, ale rozum mi podpowiada żebym się nie nastawiał, widzę jutro w szarych barwach, a jeśli będą kolory to tym większe będzie moje zadowolenie...

0

Mati - ja nie mówię o takim podejściu co tydzień, ale w tym tygodniu naprawdę mecz z Rayo jest naprawdę mało ważny. Gdybyśmy z Mediolanu przywieźli np. bramkowy remis to sobie można wtedy planować tak tydzień, że to normalny mecz z Milanem, w którym nie można dać ciała i to samo z Rayo, a że przywieźliśmy taki plecak i że to może sprawić, że odpadniemu już w 1/8 LM to naprawdę jeden mecz ligowy z Rayo mam głęboko w dupie!

0

Proszę autorki - celem tego tygodnia jest TYLKO I WYŁĄCZNIE MILAN! Kogo obchodzi jakiś mecz z jakimś Rayo - sam się zagra, wygrają to wygrają, przegrają to przegrają i nic się nie dzieje...

0

no to sięnie zgodzę - jak messi będzie grał na środku ataku to będzie DUPA, a to dlatego, że jak ZAWSZE wszyscy będa grać NA MESSIEGO, którego bęzdie pilnowało CZTERECH i się zaklepią na śmierć kończąc każdą akcję w gąszczu nóg... z takim ustawieniem ataku można olać obronę bo nie ważne ile z tyłu jak więcej jak 1 nie pocisną...

0

Geble - zaraz... z tą defensywą to kumam... ale w środku Messi? znaczy w środku z przodu??? znowu zaplątany w 4 przeciwników non stop?

0

nasi z oczami jak talerze to są zawsze jak piłka w jakikolwiek sposób szybko przemieszcza się w kierunku naszego pola karnego ;)

no to jaki pomysł?

0

Geble - tylko, że Pique z tyłu ma według tego rozstawienia asekurować Puyol (też już cieniujący, no ale jednak) i Busquets, który pewnie grałby trochę bliżej Pique niż linii ataku...

0

podoba mi się ten skład i dlatego nawet nie liczę, że taki będzie

0

legia- no przecież nie będę teraz siedział i wyluskiwal meczów sprzed 2 sezonów, ale zapewniam Cię, że istnieją (czytałem je) chore zestawienia zarówno naszych kibiców jak i kibiców realu "dowodzące" spisków i "pokazujące" jak to jedną drużyna zyskała a druga straciła po kilkanaście punktów w całym sezonie dzięki sędziom

0

legia - jak Cię czytam to tak jakbym czytał realmadrid.pl 2-3 lata temu i ich dowody jak to w najważniejszych momentach sędziowie nam pomagali...wiem, gwizdki na naszą korzyść zawsze były słuszne, a na korzyść realu zawsze są drukowane, prawda? ;)

0

Legia - czy Ty człowieku czytasz ze zrozumieniem??? Ja nie piszę czy kartka powinna być czy nie, czy karny powinien być czy nie! Piszę, że sędzia popełnił błędy jak wielu sędziów, ale nie można się podniecać, że mecz był drukowany bo głupków z siebie robicie...tak jak głupka zgrywał Mou jeszcze w Interze czy w przypadku pojedynków Realu z nami - ZWYKŁE POMYŁKI SĘDZIÓW WPISANE W FUTBOL!

0

Legia - gdzie tu było drukowanie? No nie rób jaj - powtórzę, MU grało wielkie gówno zwłaszcza w Madrycie, wczoraj jakoś sobie radzili i DALI DUPY NA WŁASNE ZYCZENIE!!!! 10 minut przestali grać i było po sprawie

i PRZYPOMINAM - jeden zawodnik mniej to tylko 9% drużyny!!!! NO k...wa... wszystkie płacze powinny być wyśmiane... prowadzili 1:0, nie musieli strzelać tylko dociągnąć NORMALNĄ grą a nie cykorzeniem i ustawieniem się jak leszcze we własnym polu karnym... z oczami jak talerze bo nie wiedzieli co siewkoło nich dzieje... wielki lider Premiership... banda drewnianych angoli

0

legia1916 - daj se siana z tą burleską i przypomnij sobie jak mecz Barcelone sędziował sędzia, który jest fanem Barcelony a na MŚ latał za Messim żeby dostać jego koszulkę!!!!

0

ludzie, przestańcie płakać... to jest dowód, że sędziowie się mylą, raz na naszą korzyść, innym razem na korzyść wroga i co z tego? GÓWNO! Tyle przynajmniej, że przestaną niektórzy kibice Realu pieprzyć o "uefalonie" itp... każdemu od czasu do czasu się poszczęści albo sędzia coś umoczy i tyle! Przyznać trzeba, że Real niewiele grał, ale MU też obydwa mecze grało piach, nikt mi nie wmówi, że oni jużnie grają angielskiego "kick and run"... może z QPR, ale wczoraj tylko próbowali wywalić gałę licząc, że się obrońca machnie i piłka przejdzie do wychodzącego VanPersiego... bo chyba nieliczyli na tą kłodę drewna Wellbecka...Najlepszy w całym MU był dziadek Giggs i pełen szacun dla niego... a przepieprzyli bo jak głupki dali się po golu i kartce zepchnąć we własne pole karne gdzie realowcy robili z nich wiatraki i byłem 100% pewien, że max 15 minut i będzie brama albo dwie... i się pomyliłem o 5 minut...

0

Geble - to samo było z ogórami z Getafe, to co mówię, wychodzą ze sraką w portkach a w głowach mają minimum 3:0... i co mieliśmy? 4 dni po beznadziei w Mediolanie 6:1 z leszczami... usmiechy, chillout, nie jest źle, jesteśmy dalej super tylko musimy bardziej grać swoje... no to k...wa zagrali, dwa razy bez znaczących zmian, o które aż się prosiło w meczu na SB :(

0

batigol86 - może nie jest taki dobry, fakt, MU grał wielkie gówno w Madrycie a i tak było 1:1 ale nie doceniasz psychiki! Real dzięki nam ma teraz ogromnego ducha zwycięstwa :/

0

przykro mi, ale ma rację - tylko ŚLEPA wiara może pozwolić łudzić się możliwością osiągnięcia korzystnego wyniku z Milanem

0

No miałem coś napisać... ale mi się chyba nie chce. Zafascynowanych i wiernych po porażce nie przekonam, tych, którzy wiedzą co widzą i analizują to na chłodno nie trzeba przekonywać ;) szkoda słów...

Najbardziej przykra sprawa to to, że pierwszy raz od nie pamiętam kiedy postawiłem w Lidze Typerów na porażkę Barcy... i trafiłem z bonusem :/

0

Eoren, wszystko dobrze ale to nie były OCZEKIWANE rotacje i zmiany. Villa za Inieste, ten w miejsce cesca i Thiago za kontuzjowanego Xaviego? Alexis jako zmiana i Tello na 8 minut jak było znów w plecy? Większość z nas oczekiwała villi na środku, tello od początku bś lewej, a Messiego za Villą jako kreatora, do tego od początku Adriano za Alvesa. To byłyby zmiany zwiastujace jakiś eksperyment w kontekście przygotowania do meczu z Milanem.

0

dobrze Whatis :) już nie będę :)

czech_barca_fan - i teraz mądrze mówisz

0

czech_barca_fan - a jednak, ja tak samo od wczoraj odczytuję posty użytkownika Mateć - "ja jestem prawdziwym kibicem, a tacy jak u99artur to leszki"

0

Mateć + czech_barca_fan - uzyłem tego argumentu na zupelnie nieprawdziwy zarzut jaki postawił Mateć, bo to że mam swoje zdanie o tym co widzę i co oglądam nie uprawnia NIKOGO do stwierdzania jakim to beznadziejnym kibicem jestem i przyrównania mnie do rzeszy Chińczyków, których przyciągnął marketing w postaci Messiego. I fakt, nie jest ważne kto ile i od kiedy...ale prawdziwi kibice to naprawdę nie tylko tacy, którzy jak Mateć, klapki i co by klub nie zrobił, co by piłkarze nie zagrali to będzie się zachwycał, że to wspaniałe!

I jeszcze jedno, znam osobiście Katalończyka, który w rozmowie sprawia wrażenie, że zatłukłby każdego Madridistę, dla którego nie istnieje coś takiego, że ja z kumplem, który kibicuje Realowi idę do knajpy na mecz... ale spytaj go kiedy oglądał mecz Barcy na CN... ba, w TV? Zdziwicie się. Ja oglądam każdy mecz od kiedy są takie możliwości i wiele razy przeżywam niewyobrażalne emocje, ale w dupie mam wrzeszczenie na stadionie i w dupie mam to, że dla przeciętnego Katalończyka mecz z Realem to wojna... bo Mourinho też np. ma t w dupie, że tak jest w drugą stronę i jutro najprawdopodobniej da połowie składu odpocząć. Jeśli to definiuje mnie jako gorszego kibica niż taki prawdziwy z krwi i kości jak Mateć to proszę bardzo. Czujcie się usatysfakcjonowani jako PRAWDZIWI kibice.

0

czech_barca_fan - tym gorzej... to, że nie mają już powera to widać od dawna, mogą oszukiwać tych naiwnych, że oni dalej pałają żądzą wygranych...no bo co mają mówić? Nie chce nam się? Może nawet sami siebie próbują oszukiwać w tym względzie bo gdzieś w ich głowach siedzi, że wygrali już wszystko. Niektórzy mają wrażenie, że każdy będzie wychodził taki osrany jak połowa ligi... no to dostali dwie nauczki, może przynajmniej zawodnikom wpłynie to na ambicje i wyprują flaki żeby coś udowodnić bo pierwszy raz od baaaaaaaaardzo dawna mają cokolwiek do udowodnienia

0

Mateć - teraz to przegiąłeś chłopcze... nigdy nie uciekam się do takich argumentów, ale gdy ja oglądałem i umierałem z nerwów za Barcę, która wygrywała w dogrywce z Sampdorią na Wembley to Ty do przedszkola chodziłeś... więc nie waż się więcej wymieniać mojego nicka w kontekście takim jak tutaj "a przy Messim ekstaza chinczykow i innych 99arturow", możesz się uważać za najprawdziwszego kibica Barcy na świecie i każde GD odbierać tak jak oni, bo wydaje Ci się, że jesteś katalończykiem, któremu źli z Madrytu szlachtowali protoplastów przez wieki, ale nie masz najmniejszego prawa do takich słów!!!!!

0

trzeci akapit - no kibicowanie właśnie nie polega na histerycznych hasłach typu "dumni ze zwycięstwa, wierni po porażce"... bo to, że ja krytykuję to co widzę to nie znaczy, że za tydzień zacznę kibicować Chelsea. Ale Ty tego nie kapujesz... i nie kapujesz, że nie wyszedłbym z meczu, w którym drużyna próbuje i daje z siebie wszystko ale nie wyszło (patrz Chelsea z poprzedniego sezonu, karny - bywa że się nie strzeli, słupki, poprzeczki... kontra i po zawodach... stało się), ale z takiego meczu i takiej padaki jaka była we wtorek to wyszedłbym w 85 minucie żeby zdążyć na metro... na pewno czułbym się oszukany gdybym zabulił kilkadziesiąt EUR za to co było widać. Powtarzam - TO SĄ NAJLEPIEJ OPŁACANI PRACOWNICY ŚWIATA - TO JEST ICH ROBOTA!!!!

ZAłamujące - naprawdę załamujące jest ślepe patrzenie w swój ukochany klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?