0

0

aschnu - jakoś nie słyszałem żeby bogaty arab z kataru czy arabii saudyjskiej pojechał się rozerwać wśród znienawidzonych żydów czy amerykanów ... a robią to te młotki biednych krajów arabskich

0

przestańcie chrzanić, wprawdzie to araby i kogośtam zamknęli, ale to nie są tępe araby z afganistanu czy iranu gdzie naród żyje w biedzie i ma nawkładaną we łby wojnę religijną z zachodem, w Katarze czy Arabii Saudyjskiej mają kasę większą niż zachód i w dupie mają jakies wojny... za wikipedią: "Społeczeństwo katarskie jest najbogatszym społeczeństwem świata (2010, ok. 90 tysięcy dolarów na mieszkańca)"

0

komentarze z winami zostały wyłączone bo ... fajnie, że wina są ale... jak to w Polsce - zarabiamy 4 razy mniej niż Europa ale przycina się klientów bardziej :)

nie biorę pod uwagę kraju macierzystego, ale pierwszy sklep online z Niemiec i wina Corazon Loco kosztują 5,50 - 5,90 EUR a w rzeczonym sklepiku w Krakowie 8,50 EUR (35PLN przy 4,10 PLN/EUR)...

0

"Który fan nie chciałby znaleźć się na miejscu tego culé? Nawet jeśli oznaczałoby to złamanie przepisów i ryzyko grzywny? " - no ja powiem, że jeśli grzywna to kilka tysięcy Euro to ja np. nie chciałbym być na jego miejscu :))))

0

Geble - kto wie co by było - mijała by minuta za minutą, coraz większa frustracja i kto wie czy nie kolejna kontra... pozostaje jeszcze kwestia czy Atletico utrzymałoby koncentrację, ale przy korzystnym wyniku chyba tak

0

No i co tu powiedzieć? Znowu dwa oblicza, ale tym razem odwrotnie niż w meczu z Betisem - najpierw Barcelona nieporadna, bez ŻADNEGO strzału przez 30 minut za to z kilkoma zagrożeniami z tyłu i z wynikiem 0:1... na szczęście Adriano udowodnił moją tezę - TRZEBA NAPIERD.LAĆ czasem a nie kombinować! I WESZŁO! I dzięki temu, że weszło szybko po stracie gola Atletico się pogubiło i już się nie odnalazło, a to Barca odnalazła spokój i pewność w grze a potem to już był tylko koncert :)

Martwi mnie Villa, fajny chłopak ale im mniej gra tym gorzej z nim... widać jak publika jest za nim, ale widać, że Tito prawdopodobnie by się go najchętniej pozbył

0

co do młurinjo to flicka dobrze prawi... taki jest zawsze wydźwięk, że to jedyny sprawiedliwy, a Barcelona to hipokryci i symulanci

0

Barcatikitaka - o to chodzi, że to jest normalna piłka i chodzi o to przesadzanie - to tak jak poczytasz forum fotograficzne to się dowiesz, że jak nie kupisz aparatu za tyla a tyle, z takim a takim obiektywem to możesz być pewien, że Twoje zdjęcia będą: rozmyte, krzywe, z pomieszanymi kolorami i do tego do góry nogami ;)

tak samo odbieram pier..lenie takich gwiazd o normalnej piłce

0

żarty żartami :) ale chyba się niektórym w dupach przewraca skoro śmią w ogóle takie rzeczy wygadywać, ja rozumiem, że takiemu Brożkowi nowy byt gorzej odbija piłkę bo mu odskakuje na 4 m a poprzednio tylko na 3 jak póbował przyjąć, ale tacy zawodnicy - WSTYD dopóki ktośniekazałby im grać piłką jakąsię grało za PRLu - namoczoną, z wyłażącym balonem

0

barcatikitaka - no to trener zamiast to światu powtarzać to powinien ich zje..ć i tyle

whatis - przedni żart :) ale to była inna piłka ;)

0

barcatikitaka - bez przesady, ja rozumiem żeby piłę faktycznie siatkową im dali albo coś - powinni dostać pakistana z tesco i nie pird...ć i zagrać, nosz do cholery, to ma być profesjonalizm? Rozumiem, że mogli powiedieć, że kilka zagrań nie wyszło przez piłkę, a nie główny temat - PIŁKA! Są przepisy - ma rozmiar odpowiedni? Ma! Wagę ma w tolerancji? Ma! To grać a nie farmazonić jak ta baletnica!

0

sorki, ale jak słyszę takie gadki to mnie to wk...wia! Co piłka? Kwadratowa była? Balon z niej wyłaził? Nie przesadzajmy, miliony piłkarzy na świecie grają różnymi piłkami i dają radę... że na boisku było bagno to rozumiem, ale piłka jak piłka

0

luccatoni7 - a podająw jakich rozgrywkach? Czy ówczesna liga Zambii miała status profesjonalnej ligi? Jestem pewien, że są zawodnicy w ligach 5-6 gdzie padają wyniki po 12:1 którzy w pół roku mają 80 goli i nikt tego nie odnotowuje

0

JoeBlack - nie mamy jeszcze połowy sezonu, nie oszukujmy się też, że zawodnicy będą grali na 100%, dla niektórych lepiej zagrają co 3-4 dni niż jak siedzą cały tydzień... ale własnie, czy nie granie meczu to taki odpoczynek? Ten kto nie gra ma normalny trening, pewnie nie jak w naszej dupaklasie, tylko sporo zajęć na boisku - fizycznych, albo z piłką, albo na siłowni...

no i kolejna rzecz - czy 90 minut biegania aż tak może wyczerpać tej klasy zawodników żeby to wpłynęło na mecz za 4 dni? Co najwyżej ryzyko jest w kontuzjach

0

kardynał - Tylko żeby ładnie wyglądało zawsze się mówi, że trudny przeciwnik, że ma tam swoje zalety itd. Jasnym jest też, że nie można okazywać lekceważenia, ale normalnie powinien wychodzić według mnie jasny i nie zafałszowany komunikat:

Jedziemy po zwycięstwo kilkubramkowe żeby mieć spokój w rewanżu.

Zapewniam Cię, że każdy piłkarz (o ile nie jest idiotą) tak myśli! A na boisku mają wykonać swoją robotę, za którą dostają miliony Euro! Jeśli to zrobią to bez pieprzenia o walorach przeciwnika rozwalą ich tyle ile trzeba... a przykład jaki podałeś - Real-Alcorcon to nie było lekceważnie przeciwnika tylko lekceważenie SWOJEJ PRACY i niejako ZANIECHANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH!

0

michaelson - patrz dokładnie:
za 1 dni, 8 godz., 38 min., 34 sek.

0

kardynał - zależy kto będzie grał... jutro pewnie jakoś poszatkowany skład a jak wywiozą ze 3:0 to w rewanżu będzie coś jak na benficę i 7:0 bym się nie spodziewał ;)

0

Znów mnie uprzedziłeś King Leonidas :) to chciałem napisać, że na fanpage'u Cordoby (jeśli mają) mogliby mieć podobny tytuł ;) "Defensywa, najsłabszy punkt Barcelony"

A swoją drogą przy tej róznicy klas to u nas (czy tam w sporcie) tytuł powinien brzmieć - "Cordoba... najsłabszy punkt Cordoby"

0

No i proszę, nawet wśród 11-12 latków jesteśmy w czarnej dupie - na pewno nie chodzi tu o brak talentów tylko o sposób szkolenia...nigdy w tym kraju futbol się nie podniesie

0

acha... czyli 14... ile Ibra ma goli w tym roku? wie ktoś?

0

No to ja poproszę kogoś, komu się nudzi żeby napisał ile z tych 86 goli Messi w tym roku strzelił z karnego i ile w tym roku Ibra ma goli

0

kardynał - a Ty miewasz poczucie humoru? Tak, u nas w Polsce taki program jak crackovia zostałby podany do sądu po pierwszym odcinku i zszedłby z anteny - jakoś od wielu lat istnieje w Hiszpanii i ma się dobrze... a Ruskich komentatorów (jeśli jesteś z czasów kiedy uczono tego języka w szkole) polecam posłuchać zamiast farmazonić o czyimkolwiek debiliźmie

0

ale poza tym to whatis - masz rację ;) teraz to jużjestem na bank madryckim dywersantem w fałszywej skórze ;)

0

whatis - żarty na temat Ozila to nawet Crackovia robiła ;) się nie czepiaj - jak na ruskich oglądałem raz LM to jak pokazali Ozila na ławce to ruski komentator tak: "Miesut Ozil! Jewo głaza kak piac kopiejek" :)))) A dawnych 5 kopiejek ruskich to w cholerę jebitna moneta ;)

0

No i tyle co Geble o tym napisał to barcatikitaka dokładnie to wysmarował :) poleca nam iść na stronę Realu - dosłownie jak komuna - każdy kto krytykuje jest wrogiem klasowym i syjonistycznym elementem szpiegowskim

0

Scorpion222 - tu trochęjak w PRLu - krytyka nie jest wskazana :)

proponuję wszystkim obejrzeć to:



i APLAUZ i ZAAKCEPTOWANIE :)

0

nie słuchałem komentatorów, to jest moje zdanie - na temat cienkiej obrony barcy mam takie samo zdanie od kilku lat i efekt małej ilości traconych bramek zawdzięczamy temu, że jak przeciwnik był na naszej połowie 4 razy w ciągu meczu i oddał dwa strzały to ciężko mu było strzelić dużo goli ;) zawsze o tym mówię. I Betis dał przykład - wyszli osrani i gdyby nie sędzia to byłoby 3:0 i nikt sam bym mówił jak to Barca rozchlastała TAKI GROŹNY Betis... ale jak się otrząsneli i grali odważnie to było widać, że gdyby tak grali od początku to kto wie jak by było...

0

przyjąłbym to, że Betis pograłby z 15 minut pocątku drugiej połowy tak jak pograł a potem chłopaki odzyskaliby kontrolę nad meczem, ale tak nie było - NIE BYLIŚMY W STANIE zapobiec ciągłemu zagrożeniu bramki przez Betis

0

scorpion - otóż to - jak się przeciwnik nie osra to wcale Barca nie jest nadprzeciętną drużyną - zwłaszcza w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?