u99artur
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak na szybko - spośród debiutantów u Pepa... masz:
Botía (Sporting de Gijón)
Xavi Torres (Levante)
Jonathan Soriano (FC Red Bull Salzburg)
Sorki, ale może ktoś woli jednak wcześniej się gdzieś zakotiwczyć niż w takich "markowych" zespołach... nie powiesz mi, że Guardiola wyciągnął z rezerw nie wyrózniających się zawodników????
Dalej:
Busquets - ZAISTE WARTO BYŁO ZOSTAĆ
Thiago - jeszcze nie wiadomo
Fontàs - jak wyżej
Cuenca - totalna klapa
Bartra - kto wie
Muniesa - nie wiadomo
Jonathan dos Santos - gdzieś się pałęta
Montoya - kto wie
Oriol Romeu (Chelsea)
Nolito (Benfica)
wszystko to są lub byli WYRÓZNIAJĄCY się zawodnicy i pewnie mieli równie wyróżniających kumpli,. którym nie dano w ogóle szansy żebyśmy ich poznali...
0
Trexb - niestety Twój tok myślenia wyklucza całkowicie inne powody niż kasa i jednoznacznie wkazuje, że porzucenie szkółki barcelony to złych ruch pod względem piłkarskim. Zapominasz tylko, że to jest przejście do innych równie dobrych szkółek. Poza kilkoma supertalentami grającymi w Barcelonie wypuszczamy na świat zawodników, ale nikt nie sika do góry na ich widok i sam fakt, ze są z Barcelony. Mało tego, jakbyś się pokusił o statystykę to podejrzewam, że dużo więcej średnioprzeciętnych ligowców w LaLiga pochodzi ze szkółki Realu niż Barcelony.
acha... Kułenka też był wyróżniającym się gościem, i te Dos Santosy całe i pełno innych
0
Diabełek - patrzysz z perspektywy Polski ... raz, że dla nich tysiąc EUR to jak dla nas tysiąc PLN, a dwa napisane jest, że konktrakcty w Anglii są ZNACZNIE wyższe... do tego oni już mają swoich managerów, to nie są chłopaki z Victoru Dupa Kozia, którzy złapali Pana Boga za nogi bo dostali się do Barcy. Dla nich granie w la massi to chleb powszedni, a wyjazd mogą widzieć jako właśnie szansę, wyzwanie itp...
0
Trexb - "Powinni przede wszystkim myślec o swoim rozwoju jako piłkarzy a nie o tych pare Euro więcej na tym etapie." - tekst jakbyś komentował odejście polskiego kopacza na cypr... jak nasz, któryś ma szansę przejść do szkółki Arsenalu to w gazetach piszą, a jak jakiś Cośtamskudo czy inny Cośtaminha z Barcy to już tragedia, że się nie rozwinie, weźcie pomyślcie ...
0
a ja się im nie dziwię - zobaczcie ile tam jest takich "kułenek", którzy mykają wśród szczyli a potem nic z nich nie ma... jest zbyt duża konkurencja - zobaczcie na kompilacje tych młodzików - to są dziesiątki łepków w każdej kategorii wiekowej i każdy z nich lepszy od najlepszego juniora z polski... a na przestrzeni ostatnich lat ilu z nich może powiedzieć, że warto było zostać? Kilku.... a granie na wypożyczeniu w jakichś Valladolidach itp to ani kasa ani prestiż. Tam mogą się załapać do składu i wcale nie jest powiedziane, że się nie wybiją, jak nie załapie sie chłopak w Arsenalu i tak lepiej grać w Evertonie niż w Osasunie - jeśli wierzą w siebie to biorą przykład z Cesca czy Pique, którym nie przeszkodziło odejście do Anglii a wręcz przeciwnie. A jeśli mają obawy czy im się uda wybić to tym bardziej - lepiej zarobić maksymalną ilość forsy
0
SzahMatt - pewnie, że jest do ogrania tylko trzeba CHCIEĆ grać a nie mysleć, że samo się wygra ;)
0
Puyol78 - ja bym tylko podsumował Twoją wypowiedź nieco zmieniając końcówkę, jeśli pozwolisz ;) ..."jak sie chce wygrywac z najlepszymi to " nie można ustalić tradycji z braniem jakiegoś asystenta na trenera... z jednym nieopierzonym się udało to nie znaczy, że jego asystent się do czegokolwiek nadaje... ;)
0
eX.veY - nie jest uzależniona od Leo tylko naprawdę to widać w tym sezonie, że już nie ma tego gazu, tej chęci, precyzji, szubkości a jest przekonanie, że każdy mecz sam się wygra i że każdy wychodzi z szatni z wynikiem 0:3 w głowie bo gra przeciw Wielkiej Barcelonie. Leo posiedział na ławce 1,5 meczu i dostawał jobla patrząc na to co się dzieje i nie mogąc grać. Jak wszedł to trochę obudził kumpli ;)
0
"Jest to o tyle ciekawe, że gospodarze oddali 20 strzałów, a goście 15." - no jest to ciekawe jeśli ktoś nie oglądał meczu... jesli ktoś oglądał to wie, że z tych 20 strzałów gospodarzy to z 15 było takich jakby się chłopaki załozyli czy da się wykopnąć piłkę ze stadionu na ulicę....
0
a wszystko przez pipowatość całej wyjściowej jedenastki - grali taki piach, że niemożliwościa było żeby PSG w końcu czegoś im nie wsadziło - dzięi Bogu, że to się stało tak szybko i jeszcze był czas
0
aj, pod Real losowanie.... przynajmniej by im dali pierwszy u siebie
cóż, oby bayern im skopał tyłki w finale ;)
0
fresh - czyste? To było więcej jak pewne że nie może grać chelse z benfiką i drugi półfinał na poziomie polskiej kopanki fenerbahce-basel
0
kuba18 - jak uczy obserwacja to Real ma patent na Barcelonę od ponad roku, do tego nie gramy rewelacji... obawiam się, że w finale to oni by odbierali puchar na naszych oczach... a jeśli tak to wolę abyśmy odpadli w półfinale
0
lukasoon15 - zważywszy na przydomek Messiego to kto wie ;)
Hasz29 - a ja Ci powiem, że zaraz usłyszysz, że kto to widzi ten sezonowiec ;)
0
bronx - a Borussia to niby kogo ma przejść, że ma według Ciebie zagrać w finale? te laczki miały tyle fuksa z przeciętną malagą że szkoda gadać - nikogo nie przejdą z tej trójki... no chyba, że nas jak będziemy grali tak jak z PSG
0
@barca710861rządzi - Wisła swego czasu wygrała z Barceloną u siebie... :)
0
Będziemy niestety grali z Realem, bo:
1) GD w finale to jest coś co UEFA chciała zrobić w ubiegłym roku ale zaliczyli zonka i w finale grała beznadziejna Chelsea z takim sobie ówceśnie Bayernem - nie będą ryzykować podobnego scenariusza
2) w półfinale są dwa mecze czyli zyski z reklam, transmisji, oglądalności i prestiżu x 2
3) Bayern pyknie Borussię i finał Bayern (w takiej formie) kontra Real/Barca też zapowiada się jako hicior
0
Robertinho - to prawda, że mogło i tylko ich ciapowatości zawdzięczamy, że nas całkiem nie wydymali ;) jeśli chodzi Ci o stosunek tzw "ojezusmaria" to faktycznie strzelonych goli to fakt, PSG było wczoraj nieskuteczne ;)
0
obaster - tiki taka gwarantuje, ale ja tiki takę to widziałem ostatnio w meczu rewanżowym z Milanem a wczesniej to .... no właśnie nie pamiętam... bo to co gra teraz Barca to nie jest żadna tiki-taka, to nieudolne klepanie gały bez dokładności i szybkości!
0
Robertinho - jedno "ale"... napisałeś "Barcelona była po prostu skuteczniejsza"...ale skuteczniejsza w jakim aspekcie? Strzeliliśmy tyle samo goli co PSG...
0
mikael - zatem Tito to dupa skoro wiedział jaka jest sytuacja to się takiego delikwenta do składu nie wsadza
0
moje podsumowanko :)
Jak graliśmy każdy kto nie jest ślepy widział - obydwa mecze tak jak pierwszy z Milanem - bez dokładności, bez polotu z MNÓSTWEM błedów. Trochę się chłopaki zerwali jak była śmierć u dupy, ale o 5 minut za późno i tylko graczom PSG zawdzięczają, że ci nie wykorzystali chaosu i nie dobili nas drugim golem.
Mam znowu małą satysfakcję, że jak widać - z Tito na ławce czy z Tito prz
z internet gramy TAK SAMO! Ileż tu było wylanych żali i dowodów na to, że jak Tito będzie na ławce to będzie inaczej. Nic nie jest inaczej bo to ciągle ta sama taktyka, ta sama motywacja czyli jej brak zanim nie mamy noża na gardle.
No i mimo wszystko mam niedosyt - fajnie, że Barca awansowała, cieszę się, ale... do cholery BYŁY DWA REMISY!!!! czyli REMIS! Za każdym razem będę to powtarzał - najdurniejszy przepis w piłce nożnej. Najbardziej krzywdzący. Jedyne sprawiedliwe rozwiązanie wczoraj to DOGRYWKA! No ale dobrze, że chociaż to nie my jesteśmy w ten sposób skrzywdzeni.
0
whatis - zgadzam się
0
DarkMax - zerknij sobie tutaj:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=1827397.html
znajdziesz takie coś:
Draw schedule
Time, date
Location Draw details
12/04/13 Nyon Semi-finals
0
oj jak ja bym chciał żeby ta borussia trafiła na nas w 1/2 i żeby naszym chciało się naprawdę grać, jak chciałbym usłyszeć tego kretyna, który wczoraj dostał sraczki komentując mecz w C+ jak komentuje takie wyniki 3:0 i 5:0 dla Barcelony...
pewnie nawet jak trafimy na nich to nasi zagrają w kratkę i Borussia ugra jakiś remis i ich kanonizują
0
NO WRESZCIE!!!!
0
Oj Geble, nie przesadzaj - tutaj naprawdę nie jego wina a ze straconych goli przez Barcę to dużo więcej na swoim koncie mogą zapisać Pique, Puyol i cała obrona kiedy to najczęściej przy kontrach albo rożnych nie wiedzą gdzie są i co się dzieje.
0
proszę bardzo, poszperałem i jest:
spójrzcie na górę - to jest ta konstrukcja, widać jest tam zawsze w sektorze gości i przestańcie bić pianę tak, że wychodzi, że to kibice Barcy tak zostali potraktowani - kibice przyjezdnych na Parc des Princes oglądają mecz w takich warunkach jak siedzą wyżej... wszystko na temat
0
Najpierw pytania:
- co to za siatki i konstrukcje - do czego słuzą?
- Czy pojawiły się specjalnie na ten mecz (w co nie wierzę) czy są tam już
od dłuższego czasu?
- czy w tym miejscu zawsze siedzą kibice gości?
i wtedy można oceniać..może to cholerstwo wisi tam od jakiegoś czasu, zainteresowanie meczem było wielkie więc pusty sektor nie wchodził w grę, sprzedali bilety gościom i największa wina, że nie ostrzegli, że są z ograniczoną widocznością... jakkolwiek nie lubię żabojadów tak nie posądzam ich o premedytację, że zasłonili naszym widok specjalnie...
0
Co do Korei - to było DRUKOWANIE! Fakt, ale nie o tym mówię - mowię o BŁĘDACH, ludzkich, normalnych, wpisanych w futbol