u99artur
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie udało się wygrać, ale w końcu jestem zadowolony z tego co widziałem - było ZAANGAŻOWANIE, do tego szybkość w grze, próby strzałów z dystansu, trochę środkiem, trochę skrzydłami a nie klepanie wolno i bez sensu jak przez cały sezon.... to że nie wygraliśmy to splot kilku elementów - bramka Atletico przepiękna ale z dupy, bardzo dobra postawa gości w obronie, bo to nie byle Betis czy inne laczki z LaLiga
Jeśli awansuje Atletico to będę im kibicował, niestety w półfinale mogą spotkać Real a z nimi w większości przypadków dostają paraliżu jakiegoś...
0
jak real nie zgubi nic w sevilli albo w sociedad to możemy zapomnieć... ja to nawet bym się cieszył jakby zgubił i Real i my a Atletico nie... w końcu jakaś odmiana by była
0
czyli Real i Bayern już są w półfinale... tylko mi nie mówcie, że w tamtym roku Dortmund to a tamto - nie pierdną nawet teraz!
a w pozostałych dwóch parach - wszystko się może zdarzyć
0
CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!!! "w I meczu do momentu karnego"
0
Amen!
0
bo nie ma motywacji, świeżości itp... to widać, oni są już sobą zmęczeni i często wydaje im się, że przeciwnicy powinni sami sobie dawać strzelać gole... a jak nie to trawa jest nierówna jak to ostatnio mnie załamał Xavi... a jak jest motywacja to potrafią się zebrać do kupy - patrz Milan z ubiegłego sezonu, tylko, że już na Bayern motywacji nie starczyło
0
proszę Cię... w formie? w formie to będziemy mogli napisać jak tak zagrają ze 3-4 mecze z rzędu a nie jeden zryw... poczekajmy
0
No i tak jak mówiłem - nie było zbyt wielkich szans żeby MC cokolwiek zdziałał...i owszem, mieliśmy karnego i gola prawidłowego, ale i angole przy odrobinie precyzji w takim układzie mogli nam zrobić krzywdę... nasi zagrali dobrze, po prostu DOBRZE, SOLIDNIE, ale już mamy wpisy w stylu tytułu do tego artykułu... "Barca znów wielka" ... załamka ... taki artykuł napiszecie jak pykniemy RM z dwoma bramkami, wtedy będzie Barca znów wielka...
0
właśnie nie wiem sam czego będę bardziej żałował ;) tacy sezonowcy jak ja mają nasrane w głowie i może wolałbym nie czytać jak się wszyscy spuszczają bo barca wygrała 4:0 i wróciła na właściwe tory... ;) chyba, że będzie 1:1 po jakiejś nudzie i tyle... i to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz
0
chyba, że w ortografii ;)
0
najgorzej, że język bardzo lubię :) no i kraj, zabytki itp. też mają fajne ;)
0
z jednej strony... jako kibic bym się załamał, a z drugiej, dla przyszłości tej drużyny to kto wie czy to nie byłoby dobre - takie pier...nięcie i rewolucja... bo 7:0 od bayernu jakoś do nikogo nie przemówiło...
0
co mnie bardzo cieszy :) nie znoszę tych wiecznie nachlanych tępoli
0
niestety po pierwszej kolejce wszystko jest jasne prawie w całej 1/8 :( ani wczoraj nie można było liczyć na jakikolwiek dobry mecz (miałem nadzieję na Milan, ale na 2:1 wpadł taki farfocel i to w takim momencie, że się Italiańce całkiem załamali) - a cała reszta jest rozstrzygnięta... jedynie ManUtd z grekami to może być dobry mecz i ewentualnie Chelsea z turkami
0
nie ma czym się podniecać - MC już w pierwszym meczu pokazało zachowanie jak większość drużyn LaLiga czyli sraka w gaciach... do tego pech z tym karnym i kartką i po sprawie - dzisiaj nawet nie dygną a nasi znów urosną w piórka, że przecież jest ok
0
No i kurna mać - nawet on nie potrafi powiedzieć "graliśmy do dupy i przepraszamy"??? Jasna cholera, potem się dziwicie, że się świat śmieje, że Barca to płaczki...
0
ojej... a co Wam się stało? Jak od półtora roku piszę, że rzadko mi się podoba gra Barcy, że grają tak sobie, a wygrywają bo większość drużyn jest osrana to krzyki były, że jaki ze mnie kibic, że nie wystarczy mi, że 3:0 wygrali itp... a dzisiaj co? w końcu Was oświeciło? Gdzie Wasza ślepa wiara? Przecież mamy super trenera, same gwiazdy, które tak wspaniale hasają bo boisku, tak świeżo i zwinnie tylko zła trawa i źli przeciwnicy im nie pozwalają osiągać dobrych wyników... przecież trzeba dać im czas, szansę a tylko idiota może wątpić w wielkość Barcy...
0
Ludzie! Piszecie takie rzeczy, że bez niego Barca nie będzie taka sama, bez niego to, a bez niego tamto. Weźcie się opanujcie i nie róbcie histerii - taka kolej rzeczy! Facet stał się symbolem, ikoną i to nie tylko tego klubu ale światowej piłki! Będzie wymieniany w panteonie najlepszych - jako wzór obrońcy, waleczności, postawy na boisku, przywództwa, a Wy histeryzujecie od kilku dni jakby to był pierwszy w historii Świata wielki piłkarz kończący karierę... Barcelona ma ponad 100 lat i kilku chłopaków tego typu miała... i jeszcze wielu będzie miała!
0
ok, bo od 5 miejsca w dół nigdy nie pamiętam kto gdzie jest i muszę sobie otwierać tabelę ;)
0
żenada... trzeba sobie będzie zawsze odsuwać na bok widok snującego się byle gdzie, wiecznie kontuzjowanego emeryta żeby dostrzec "tarzana", naszego wodza sprzed lat
0
Wersja jak wersja, ani gorsza ani lepsza, po prostu nowa i trzeba się przyzwyczaić - mam tylko jedną prośbę - w lidze typerów czy można dodać jakiś automat, który podawał by aktualne miejsce w tabeli podanych drużyn?
0
ja tam wcale nie jestem zdziwiony - gramy tak sobie od półtora sezonu z tym, że większość meczów wygrywa się sama bo przeciwnicy wychodzą z kilogramem sraki w gaciach... niestety coraz więcej ekip zajarzyło, że należy wytrząsnąć z szortów w szatni i wtedy z człapiącą, pewną siebie Barceloną można spokojnie coś ugrać ;)
0
wstyd i żenada - na stojąco, na człapiąco mecz się sam nie wygra jak przeciwnik w końcu zajarzył, że gówno z gaci trzeba wytrząsnąć przed meczem i z naszymi gwiazdorkami grać, a nie stać z pełnymi majtami patrząc jak sobie pykają... Brawo Sociedad!
0
po co oglądacie tych osłów z C+, ruska transmisja w HD i komentator 100 razy lepszy
0
obrona to jedno, ale w ataku też kompletne DNO
0
to tak jak przy dobitce po słupku - podanie nie było do dobijającego tylko strzał, ale gdy w momencie tegoż strzału był na spalonym to jest dupa i tu to samo - Pique był na spalonym i brał udział w akcji
0
słabo się przyglądałeś
0
Interfering with an opponent” means:
Making a gesture or movement which, in the opinion of
the referee, deceives or distracts an opponent.
Wystarczy - w opinii sędziego w momencie pierwszego podania będący na spalonym Pique mógł rozpraszać i absorbować bramkarza i za chwilę wziął udział w tej samej akcji - miał prawo zinterpretować jako spalony
0
weź się przyjrzyj:
w momencie podania do przodu Pique jest na spalonym -> bierze udział w akcji -> otrzymuje potem podanie od Fabsa (mimo, że już prawidłowe) -> można interpretować, że mógł absorbować uwagę bramkarza - SPALONY
0
Kurde - MC nie ma co się pieklić ale Fabs też byś sięnie wydurniał - nieuznana bramka Pique była słusznie - w momencie podania do Ciebie koleś był na spalonym i trzeba było strzelać jak człowiek a nie podawać ... sam żeś spieprzył sprawę a bedziesz chrzanił, że mógłbyś narzekać