0

nie ta liga :) a poza tym - bulisz czasem 70 EUR albo i więcej i jeszcze masz drzeć ryja? Płacisz i oglądasz a oni mają zapieprzać za tę kasę, którą dostają :)

1

ej nie przesadzaj z tym Madrytem... w końcu nie jesteśmy Katalończykami a Atletico to naprawdę fajna ekipa i dobrze, żeby ktoś spoza "duopolu" skubnął puchar

1

Dla widzących nic nie oznacza, natomiast dla ślepców w zarządzie i zaślepionych swoim blaskiem gwiazd będzie oznaczało, że jest ok, że można się klepać po plecach, bo co... wygraliśmy czy nie? więc czego od nas chcą?

0

Bardzo, ale to bardzo cieszę się, że Real oddalił sobie to co miał na wyciągnięcie ręki... chociaż... po tym co dzieje się od soboty to jeszcze nie mówmy "hop" ;)

Jeśli jednak ostatni mecz będzie decydował czy Barca czy ATM to zlinczujcie mnie, wyzwijcie od sezonowców, ale i dla samej Barcy i dla ligi będzie dużo lepiej jak mistrza zdobędzie Atletico i tego im życzę :)

0

a tego to się nie domyślaj, bo wcale bym się nie spuszczał - fuks to fuks a ja lubuję się w bramkach po soczystych uderzeniach, także nawet gdyby tak Messi pyknął to byłaby zwykła fuksiarska szmata

0

OBY! Ale najgorsze, że dopóki Real nie będzie wygrywał w ostatnim meczu to my wygrywając będziemy mieli mistrzostwo... a znając Real, decydującego gola wepchnie Ronek w ostatnich minutach

1

No weźcie dajcie spokój z tą bramką Ronka - szmata jak nie wiem... powiecie, że cudnie, że skierował itp - spadała piłka za nim, wystawił nogę, chcieć chciał i mu weszła ale generalnie to zwykła fuksiarska szmata, i to w takim momencie...

1

też tak uważam, ale nasi zagrają ambitnie wtedy kiedy nie trzeba

0

Whatis - teraz masz ode mnie minusa, jak prawie nigdy ;) i lepiej się nie odzywaj bo się pogniewamy - to jest okropny scenariusz, i dlatego jak najbardziej możliwy...

4

Przy takiej dominacji Barcy i Realu w ostatnich latach nieprędko zdarzy się komuś taki sezon jak obecnie Atletico i dlatego z całego serca im kibicuję i strasznie żałuję, że tak spaprali sprawę.
Do tego jestem pewien, że takie różnice punktowe będą do ostatniej kolejki i wtedy nasi zagrają mecz idealny, wygrają z ATM a Real... przy stanie 0:0 w 93 minucie Ronek kopnie byle kopnąć i będzie w sieci i zarówno Barca jak i ATM zostaną z NICZYM!

0

0

a to faktycznie jest o co grać - kretyński superpuchar i do tego dwumecz na wstępie sezonu
Będą grać o prestiż...

1

a ja się właśnie najbardziej boję, że naszym zachce się ambitnie skończyć sezon... jak od tego meczu będzie zależało to czy mistrzem będzie Real czy Atletico to będę zaciskal kciuki z całej siły żebyśmy przegrali

0

to niestety bardzo prawdopodobny scenariusz :( bardzo

0

Godlo - tak jest, daj sobie spokój, bo według nich tylko dzieci i sezonowcy krytykują tiki- takę... oni nie kumają, że poza tym, iż mieliśmy wtedy gaz, animusz i ideał to w końcu też właśnie Mou to rozgryzł, i może brzydkim futbolem ale sukinsyn znalazł na to sposób... Ancelotti idealnie to skopiował w pierwszym meczu, Bayern grał szybko, piłeczka chodziła elegancko ale zawsze do szczęścia zabrakł tzw. piczy kłak... a tak naprawdę czubek buta, nosa, ucha itp. DOSKONALE ustawionych w autobus Madridistas... tyle...

0

cały czas to powtarzam co napisałeś - nikt nie wiedział jak grać... ale wielu uparcie twierdzi, że podszlifować tikitakę, odkurzyć i będzie dobrze - gówno prawda, będzie dobrze z osranym ze strachu Rayo itp... a w LM i w czołówce laliga znów będzie kicha

0

następny z głową zrytą wielowiekową filozofią :(

0

dokładnie - tak fanatycznie gada z resztą większość środowiska Barcelonismo...

7

taka tu tradycja, że pisze się w ostatnim wątku, akurat padło na Tito... ludzie chcą komentować to co się dzieje, a przecież na stronie barcelony nie założą wątku Real-bayern, proste?

0

siet - oj tak się mówi ;) oczywiście, że wszystko może się zdarzyć

3

RM może już szykować gablotę na na puchar - dzisiaj młurinjo wydyma ATM jak Liverpool... a w finale ... nie będzie autobusu bo Real nie gra piłką i Chelsea dostanie normalne bęcki.
Jeśli nawet dzisiaj chłopcy Simeone zagrają skutecznie to w finale się zwyczajnie zagotują, ruszą do ataku a Real zrobi im to co Bayernowi... tak czy siak... decimę mają, to więcej jak pewne - jak mawia klasyk

0

chłopie - bo to wbrew pozorom była nowość, nikt tego nie ogarniał, a wykonanie było świeże, szybkie, zabójcze... i to się nie powtórzy, do tego większość kapnęła się jak temu przeciwdziałać i dlatego tiki taka umarła

6

odnośnie "LM" - ta filozofia UMARŁA!!!! W ubiegłym roku nieszczęsny Śp. Tito kontynuował filozofię Pepa dostając bęcki z Bayernem, a teraz Bayern Pepa zagrał I D E N T Y C Z N I E i też dostał bęcki!!!! na domiar złego - Jutro ten zasraniec Mou wydyma ATM jak L'pool, a w finale z RM nawet nie dygną :(

0

chce? to po co wielomiesięczne negocjacje? Nie chce, nikt nie chce płacić takiej forsy... tylko, że jak chcą mieć Messiego to MUSZĄ! Z tym, że istnieje granica... już był tu taki gwiazdorek, wprawdzie nie tak utalentowany jak Messi, ale podwyżki się domagał bo jak nie to mu ruskie dadzą... i dali, i co? jajco, facet zniknął z piłkarskiego świata, wykopał go teraz troszkę Mou ale co z tego... kim jest teraz niejaki Eto'o .. O!

0

chore też jest, że w każdym roku pojawia się temat jak to za mało zarabia facet, który już teraz chyba nawet nie potrafiłby policzyć do tylu ile ma kasy...

0

dokładnie - król futbolu, ok... ale kolejne podwyżki przy takich zarobkach i przeciętnej ostatni grze to już jest paranoja. Jak wybiera kasę to trudno, niech kopie u francuzów, przeżyjemy, tak jak mówisz...

0

Whatis - ale co "dlaczego nie"?

2

wygwizdanie hymnu to tradycja, i to w niejednym regionie tworu zwanego Hiszpanią... z tym, że ja jestem zdania, że tacy Katalończycy czy Baskowie albo nie powinni wcale grać o jakiś zakichany puchar jakiegośtam króla jakiejśtam Hiszpanii, albo jak już grają to śpiewać nie muszą, ale powinni zamknąć gęby i nie gwizdać

0

Znowu... już trawa dobrze przygotowana to nie ma na co narzekać i trzeba trochę na siebie, ale oczywiście tylko dwa błędy? Jakby Real wczoraj nie grał jak pipy tylko wykorzystywał Wasze błędy to byłoby 5 co najmniej... i oczywiście Barca dała więcej w ataku??? Jesli atakiem można nazywać posiadanie piłki to ok... więcej daliście... żenada!

0

ja też! ja też! Ja też mówiłem od początku, że gówno grają... no ale wiadomo, ktoś kto po meczu wygranym 3:0 mówi, że gówno grają to sezonowiec... ja zawsze tutaj byłem SEZONOWCEM z tego powodu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?