1

Co do Mathieu - kwestie obronne to jedna rzecz, ale PO JAKĄ CHOLERĘ on jest tak wysoko ustawiany w ataku??? To nie jest Alba - jest za wysoki, za wolny, za mło zwrotny i za cienki technicznie - leci na lewej flance do rogu, ktoś go widzi i podaje gałę bo jest dobrze ustawiony i tyle, już można zacząć wracać...bez sensu

4

Sądzia??? Zły???? Weźcie dajcie sobie siana! Czerwony to cała beznadziejna znów bez pomysłu Barca w drugiej połowie!

0

świetnie! niech go biorą - będzie jak ulał pasował do tego pierdoły Wengera, dalej nic nie osiągną

2

nie będę zakładał nowego wpisu tylko potwierdzę to co pisze juliancarax - mecz w drugiej połowie był tragiczny - tak naprawdę żeby chłopaki z Madrytu nie cudowali w kontrach tylko kończyli je tak jak potrafią to spokojnie mogło być 5:1 albo i 6... i to też byłby sprawiedliwy wynik!

0

ufff co za ulga, nie życzę mu choroby i kontuzji, ale jednocześnie nie martwię się jak go nie ma... niech nawet gra jakiś junior jak nie ma kto...

1

tego nie dało się oglądać! w 40 minucie wyłączyłem kompa i poszedłem spać i nie pomyliłem się, godzina snu do przodu :)

1

No i mają rację - po jaką cholerę mają się wysilać... szkoda, że jeszcze nie ma superpucharu samej Barcelony, albo trzech ulic... co za głupota z wymyślaniem debilnych meczów kiedy każdy ma po sufit zapchany terminarz

0

ja bym w takim konkursie nawet stówy nie postawił

0

i tu jest problem z czytaniem ze zrozumieniem... gdyby to miało brzmieć tak jak napisałeś to byłoby: "La Pulga pomylił się tym razem z 11 metrów" - wtedy byłby to błąd stylistyczny wskazujący na to, że strzelał karne z innej odległości. Tak jak jest napisane w artykule jest zupełnie poprawne, ponieważ tym razem pomylił się strzelając karnego, proste, nie ma co się czepiać

3

każdy jeden "prawdziwy" Barcelonismo nie skalał by się tak "chamskim" strzałem :) przecież można było wdać się w drybling, poszukać "lepiej" ustawionego Messiego z sześcioma obrońcami na plecach, podać z 15 razy w poprzek... to by było zgodne z filozofią Barcy tak ubóstwianą tutaj... a ten walnął jak z armaty, jak prostak jakiś!!!!

I wiecie co Wam powiem...oddam obejrzenie 10 bramek po milionie podań za jedną taką! DOSKONALE! O TO DO CHOLERY CHODZI JAK JEST GAŁA NA LACZKU! A nie pierdzielenie jakieś...

0

Bo my kochamy takich obiecujących jak on... patrz Bojanek... wiecznie nie spełniony talent...

0

skucha - 2 razy jest mecz FCB-ATB do wytypowania

0

canal plus family2??? i takimi pierdołami się zajmujecie? Za ligę typerów byście się wzięli

0

biorąc po uwagę przepięknej urody nurka z kopnięciem się we własną łydkę w pierwszej połowie powinien się zamknąć i cieszyć, że mu bilans wyszedł na zero...

0

też go nie lubię generalnie, ale tutaj on nic nie mówi o sobie że był lepszy na MŚ, tylko uważa, że jest lepszy generalnie (tu już możemy dyskutować) i daje do zrozumienia, że Messi nie był najlepszym zawodnikiem Mundialu... tyle...do Filipa i Visca... - no to niech mu przyzna federacja argentyńska nagrodę dla najlepszego piłkarza ARGENTYNY!!! Uratował i raz czy drugi wynik jedną akcją, ale ani Argentyna nie sprawiła nikomu porządnego łomotu, ani on nie ostrzeliwał bramki, nie ośmieszał obrońców raz po raz... dostał za nazwisko i tyle w temacie

1

3

Jak go nie lubię, tak tym razem ma rację jak cholera!

1

no dobra... raz mu się zdarzyło ;)

0

modlę się, żeby chłopakowi strzelać nie zabronili, nawet jak nie wychodzi to jedyny, który próbuje coś walnąć z daleka, bo na razie to ciągle rozglądanie się czy przypadkiem na linii bramkowej nie stoi koleś z drużyny, najlepiej Messi

0

Hę... NC+ to nie tylko koszt samego abonamentu, jak płacę np. za kablówkę to w pakiecie mam też tańszy internet, zatem to też trzeba liczyć. A znów w kablówce dokupowanie jeszcze C+ i do tego w podstawowej wersji bez HD mija się z celem gdy w rodzinie tylko ja oglądam mecze.... a ruskie transmisje są w HD, ze wszystkich rozgrywek i biorę sobie laptopa i oglądam kiedy chcę i gdzie chcę...

P.S. CO Z LIGĄ TYPERÓW?! Wiem, wiem... wszystko robicie charytatywnie, po szkole, w pracy w przerwie na papierosa itp... ale w końcu to jest najbardziej oficjalna strona Barcy w tym kraju !

0

delikatniutki chłopaczek... co chwila ława i pielęgnacja fryzurki...

0

Od wczoraj pytam o to samo... napisz coś o osobie innego koloru skóry niż biały, że jest cz... to zaraz bana dostaniesz, wszystko czytają i reagują, ale jak pytasz o ligę typerów to za każdym razem jak kamień w wodę - CISZA!

0

To ja znowu swoje - będzie jakieś oficjalne info na temat Ligi Typerów?

1

Oficjalnie - kiedy będzie coś wiadomo o lidze typerów na nowy sezon?

0

jak możesz tak pisać? czyż nie wiesz, że Bojan to wychowanek naszej szkółki? Że został namaszczony przez samego Pepa Guardiolę, któremu ktoś musiał coś kazać bo taki przeciętniak musiał mieć niesamowite plecy żeby przez kilka lat sr.no się nad nim jak nad jakimś supertalentem dopóki nikomu już się mydlić oczu nie dało, bo widać jak chłopak gra - tak właśnie, że idealnie pasuje do drewniaków z Anglii... no ale, co my tam sezonowcy możemy wiedzieć :)

0

Suarez nie sięgnie głową do 3 poziomu trybun, ani wygarnie piłki z autu stojąc w polu karnym

0

akurat jego to powinni wystawić za drzwi jak Fred Flintstone wystawiał Dino ;)

4

akurat Eto to był fajny piłkarz ale mózg miał chłopak zryty - wszędzie widział rasistów i to on odszedł bo klub mu nie dał tyle ile Ruskie... i co? jajco! Forsę zarobił ale piłkarsko się pogrążył a teraz z kumplami ośmieszył wojowaniem oo premię... za zero pkt i bramki 1:9 :)))) pazerny cz... nie dokończę bo bana dostanę

1

I ma rację! Nie ma co dyskutować

0

no i wcale mi się to nie podobało... a czy gracz Realu zostanie Mistrzem czy Barcelony to akurat mam głęboko w d... :) w końcu to rozgrywki reprezentacji i olać tam kluby w tej chwili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?