8

gwiazdeczki naszego klubu nigdy nie dostają po tyłku - sędzia zły bo z Madrytu i wszystko wytłumaczone

2

Jak pisałem tutaj nie raz, że Pique to półgłówek to jechaliście po mnie, że rzucanie słonecznikiem w innych na meczu to taki fajny żart a nie zachowanie dzieciaka z podstawówki... a to już był pierwszy sygnał, że to nie jest zabawny kolo tylko zwykły niedorozwój, którego bawią takie żarty...
Ostatecznie wczoraj dobitnie chłopak potwierdził brak mózgu

1

nie będę komentował dwumeczu bo wszyscy widzieli... chciałbym tylko spytać jak tam fani dobitki Pedro? Dalej chcecie go zostawiać? Może jeszcze pensję dać wyższą? Ja wiem... każdy może raz kiedyś w gałę nie trafić, ale dobrze, że sobie chłopak nogi nie urwał bo by w siatce zamiast skóry wylądowała ;)

1

no cóż, nic nie jest niemożliwe, ale Bilbao to niezłe zadziory są i jak idą na otwarty ogień to jest szansa, z tym, że dzisiaj nie muszą, a są w stanie cały mecz ganiać ostro ganiając w obronie aby autobus był ciągle z 3 osiami i piętrowy ;) do tego jedna kontra i żegnaj balu panno lalu...

1

ufff :) wszystko zatem wyjaśnione - nie zrozumieliśmy się ;) spoko, generalnie chodzi o to, że mimo mojej antypatii do naszych wschodnich sąsiadów język mają całkiem fajny a komentarz meczowy jest wyborny! ;)

0

już napisałem CI wiadomość - ruskie transmisje oglądam od kilku lat (liga, liga mistrzów także przynajmniej raz w tygodniu) i zapewniam Cię, że słuch mam jeszcze dobry i często Konstantyn Gienicz mówi "pieredacza" jako właśnie przekazanie-podanie, "pas" jako podanie, "nawies" jako dośrodkowanie, a wspomniana przez Ciebie "nieudacza" to chyba na koniec meczu, bo praktycznie tego słowa nie słyszałem ;)

0

ja się zastanawiam - kto to ogląda? Na stadionie to i owszem jak ktoś ma blisko to przyjemnie posiedzieć, ale w TV to się nie da dłużej niż kwadrans

0

no to chyba jeszcze musisz się pouczyć rosyjskiego kolego:

http://pl.bab.la/slownik/rosyjski-polski/передача

1

hehe :) ja uwielbiam te wszystkie "achh ty rrranałdo" "kakij udar" "kakaja pieredacza" ;) "w sztangu" itp... i wiele takich lekkich żartów z piłkarzy, czy sytuacji boiskowych, które w naszych komentarzach są niespotykane a wcale nie ujmują powadze meczu tylko dodają kolorytu ;)

0

a to akurat wyjątek, bo obecnie mało ludzi może się tym pochwalić ;) ja już z pisownią miałbym problem tyle lat po szkole, ale komentarz rozumiem w 80-90%, jest często zabawny ale i rzeczowy

0

i nie ma się co zżymać i dziwić skoro nikomu nie przeszkadzają przesadne kwoty transferów i pensji gwiazdorów które sięgają już absurdów - zamaist narzekać na to, że sprzedaje się wszystko bogatym arabom należałoby kopnąć w dupę jednego czy drugiego grajka z ichnimi żądaniami finansowymi

0

dla zwykłego kowalskiego oznacza to, że zamiast ładować kilkaset złotych miesięcznie w abonamenty kilku platform powinien zainwestować 50PLN w szybki internet i dobrze poszukać ... 9/10 meczów obejrzy sobie w HD bez większych problemów, czasem coś zdechnie ale to wkalkulowane ryzyko. Jeśli dodatkowo urodził się odpowiednio wcześnie i uważał na lekcjach j.rosyjskiego to i komentarz zrozumie, a ubawi się przy tym stokroć lepiej niż przy Oyłowskim i spółce...

0

jak już masz zamiar się burzyć to najpierw zdobądź trochę wiedzy o otaczającym świecie - Emirates to linie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a tam językiem urzędowym jest ARABSKI... a hebrajski to język w Izraelu

2

no i zostajemy przy ruskich transmisjach, no problem :) miałem kupić NC+ jak zgarnęli całkowicie LM, wszystko byłoby w jednym, ale jak mam płacić dwa abonamenty i jeszcze słuchać pseudoekspretów to mam to gdzieś. Konstantyn Gienicz i smatrim miacz pa intiernetu ;)

1

z tyłu znowu TRAGEDIA, mnóstwo fuksa przy dwóch ostatnich akcjach Sevilli... jakoś nie jetem zachwycony tym co widziałem i trochę szkoda mi Sevilli

0

w Socjalistycznej Europie jak w każdym innym socjaliźmie - pod pozorem wolności i równości stosuje się terror i zamykanie ust, już to przerabialiśmy, a teraz - symbole narodowe-nie, gwizdanie-nie, wypowiadanie swojego zdania o innych narodach, upodobaniach, orientacjach - nie... wszyscy mają być potulni i tacy sami i wszystko ma z góry mieć aplauz i zaakceptowanie... krytyka jest niewskazana

0

sorki, ale tu musielibyśmy wejść w dyskusje bez końca - Śląsk nigdy nie był osobnym krajem a Ślązacy osobną narodowością... tam jest zupełnie inaczej... pomyśl gdybyśmy ciągle byli pod zaborami i jako region np. Wielkiej Rosji grali o puchar ligi... hmmmmm?

15

Ty się najpierw dowiedz kto i dlaczego wygwizduje ten hymn! Hiszpania to zlepek mniejszych krajów wcześniej lub później podbitych przez królestwo... jedne się bardziej asymilują, a inne ciągle śnią o odrębności narodowej ponieważ są odrębnymi narodami... i tak zarówno Katalonia jak Kraj Basków mają w d... hiszpańskiego króla i jego hymn... to jest inna sytuacja niż w normalnym kraju.

1

to jest właśnie eurokomuna - wolno tylko wyrażać radość, jakiekolwiek formy wyrażania niezadowolenia, protestu itp. są tłumione... niestety zmierzamy w kierunku rzeczywistości "Roku 1984" itp...

0

no może nieuważnie bo w meczach takich jak finał emocje nie pozwalają mi na jakąkolwiek ocenę indywidulaną kogokolwiek na boisku, za to oglądałem na chłodno półfinały... poza paroma dryblingami chłopak dupy nie urywał, w przeciwieństwie do Moraty chociażby

0

nie, to piłkarski świat przesadza z kwotami sprzedaży, pensjami itp... niedługo 80mln to będą tacy gówniarze zarabiać w miesiąc a ich transfery będą miały 9 zer z tyłu... już teraz dzięki temu za koszulkę, której wytworzenie warte jest miskę ryżu musisz zabulić ponad 100 eurasów, jeszcze trochę to 500 będzie za mało za meczówkę swojego ukochanego klubu

0

ufffff... a myślałem, że tylko ja jeden nie widzę sensu sprowadzania tego chłopaka za TAKĄ kasę... :)
1. Nie widziałem zbyt wiele jak gra, tyle co Juve w LM i prawdę mówiąc ma przebłyski, ale na kolana mnie nie rzucił
1a) - trochę napompowane jest jego gwiazdorstwo przez media
2. Widać, że mogą z nim być problemy jak z Balotellim
3. Relacja cena/jakość jest tutaj nieadekwatna - 20mln maks, a jak nie to niech inne szejki go gdzieś tam sobie kupują

0

taki numer... dzieki za info .... i taki Turan godzi się klepać gałę tylko na treningach do stycznia????

1

ja już nic nie rozumiem... nie śledzę ostatnio newsów polityczno/uefowo/pierdołowatych więc mi wyjasnijcie - miał być jakiś zakaz transferowy a transfery są...o so cho???

A jeśli już i ten jest prawdą to bardzo się cieszę! I nie płaczcie co niektórzy, że zakapior - walczak jakich każdemu klubowi potrzeba, a nie ciągłe pierdzielenie górnolotnych haseł, a potem cały świat się śmieje jak Busquets udaje urwanie nogi po tym jak mucha mu usiądzie na kolanie.

4

ma jedną ogromną wadę - koszt wytworzenia: dwie miski ryżu, a cena sprzedaży horrendalna - meczówka 479PLN!

1

gdyby to był ostatni rzut wolny w historii futbolu - Ronaldinho, a gdyby to był zwyczajny mecz to żaden problem - alfabetycznie i w pętli niech strzelają kolejne wolne

0

bo pewnie się dogadali w końcu... przecież w ostatnich tygodniach zupełnie nie widział możliwości porozumienia, takie były doniesienia

0

nie, nie żartuję... jeszcze do niedawna przez długie miesiące był królem debilnie wywalanych piłek w trybuny... 10/10 jego wrzutek leciało w pi...du

0

a niech by szedł w cholerę... dwa sezony nic nie grał, obudził się teraz trochę na końcówkę... do tego ciągłe gadanie o kasie - dwóch za tę cenę i wypłatę można by ściągnąć...

3

Tu nie trzeba specjalnych śledztw żeby było wiadomo, że łapówy brała FIFA - przyznanie Katarowi mistrzostw z opcją zakłócenia na kilka sezonów wszystkich rozgrywek ligowych to musiała wejść gruba forsa w grę - nikt przy zdrowych zmysłach nawet by takiej kandydatury nie rozważał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?