0

nie rozumiem dlaczego to głupie z mojej strony kibicować Niemcom? Zawsze im kibicuję i zawsze tutaj powtarzam, że w Barcelonie zakochałem się nieco od innej strony - uwielbiam stare granie po niemiecku bez kombinowania tylko huknąć jak trzeba - i tak grał Koeman, którego uwielbiałem, a przez niego i Stoiczkowa (który też jak trzeba było to sypał bez namysłu) zakochałem się w Barcelonie i to obecne podawanie do znudzenia bardzo mnie męczy :) dlatego nie lubię zespołów typu Brazylia, nawet z Niemcami w drugiej połowie mieli kilka akcji gdzie aż prosiło się żeby nap..dalać a te czubki podawały i gówno z tego ugrały...o! :)

5

generalnie kibicuję zawsze Niemcom i to co teraz grają to byłbym spokojnie za nimi... ale zostaje Messi... i tak naprawdę tylko przez głupie gadki Pelego chciałbym, żeby wygrali i żeby zamknął już ten swoj legendarny dziób ... ale tak naprawdę Argentyna męczy się i nic ciekawego nie pokazuje, slizgają się na 1:0 lub w karnych :(

1

i o to chodzi właśnie... Brazylia jest cienka jak sik pająka i wielką krzywdą dla futbolu byłoby gdyby się jakoś wślizgnęła i nie daj Bóg wygrała finał... a tak wszystko jasne :)

0

genialne :)

5

CUDOWNIE! :) ja się bałem, że się obudzę, że to sen!!! W końcu przereklamowane, nadęte, buńczuczne i uwielbiane przez cały świat oraz Szpakowskiego canarinhos zostało sprowadzone na ziemię... jak miło było słuchać jego głosu co raz to bardziej smutnego... :) Brawo!

0

In Victus... daj w eliminacjach europejskich takie Koree, Japonie, Kostaryki, Grecję w grupie z kimś lepszym niż Bośnia i leszcze i zobaczymy czy się znajdą na MŚ... niestety i na MŚ są ogórki i tyle... nasi kopacze to nawet na miano ogórków nie zasługują... a uśmiech politowania należy się temu, który uważa, że obecność na mundialu każda drużyna okupiła tak samo trudną drogą...

0

ogóry i tyle - po pierwsze Urugwaj zlekcewazył ich w pierwszym meczu a po drugie słabi byli na tym turnieju... wygrana z Włochami była na własne życzenie Włochów, którzy zamiast grać to grali na remis i nie dograli... z Kolumbią Urugwaj nie istniał. Wygrana Kostaryki z Włochami to duuuża ambicja i znów trochę nonszalancji Włochów... było więcej jak pewne, że Kostaryka nic nie zwojuje i wczoraj na dużym fuksie przeszli przeciętną Grecję... to jest obiektywizm, a nie że ktoś tam raz czy dwa z kimś wygrał - ogóry pozostają ogórami tak jak Grecja pozostała ogórami mimo, że jakimś cudem wygrała ME... sam powiedz, czy jakikolwiek poważny przeciwnik miał czy ma jakiekolwiek podstawy żeby obawiać się Grecji bo wygrała ME?

2

no ale co hahaha? przyznał się do nurkowania wtedy kiedy nurkował, pozostałe sytuacje czyli należny karny w pierwszej połowie, i równie ewidentny na koniec nie były nurkowaniem

0

co w tym dziwnego, że z jeszcze gorszymi ogórami Grecja zagrała tak żeby wygrać??? To właśnie zamydla obraz tej nędznej ekipy, która dobrze wypada tylko z gorszymi od siebie... a Kostaryka, cóż z lepszymi wznieśli się na wyżyny a tutaj zagrali na swoim poziomie - dlatego nigdy nie kibicuję słabszym, chyba, że akurat sympatyzuję z jakimś krajem...

Meksyk... szkoda nie szkoda, karny na Robbenie już w pierwszej połowie powinien być, a Holandia w tym upale jednak lepiej rozłożyła siły

0

symulowanie to faktycznie zmora współczesnej piłki, ale nie mów mi, że nie ma piłkarzy grających fair. A nawet w ferworze walki jakiś łokieć itp. to się zdarza, nawet złośliwie, ale gryzienie??? Powtórzę - TO JEST CHOROBA PSYCHICZNA!!!!! Psychol i tyle!

0

Naprawdę dziwię się tym, którzy pod pretekstem tego, że trzeba nam trochę niegrzecznego chłopca chcą mieć gościa ze zrytym garem. Bo niestety to nie jest jeden wypadek tylko już trzeci, a to oznacza, że facet ma nierówno pod sufitem, bo to jest zdecydowanie NIENORMALNE!Oczywiście, że trzeba kogoś kto walczy, kto zostawia serce na boisku itp., ale to ma być walka FAIR a nie jakieś zwierzę, chcecie przykładu? Proszę bardzo - ten, który właśnie w glorii skończył karierę czyli Puyol! To jest wzór do naśladowania.A taki kretyn jak Suarez? Pięknie załatwił swoją drużynę... chcecie sytuacji kiedy stanie się kluczowym ogniwem i zrobi coś tak kretyńskiego w decydującym momencie sezonu? Przed półfinałami LM np., albo finiszem ligi? Zastanówcie się co piszecie, ja bym mu dał bana dożywotniego - zakaz grania w rozgrywkach oficjalnych jakichkolwiek i przymusowe leczenie psychiatryczne!

0

no to zgłupiałem... ale z jednej strony... ja spędziłem tylko pół roku w Londynie a pokochałem to miasto ;) facet siedział tam całą młodość, widać tylko mu się wydawało, że najszczęśliwszy będzie w Barcelonie ;) szkoda tylko, że do tego fagasa Mou idzie

0

nie wił się... wił by się na bank każdy portugalczyk

0

chyba się jednak nie zdziwisz bo drabinka jest taka, że jeśli obie druzyny wygrają grupy to spotkać się moga dopiero w finale... czego Włochom mimo wszystko nie wróżę :)

3

Geble - czyżbyś był kolejnym proportugalczykiem? Karny jak karny, dopiero z powtórki z drugiej strony widać, że mogło nie być, karny na Ederze? hmmm równie dyskusyjny... no a czerwo, to proszę... nie psuj sobie reputacji :) dotknięcie???? Nie wyciął oczywiście jak Zidane ale to było agresywne "puknięcie" z czoła... wiedział, że nie może go walnąć z całej siły i myślał, że sędzia nie zauważy, mógł tylko nawrzeszczeć jak już tak go to wściekło (w sumie nie wiem co takiego - sam by udawał gdyby tylko miał okazję), ale on go wyraźnie stuknął z byka i tyle - zwierzęta do szatni a nie na boisko!

0

a jeszcze wszyscy płaczący kibice Portugalii zarzucają Mullerowi, że się za twarz złapał - takie czasy - KAŻDY piłkarzyna tak robi, nie jest to dobre, ale Muller jak zobaczył, że nic z tego nie będzie to chciał wstawać... a założę się, że w podobnej sytuacji każdy Portugalczyk udawałby dużo bardziej!

0

żebyś się nie zdziwił :) Włochów lubię, ale zawsze kibicuję Niemcom i wczoraj rozradowany patrzyłem jak te portugalskie piczki dostawały lanie :))))

0

o! w końcu jeden mądry - sprzedaż Cesca to durnota, a sprzedaż Xaviego to konieczność, nikogo nie będzie serce bolało, że grzeje ławę!

0

Jak coś takiego czytam to mi się flaki przewracają - żyjecie HISTORIĄ - Xavi taki jakiego znamy odszedł w niepamięć!!!! Przyjmijcie to do wiadomości! Mieliśmy Xaviego i co? Wygraliśmy może ligę, puchar? Hiszpania w piątek miała Xaviego a Holandia go nie miała... i co?

1

Czas najwyższy, 100 podań na mecz z czego 99 do tyłu lub w bok... nie na tym rzecz polega. Zasługi, medale, pomnik przed stadionem, kapliczka w muzeum klubowym i gdzie tylko, ale Xavi na boisku w tej chwili osłabia zespół

0

tam jednak też niektórzy nie myślą, nie tylko u nas takie sytuacje :)

1

Super z jednym "ale", bo ja zawsze muszę pomarudzić :)

Po co te punkty bonusowe??? I tak jak to w typowaniu mamy spory udział szczęścia to do tego bonusowanie meczów z udziałem piłkarzy Barcy już jest przesadą.

0

może, a gdyby itd... idąc takim tokiem myślenia to wszyscy powinni odmówić jazdy na MŚ bo nawet nie wiesz jakie przy tej okazji lody kręci cała FIFA, jej urzędasy, szefostwo, podwykonawcy, zleceniobiorcy itp... a głównym aktorom dostaje się mały procent z całej kasy... tylko chyba coś siękomuś po...ło jak gra w reprezentacji dla kasy

0

Haha... :) pierwszy pazerny stamtąd to ulubieniec tutejszej gawiedzi Etoo... :))) za opinię, o którym dostałem sporego bana :) cóż, miałem rację :)))) napiszę ironicznie żeby nie obrazić niczyich uczuć "nierozsądni jegomoście o innym odcieniu skóry niż europejski" :)))

0

idealne miejsce żeby skosić jeszcze parę milionów i się nie nabiegać...

0

to właśnie chciałem napisać :))))) hipokryci cholerni

0

proszę bardzo, bądźmy konsekwentni - połowa składu, która grała tak samo albo i gorzej niż Cesc - Xavi, Messi, Pique, Alves, Pedro, Alexis, Busquets... mam wymieniać dalej? Dlaczego akurat Cesca wystawili?

1

powtórzę i tutaj... cytując Ciebie: "nie pokazał nic co warte było by docenienia zagrał kilka dobrych meczy ale głównie z ogórkami" polecam sprzedać cały skład patrząc na to co prezentowali w tym sezonie

1

to nie Cesc chce odejść tylko klub go tak kocha, że wstawił na półkę z wielkim szyldem "PROMOCJA"

2

W tym sezonie to każdy człapał! KAŻDY! I nic nie wynikało z ich gwiazdorzenia... zwłaszcza Messi i Xavi, jedynie Iniesta próbował szarpać ale też nie zawsze mu wychodziło

przypieprzyli się wszyscy do Cesca, pewnie niech sprzedają, niech kupią kolejnego za grube miliony, a po roku znów się okaże, że nie pasuje do zespołu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?