0

całe szczęście, że nie barca i mecz RM-ATM tego samego dnia :)

0

głosowałem na PSG, szkoda, że nie postawiłem u buka bo więcej jak pewne było, że Real zagra z ATM :) ciepłe kule... żeby chociaż te dni meczowe przepletli bo kasa im ucieknie jak będą nasze mecze w ten sam dzień i dwa średnio cienkie mecze w drugi ;)

0

a ja zawsze kibicuję Niemcom i się nawet cieszyłem ;) choć Leo było mi naprawdę szkoda i tylko on ratowałby mi humor gdyby to Argentyna wygrała ;)

0

każdy kto tak rozlicza jest zwyczajnym kretynem i blisko tego są również ludzie, którzy poddają się temu debilnemu trendowi jaki najbardziej nakręca dziadzio-denascimento-miliongoli-leszczom-z-ligi-brazylijskiej-Pele.

Z pucharów to sobie można rozliczać tenisistę ile razy wygrał tyrniej Wimbledon czy inne US Open, a zawodnika w grze zespołowej rozlicza się za jego gole, akcje i całą karierę... mimo, że gwiazda stanowi często motor drużyny to sam nic nie wygra i tyle. I naprawdę wpieniające jest takie gadanie.

0

tu nie chodzi o brak pokory tylko realia - liga, to liga, bywają wtopy, ale poza wtopami widać jak jest - półfinał to dwumecz - proszę mi wskazać z kim z pozostałej ekipy Barcelona może miec problem w DWUMECZU!!! Nie mówię, że w jednym meczu na wyjeździe... w DWUMECZU! A finał...cóż, rządzi się swoimi prawami i nie sądzę, żeby ktokolwiek z tej ekipy mógł nam w czymkolwiek zagrozić. TO samo mówiłbym gdyby w naszym miejscu był Real lub Atletico - reszta tej ligi to kelnerzy i asystenci, którzy raz kiedyś komuś coś tam urwą a to bardziej nie ze swojej gry ale z tego, że ktoś z trójki Real, Barca, ATM zagrał padakę. Taka jest prawda o tej lidze i jej druzynach

0

możecie zmienić tytuł na "Barcelona z pucharem Króla"... nuuuuda, kwestia tylko czy będzie im się chciało i będzie po 3:0 za każdym razem czy mniej...

4

haha, nie było? Sam się chłopak od razu z przerażeniem złapał za głowę jak poczuł, że kopnął w nogi... :) to wystarczy

0

a odchodzą? już? zaraz? pojutrze?

a nawet gdyby to akurat Douglas czy jakiś młokos z barcy B to raczej nie jest żaden wybór... upchnie kogoś treneiro tak jak Masche upychał na stoperze... nie jest to dobre, ale jak nie ma wyjścia to tak będą grać i wcale bym się nie zdziwił jakby taki Douglas nawet w pełni zdrowy nie był wtedy powołany :)

0

co Wy się wszyscy tak rzucacie? Widzę, że mamy tu kolejny napływ fanatycznych wyznawców Barcy... ja, i wielu śmiejących się tutaj źle mu nie życzymy, ale jest tak cienki, że to czy jest kontuzjowany, czy nie - NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA!!! Jaką alternatywą i kogo jest skoro nawet w powyższej notce mamy:"Przypomnijmy, że Douglas ze wzlędu na decyzję trenera nie znalazł się na liście powołanych na mecz z Deportivo. " - NAWET REZERWOWYM NIE JEST"rozegrał cztery oficjalne mecze – ligowy z Málagą, dwa spotkania z Huescą oraz jedno z Elche w Pucharze Króla." - NO COMMENT :))))

0

0

no to dodając jeszcze wejście Messiego i inne puszczone lub nie sytuacje to wychodzi na remis ... całe szczęście, bo znowu byłby płacz i lament, że Undiano skrzywdził Barcę i to madrycka sitwa i blablablabla

0

To teraz napiszcie proszę, które z tych wymienionych CZTERECH błędów są owymi dwoma rażącymi z tytułu według Was???

0

Nie wiemy co dokładnie dzieje się w szatni, ale tutaj naprawdę trzeba kogoś pokroju Fergusona, kto rypnie korkami w łeb nawet największym gwiazdorom - Messi czy nie Messi

2

oczywiście, że to będzie wymówka - Real też zawsze beczy jak baby że parę godzin mniej mają.... ja bym przy takim poziomie zawodowstwa gonił batem za choćby wspominanie o takich dyrdymałach!

0

Nie chodzi o przesądy tylko o zwykły obiektywizm... Real zaczął słabo i ze stratą a mimo to już ma 4 pkt do przodu, grają jak kiedyś w bajce "Jak Kozacy w piłę grali"... na tym etapie ligi mają 19 bramek więcej strzelonych niż Barca!!!!

Możecie sobie mówić, że przyjdą ich potknięcia, ale na razie to się nie zapowiada żeby Barca przestała się potykać

0

ZMĘCZENIE??? PO ŚRODZIE??? schodzimy do poziomu polskiej dupaklasy gdzie każdy z gwiazdorków odczuwa trudy spotkania w 60 minucie?

1

Rugby :) w rugby to niemal obowiązek mieć poziome paski :) właśnie z tym się kojarzą rugby i poziome paski

0

Będziesz sobie musiał zatem poszukać psychoanalityka - jak można takie durnoty wygadywać?

1

dokładnie - nawet lepiej póki ma klauzulę za 200 baniek czy ileśtam... sprzedać Arabom i za tę kasę to można kupić 4 takich zawodników, że hej! Jakoś inni Messiego nie mają i wygrali ligę, albo ligę mistrzów itp...

1

chciałbym zauważyć, że na księżycu to byście sobie za bardzo nie pograli... z milionem Messich nawet...

0

W Anglii grają wcześnie, w Niemczech, ale... tam mają inne stadiony, takie, na których przyjemnie ogląda się piłkę nawet w dzień - przeważnie osłonięte ciasno postawionymi zadaszonymi trybunami. W LaLiga większość stadionów to owalne placki bez dachów (bo nie koniecznie trzeba przy takim klimacie) i mecze w dzień ogląda się do dupy... nie wiem jak to ująć i dlaczego tak jest, ale jak w LaLiga jest mecz przy świetle dziennym to nie ma zupełnie "atmosfery", a w Premiership czy Bundeslidze nawet przyjemnie się ogląda

0

Z jednej strony fajnie jest grać całe życie w jednym klubie, a z drugiej... będąc takim Messim znudziłoby mi się ciągłe granie z Majorkami, Osasunami itp. na piknikowych stadionach... chciałbym trochę posmakować np. angielskiej ligi i tamtej atmosfery - nie dziwiłbym mu się gdyby odszedł, ale tylko tam ... gdzie indziej to porażka.

Ale w sumie nie powiedział, że odejdzie tylko nie wykluczył takiej sytuacji

0

poczekam, poczekam... w tych wszystkich pseudo biografijkach piłkarzy, którzy są w połowie drogi chodzi tylko o kasiorę, mało tekstu, rzadko rozstawione linijki, do tego sporo zdjęć ... wystarczy im kasy bez mojego wsparcia :) kupię jak się chłopak zestarzeje i będzie miał naprawdę coś mądrego do opowiedzenia :)

0

A czemuż to nie ma komentarzy w newsie o książce? Wychodzi na to, że Leo będzie wydawał swoją biografię co roku :) zaczyna mi to pachnieć zwykłą szmirą... i tak jak wspomniałem kiedyś, biografia sportowca jest fajna jak zakończy karierę i opowie o wszystkich jej etapach, wzlotach i upadkach

0

nic dodać, nic ująć :) koniec analizy taktycznej :)

0

No i po co tak chrzanic? III kwarta już jest plus 20 ... naprawdę trudny przeciwnik :)

0

sport jest nieprzewidywalny, ale jak gram z leszczami to oczywiście oficjalnie nie mówię, że to leszcze i dostaną bęcki, bo to nieładnie, ale też nie pieprzę, że są trudnym przeciwnikiem... wystarczy powiedzieć - sport jest nieprzewidywalny i nie lekceważymy żadnego przeciwnika.

0

to mi kaktus na ręce wyrośnie!

1

ale po co pieprzyć jak hipokryta - ja bym się nie odzywał i tyle... buta jest nie wskazana, ale nie można być takim perfidnym hipoktytą - tomnie wkurza, grasz z ekipą, z którą porażka jest niemożliwa, a kiepskim występem będzie rozwalenie ich mniej niż 20 i pieprzysz o trudnym przeciwniku???? daj spokójto co napisał wyżej Criss18 - williamhill 1,02 na Barce a 16 na Turów!!!!! jaka kurtuazja? Komu ta gadka?

1

Kurna, ci wszyscy oficjele, trnerzy nie powinni się odzywać w takich przypadkach zamiast pieprzyć takie dyrdymały ... jaki trudny przeciwnik? Wszystkie druzyny z polskiej ligi dostająbęcki w eurolidze - to jest PRZEPAŚĆ i taka Barca ma świadomość, że z takimi leszczami to powinno być minimum +20... zatem po co pieprzyć takie bzdury????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?