u99artur
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jasne... weź tak na chwilę włącz rozsądek i pomyśl czy obawiasz się takiej sytuacji bardziej niż w 5%? :) ja nie... ja już nawet wiem, że w rewanżu będę oglądał Bay-Juv a naszą FORMALNOŚĆ będę jedynie kontrolował w podglądzie :)
0
jak nie lubię Wengera to przynajmniej rozsądnie gada ... ja wolałbym w szatni realistę niż kogoś kogo uważam za debila - bo sam powiedz czy nie kto inny jak debil mógłby powiedzieć, że Arsenal ma szanse na awans w tej sytuacji???
2
Wenger i jego żabojady :) Giroud, Flamini ;) Trzeba było grać anglikami, a nie swoimi ciapami... bo prawdę mówiąc zespół zagrał dobry mecz i mało brakło a to nasi by w duuużej niepewności czekali na rewanż
0
to proszę o szukanie realnych przyczyn, a nie pierdół jak z gazet o celebrytach
0
ludzie, przestańcie się nad nimi rozczulać - ja rozumiem jak się wydarzy jakieś nieszczęście w rodzinie, jakiś problem emocjonalny nawet, że ciężko z tym normalnie funkcjonować, ale nie rozczulajcie się, że gra słabiej bo w czasie meczu myśli czy księgowy dobrze podatek policzył i czy agent już wynegocjował z Barcą lub Arabami kolejne miliony dolarów?
Mniej bramek strzela, jest mniej widoczny bo to normalne że bywają okresy lepszej i słabszej dyspozycji... poza tym wszyscy trzej nie mogą ciągle równo błyszczeć, ale przestańcie takie farmazony wymyślać na usprawiedliwienie
3
Neymar negocjuje? Nejmar zajmuje się podatkami? Co Wy bredzicie? Przecież każdy z nich ma od tego ludzi, byle przedsiębiorca z bazaru płaci księgowej za rozliczanie spraw podatkowych a Wy piszecie, że Neymar się tym zajmuje :)))
2
ja pierdzielę, po co takie dyskusje - czy tu chodzi o piłkę, mecz i puchar, czy o jakieś podwórkowe złośliwości? Widzę, że nawet jak Real został wyautowany to każdy by chciał żeby choć pośrednio im dokopać przy jakiejkolwiek okazji ... FUTBOL przez wielkie "F" na tym nie polega!
0
w ogóle źle się ogląda mecze o tej porze w LaLiga... to nie angielska, a jak już o 16 to ja wolę w niedzielę ;)
0
już mnie wk... ta godzina! Ciągle gramy o 16 ... cholerne żółtki, jak chcą oglądać to niech siedzą w nocy!
0
nie ma siły - próbowali Araby, Ruskie i się nie udało bo nie da się ot tak stworzyć tam prestiżowych rozgrywek. Co najwyżej mogą tak jak Araby i Ruskie zacząć kupować kluby w Europie. Bardziej sens piłki nożnej psują właśnie bogate kluby, już nawet wśród kibiców pojawiają się teksty w stylu - ja reprezentacji nie oglądam, po co jakieś mistrzostwa jak wystarcyz liga i LM... to psuje sens piłki nożnej
0
eeeee... ja tam zawsze mówię, że piłkarze (nie wychowankowie) niezależnie od tego co mówią, to są najemnicy, ale... może sobie taki przejść do Realu, do czołówki premiership ewentualnie, jak cieniuje to do jakiegoś PSG czy Milanu, ale nie na takie zadupie tylko dla kasy i granie o mistrzostwo Chin i Puchar Azji ;) Chyba, że na emeryturkę...to tak
0
"Najważniejsze, aby boisko miało dwie bramki i aby było miejsce, gdzie ludzie będą mogli usiąść." :))) HaHa! I to mi się podoba :) to całe histeryczne hiszpańskie pierdzielenie, co roku to samo, u kogo, gdzie, a komu na złość ... a chodzi o to żeby było boisko, bramki i publiczność! BRAWO!
0
hę... Messi kończy w czerwcu 29 lat... Messi to Messi i jeszcze ze 3-4 lata będzie numerem 1... Neymar kończy 24 lata... praktycznie gdzie by nie poszedł będzie już teraz numerem 1 :)
1
Amen! :)
0
no z tym rozbiciem to wątpię, bo potem właśnie przez LM też się okazuje, że ciągle coś... ale tak czy siak - ilość meczów musi być jaka jest skoro chce się wszystko zgarnąć... i zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem. A wkurza mnie to, że oni nie dość, że robiąco lubią (bo chyba nikt mi nie powie, że jeden z drugim nie miał się gdzie podziać i został piłkarzem), zarabiają sumy o jakich nawet prezesom spółek się nie śni a rzesze kibiców rozklejają się bo biedulki muszą trochę pozapieprzać... młode byki, których jedną robotą jest trenowanie techniki i siły fizycznej do tego żeby właśnie zapylać.
2
nie, ja się nie spiąłem tylko od kilku dni widzę płacz jak to biedaki muszą biegać... i weź sobie wsadź takie głupie porównania. To jest ich robota a ja mam swoją. Jak chcesz tak porównywać mieć uwag do np. dziur w drogach, bo sam w upale nie machasz łopatą z gorącym asfaltem...
1
No zaraz... Jak się chce złapać wszystkie sroki za ogon czyli 6 pucharów to nie ma co narzekać.... jak za ciezko to wysłać w 1/8 pucharu Króla rezerwy i odpaść - z bani, wysłać trzeci garnitur do Japonii i z bani... już mamy mniej? Same się puchary nie wygrają zatem albo grają o maksimum i przestają pieprzyć, albo nie grają i nie ma co się rzucać z rekordami... proste
7
jakiego dobra klubu? a Ty się zrzekniesz kasy dla dobra zakładu pracy gdybyś wiedział, że 10 innych czeka na Ciebie z większą kasą? ;)
0
ale ja wiem... tylko, że gdyby federacje nałożyły limit to wszystkie europejskie zespoły musiałyby się tego trzymać. Szejki mogłyby płacić ile chcą, ale tylko w przypadku gry u nich... taki Messi póki co pomyślałby pięć razy czy ma grać z ogórami na pustyni za grube miliony czy za mniejsze w topowych rozgrywkach...
0
człowiek tak jest skonstruowany, że mu ciągle mało, jeszcze 10 lat temu dla niego samego taka forsa to był kosmos, a teraz ciągnie ile się da. Jakby wiedział, że Barca jest w stanie zapłacić 200baniek to i tyle by zażądał, jestem tego pewien.
6
110 tys EUR dziennie!!! To jest chore... z całym szacunkiem dla bycia najlepszym i takie tam - CHORE!
0
TU żeś pojechał bez sensu. Gdybyś powiedział "trzeba było kopać gałę" to i owszem. Przecież większość piłkarzy to cepy, które takiego pieca mogłyby nawet nie umieć obsłużyć
0
oczywiście masz rację - ale inni koledzy widać prezentują poziom kondycyjny naszej ligi, gdzie łażą, grają połowę tego co na zachodzie, połowę tego ganiają na treningach, ale komentator w maju powie, że odczuwają zmęczenie sezonem ... darmozjady
0
Ja rozumiem, że Azja, ale tam kibiców Realu też na pęczki, a oni częściej grają o normalnej porze
11
To są młode chłopaki i jedyne ich zajęcie to zapieprzanie po trawie, ja tu w ogóle nie widzę opcji żeby któryś narzekał.
Za to zastanawia mnie dlaczego my ciągle gramy w sobotę o 16??? Kurna przecież to nie jest pora do oglądania meczu
0
ale co Ty z tym Figo? Czy jeden albo drugi brali ślub z Barceloną? Robota jak każda inna, ludzie zmieniają firmy a piłkarze kluby... proste jak drut!
2
walentynki, a co to za święto niby? niedziela czy sobota obojętnie byleby po 20, a nie jak ostatnio sobota o 16, w tym czasie większość ludzi jest zajęta róznymi rzeczami
8
no w końcu o normalnej godzinie, bo ostatnio non stop o 16
0
No i cóż takiego, nie oglądałem wprawdzie meczów innych drużyn za bardzo, ale faza grupowa w wykonaniu Barcy była bezbarwna - wyszli bo to formalność i nic do dodania... Marc Andre "bramka za kołnierz" Ter Stegen miałby być? Jaj sobie nie róbcie razem z tym cały mundo ...
0
kolego - bycie świetnym piłkarzem nie zawsze idzie w parze z wysoką inteligencją i kulturą osobistą. Pique od dawna pokazuje, że jest w tym względzie ograniczony i jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Kibice za bardzo gloryfikują swoich idoli widząc ich tylko przez pryzmat boiska...