0

otóż to, każdy kto choć trochę obserwował zachowanie czy wypowiedzi Pique powinien zdawać sobie sprawę, że to jest zwyczajny tuman i nie zmieni tego fakt, że jest świetnym obrońcą i gra w Barcelonie. Może niektórzy nie wiedzą, ale nikt w piłce nożnej nie sprawdza IQ ;) nawet w Barcelonie grają matoły ;)

2

Lewandowski... :( żenada, to nie jest głosowanie na kumpli

0

o! nawet nie wiedziałem, nie pamiętam kiedy TVP Sport włączałem :)

0

dzięki! (piętnaście znaków)

0

Sorki za offtop - czy ktoś wie gdzie znajdę cały mecz? Nie mogłem oglądać, widziałem tylko skrót a chciałbym obejrzeć całość...

1

dokładnie - brak wstydu - oni tak jak większość kibiców - uważają, że Barcelonie NALEŻY się 3:0 za to tylko, że na boisko tak wspaniale wychodzą

1

nie tylko Ciebie... mnie krew zalewa jak słyszę te ich pierdy od lat jak tylko coś umoczą - "zasłużyliśmy", albo "nie zasłużyliśmy"... jak pi...dy jakieś nie potrafią przyjąc na klatę i przyznać przed kibicami, że dali d..y. Powiedzieć prosto w oczy PRZEPRASZAMY KIBICÓW, będziemy dalej cięzko pracować i starać się...

ale jak ma się tak obrzydliwie wypchane kieszenie forsą to czasem ciężko biegać po boisku ...

1

oczywiście, że nie należy lekceważyć bo nie z takimi ogórami się czasem traci punkty, ale w przypadku takich klubów jak Barca to nie ma innego tytułu w takich meczach jak "Misja nr 5 - kolejne 3 pkt", co to za pieprzenie o jakichś pseudorewelacjach ligi

2

JAKĄ REWELACJĘ??? Wygrane z Levante(19), Rayo(13), Remis z Las Palmas (18) no i wygrana z Sevillą, ale Sevillą która jest OSTATNIA w tabeli o dziwo... nie siejcie paniki, kalendarz mają tak ułożony, że są wysoko po 4 kolejkach. Tu nie ma innej opcji jak 3 okt

0

nie czepiam się tylko denerwują mnie te założenia, bo nie pierwszy raz jest tak - jak C+ dało dupy to też było w wielu miejscach jako tragedia narodowa, a i tak większość kibiców C+ nie posiada

0

nie ma to żadnego znaczenia tam gdzie oglądam

3

A skąd to założenie, że dla WSZYSTKICH??? Czy bycie kibicem ligi hiszpańskiej jest równoznaczne z posiadaniem C+??? 

0

w końcu ogarnęliście

0

Będzie offtop :) ale muszę :)
Co z ligą typerów? Przyznacie, że jak zwykle nie byliście (nie jesteście?) gotowi na czas? Już chyba wszyscy wrócili z wakacji a typowania jak nie było, tak nie ma? :)
O!

1

Nie wiem jakie transmisje widziałeś - jak odpalę ruskie HD na sopcaście to musiałbym mieć nie wiem jaki TV żeby płacić za samą różnicę w obrazie - jest ZNIKOMA! ... Poza tym w takim układzie nie ma konfliktu interesów... żona może sobie oglądać co chce, ja się wygodnie kładę z piwkiem, laptop 17" na specjalnej podstawce pół metra ode mnie i czego więcej trzeba? A GD... nigdy nie ryzykuję i zawsze idę do knajpy bo mam stałą ekipę do oglądania GD :)

0

Wacek, w wielu miejscach masz rację, ale nie we wszystkim -

po pierwsze mam to gdzieś kto kupuje transmisje, bo tak jak napisałeś - stosunek opłaty za to do naszych zarobków jest wysoki.

Po drugie - nie skaczę z radości, że ktoś ma stówę w plecy a ja do przodu.

Po trzecie - chyba nie zgłębiłeś tematu pisząc "w okienkach 2 calowych" - od dobrych dwóch- trzech lat oglądam w HD na ekranie kompa albo podpina HDMI i oglądam w TV! Zrywanie? Raz na kilka meczów coś nie gra... stosunek - jakość-cena :) jest niewyobrażalnie wysoki w porównaniu do NC :) ...przez jakiś czas miałem C z kablówki gdzie część kanałów nie była w HD i powiem Ci, że jak tam leciała transmisja to wolałem włączyć kompa i tam oglądac w HD niż biegające rozmazane piksele z C ... zatem nie wypisuj bzdur.

2

eleven, twelve, fiveteen czy inny plus albo minus - w d... to mam kto kupił, bo dopóki najważniejszych rozgrywek nie będzie w jednej TV to nie mam zamiaru za nic płacić - dopóki nie zablokują całkiem ruskich transmisji HD ;) byłem bliski zakupu NC jak całkowicie zgarnęli LM... pomyślałem, ok, La Liga plus LM komfortowo, czasem Premiership i te ich świetne godzinne skróty z ligi hiszpańskiej czy angielskiej... ale jak mam płacić kilkadziesiąt złotych za samą LaLiga, i dalej oglądać LM przez internet, albo kupować dwa pakiety u dwóch operatorów to mam to gdzieś - wszystko obejrzę przez internet...

0

dokładnie... ale tu większość nie rozumie, że taka jest piłka a nie spisek sędziów - ruski komentator ładnie to podsumował- "
nie dyktują karnego jak był, potem dyktują jak nie ma a gość i tak go nie strzela - to cała płka nożna"

0

Ocena dla Pique jak najbardziej słuszna - to rzadkość kiedy redakcja fcbarca.com nie wybiela naszych piłkarzy kiedy na to nie zasługują :) BRAWO.... a właśnie Bravo za niska nota - dałbym mu minimum 8, interwencji mało ale jak napisaliście - wszystkie pewne i gdyby nie to, to dużo szybciej mogło być po meczu

0

słuchajcie - taka robota, skoro kasa rządzi godzinami spotkań itp. tak w Anglii kasa rządzi transmisjami bo gawiedź chce oglądać mecze w święta... równie dobrze mógłby lekarz, motorniczy czy ludzie z nadzoru nad energetyką, telekomunikacją itp powiedzieć, że wolałby spędzić z rodziną niż na dyżurze... TAKA ROBOTA! Oni nie dość, że zgarniają za to niewyobrażalną kasę, że od 33-35 roku życia mogą wszystkie święta spędzać jak chcą to byście ich opakowali w folię bąbelkową, zamknęli w gablotach wyściełanych atłasem i tylko pokazywali...

A tu chodzi o jednorazowe granie w święta, właściwie po świętach bo chcą repre lepiej przygotować do ME...

0

angole grają w święta i nic im, nie jest... a tutaj nawet nie w święta a 30-31 grudnia, co za problem, turniej 4 skoczni jest 1 stycznia i też chłopaki żyją :)

Wy się lepiej za głowy łapcie co to będzie sezon przed i po mistrzostwach u szejków, to dopiero będzie kaszana!

0

Ty też ne rozumiesz jak różne mogą być to słowa i jaka forma ich wyrażania? Może nie wiesz, ale za słowa można również trafić do sądu i ponieść karę... a to dużo gorzej niż czerwona kartka!

1

no patrz pan... zawsze coś.... mniemam, że jesteście tym razem (wyjątkowo) gotowi technicznie ;) czy od 1 września wystąpią kolejne nieprzewidziane powody opóźnienia? ;)

1

ciągle nie rozróżniasz protestów od agresji słownej z ubliżaniem... nie ma co więcej dyskutować jeśli tego nie pojmiesz

1

dyskutować, a wydzierać się to co innego - Suarez od pierwszych minut po każdym 3 metrowym spalonym wymachiwał łapkami i burczał pod nosem i nawet żółtka nie dostał... naprawdę żenujące jest to tłumaczenie, kto co i za co dostał - Pique zachował się jak cymbał i tyle... tym bardziej, że sama sytuacja jest bardzo dyskusyjna i na styku - jedni widzą pół Aduriza przed piłką w momencie podania inni kciuk i duży palec, a jeszcze inni, że mucha, która usiadła na piłce była równo z grzywką zawodnika i spalonego nie było...

7

Dajcie sobie siana - co powiedział można odczytać z ruchu ust, ale to mniej ważne co dokładnie - z wściekłością się na niego darł, to nie były zwykłe dyskusje.



Czy ktoś z Was oglądał film dokumentalny "Zabić sędziego"? Wiecie jak to wygląda z pozycji boiska, presji i dosłownie sekund na podjęcie decyzji? A teraz zobaczcie - piłkarzyki to mają presję bo walczą i im może odbić - poszarpią się z przeciwnikiem, wydrą ryja na sędziego... a teraz weźcie sędziów, przecież to też są faceci, niewiele starsi od piłkarzy, cały mecz w stresie i do tego taki kretyn wrzeszczy ci prosto w twarz.... Zobaczcie jakim opanowaniem facet się musiał wykazać i jak zaciskał zęby żeby kretynowi nie przywalić w ryj... gdyby to był piłkarzyk to dostałby parę meczów kary i po sprawie a sędzia... miałby skończoną karierę. Pomyślcie o tym trochę jak tak bronicie piłkarzy, że niby ich nerwy ponoszą

0

Komentarz usunięty

1

bzdury powiadasz... zdejmij lepiej klapki z oczu

1

a co Ci nie pasuje? nie jest tak? Myślisz, że od klubu Pique dostanie karę za debilne zachowanie? Dadzą mu ...co najwyżej taką kwotę, która na nas może robić wrażenie a ten wyciągnie z kieszeni gdzie trzyma drobne na gumę do żucia....

2

od razu było widać po twarzy, że ostro się rzuca do sędziego w sytuacji wcale nie takiej jasnej i właściwie bez większego znaczenia.... a sędzia z Madrytu,.... wszyscy zapomnieli, że w Kraju Basków Madryt jest bardziej znienawidzony niż w Katalonii i akurat tutaj podpieranie się hasłem "sędzia z Madrytu" to niestety kulą w płot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?