voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Hej panuje w najbliższym czasie wybrać się z dziewczyną do kina. Możecie polecić jakąś fajną dziewczynę?
2
@ViscaBarca123 warto dodać że wyprzedził go gdyż ten się rozwiodl
1
@barteq Gospodarze byli rozlosowane już 3 lata temu. A reszta ma związek z konfliktem na linii Ukraina- Rosja
0
@AmigoBlancos A dlaczego nie euro 2012? Nie podobały Ci się mistrzostwa w Polsce?
1
@Janiama Belgia jest już w grupie z Rosją i Dania
0
@8Iniestazo8 Bo wszyscy z pierwszego koszyka są rozstawieni jako gospodarze poza Belgią i wlasnie Ukraina. Jako że Ukraina nie może grać z Rosją to musi być w grupie z Holandia. Belgii zostanie natomiast Rosja
0
@pinasmeister warto dodać że była to odpowiedź na ostatnie wydarzenie z Den Bosch
1
@msmsms weekend to nie tylko czas na regenerację ale i na rozrywkę
1
@Kompletny w sumie ma to sens xd
0
@BlauGrana1404 na Disney plus jest, pozostałe części też
0
@Kompletny zawsze można zagrać dwa razy i w grupie i w finale;)
0
@CatalanVeBFCB Nie bo gospodarze są już przydzieleni do grup. Tak więc Holandia zagra w Grupie C, a Anglia w D
0
Do której grupy chcielibyście żeby trafiła Polska na euro? Ja liczę na grupę C z Holandia lub grupa D z Anglia. Dawno z nimi nie graliśmy
0
@SHIBA z tym regionem Amsterdam- Paryż- Bruksela- Monachium to mocno naciągane. Przecież to są setki kilometrów odległości (ponad 800km)
0
@snoopdegie 5
0
@FeloRPS Jeśli na nich postanowiłeś to raczej kiepsko. Willem II jest mega zmotywowany na ten mecz i wydaje mi się że w drugiej połowie któreś z ich groźnych kontr się zakończy golem i mam nadzieję że dowiozą 3 punkty;)
1
@FeloRPS oglądam z trybun:) było blisko wyrównania
0
@Tomo_95 proporcje mają zostać zachowane. Także co roku spadnie po 1 drużynę z Holandii i Belgii
0
@sergio5 Nie głupi, biorąc pod uwagę wielkość tych krajów jest to jak najbardziej do zrobienia. Obu tylko znalazło się tam miejsce dla Willem II
6
Od sezonu 2024/2025 wystartować mają nowe rozgrywki piłkarskie o nazwie BeNeLiga.
Chodzi o połączenie Eredivisie i Jupiler league.
W nowych rozgrywkach ma wziąć udział 18 drużyn (10 z Holandii i 8 z Belgii). W ten sposób staną się 6 liga w Europie, a zyski dla klubów znacznie wzrosną
0
Po tym meczu wniosek jest jeden:
Leo is a God and Valverde is Lucifer
3
@viscajasiek rozumiem, że jakby Tobie zaoferowali 8 mln to byś odrzucil?
1
@Kompletny pamiętam to xd
40
Transparent kibiców Feyenoord przygotowany na dzisiejszy mecz ligi Europy z Young Boys
https://zapodaj.net/2ae2684ca516d.jpg.html
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to od tygodnia ich trenerem jest Dick Advocaat
1
@Mat_Cat na ziggo sport jest Multi
0
@JohnA niekoniecznie, w drugiej mogą odpuścić bo w weekend Liverpool
3
Haha ale gol Totenhamu
0
@skakun95 ja liczę na Slavie, bo w Waldka nie wierzę
0
@Piotr,1985 na ziggo select
0
@MSDCbrzdyk na ziggo select