52

Hej panuje w najbliższym czasie wybrać się z dziewczyną do kina. Możecie polecić jakąś fajną dziewczynę?

2

@ViscaBarca123 warto dodać że wyprzedził go gdyż ten się rozwiodl

1

@barteq Gospodarze byli rozlosowane już 3 lata temu. A reszta ma związek z konfliktem na linii Ukraina- Rosja

0

@AmigoBlancos A dlaczego nie euro 2012? Nie podobały Ci się mistrzostwa w Polsce?

1

@Janiama Belgia jest już w grupie z Rosją i Dania

0

@8Iniestazo8 Bo wszyscy z pierwszego koszyka są rozstawieni jako gospodarze poza Belgią i wlasnie Ukraina. Jako że Ukraina nie może grać z Rosją to musi być w grupie z Holandia. Belgii zostanie natomiast Rosja

0

@pinasmeister warto dodać że była to odpowiedź na ostatnie wydarzenie z Den Bosch

1

@msmsms weekend to nie tylko czas na regenerację ale i na rozrywkę

1

@Kompletny w sumie ma to sens xd

0

@BlauGrana1404 na Disney plus jest, pozostałe części też

0

@Kompletny zawsze można zagrać dwa razy i w grupie i w finale;)

0

@CatalanVeBFCB Nie bo gospodarze są już przydzieleni do grup. Tak więc Holandia zagra w Grupie C, a Anglia w D

0

Do której grupy chcielibyście żeby trafiła Polska na euro? Ja liczę na grupę C z Holandia lub grupa D z Anglia. Dawno z nimi nie graliśmy

0

@SHIBA z tym regionem Amsterdam- Paryż- Bruksela- Monachium to mocno naciągane. Przecież to są setki kilometrów odległości (ponad 800km)

0

0

@FeloRPS Jeśli na nich postanowiłeś to raczej kiepsko. Willem II jest mega zmotywowany na ten mecz i wydaje mi się że w drugiej połowie któreś z ich groźnych kontr się zakończy golem i mam nadzieję że dowiozą 3 punkty;)

1

@FeloRPS oglądam z trybun:) było blisko wyrównania

0

@Tomo_95 proporcje mają zostać zachowane. Także co roku spadnie po 1 drużynę z Holandii i Belgii

0

@sergio5 Nie głupi, biorąc pod uwagę wielkość tych krajów jest to jak najbardziej do zrobienia. Obu tylko znalazło się tam miejsce dla Willem II

6

Od sezonu 2024/2025 wystartować mają nowe rozgrywki piłkarskie o nazwie BeNeLiga.
Chodzi o połączenie Eredivisie i Jupiler league.
W nowych rozgrywkach ma wziąć udział 18 drużyn (10 z Holandii i 8 z Belgii). W ten sposób staną się 6 liga w Europie, a zyski dla klubów znacznie wzrosną

0

Po tym meczu wniosek jest jeden:
Leo is a God and Valverde is Lucifer

3

@viscajasiek rozumiem, że jakby Tobie zaoferowali 8 mln to byś odrzucil?

1

@Kompletny pamiętam to xd

40

Transparent kibiców Feyenoord przygotowany na dzisiejszy mecz ligi Europy z Young Boys

https://zapodaj.net/2ae2684ca516d.jpg.html

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to od tygodnia ich trenerem jest Dick Advocaat

1

@Mat_Cat na ziggo sport jest Multi

0

@JohnA niekoniecznie, w drugiej mogą odpuścić bo w weekend Liverpool

3

Haha ale gol Totenhamu

0

@skakun95 ja liczę na Slavie, bo w Waldka nie wierzę

0

@Piotr,1985 na ziggo select

0

@MSDCbrzdyk na ziggo select

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?