0

Czemu każdy pisze o varze. Przecież to nie Var anulowal gola. Boczny sędzia dźwignal choragiewke

0

@Stoiczkow przecież to nie var anulowal gola

4

Ciekawostka
W dzisiejszym składzie Realu jest więcej Francuzów niż Hiszpanów. W PSG odwrotnie

12

@Pablo83lbn nie obchodzę. A 1 maja to jakie polskie święto?

3

0

@Janiama Akurat bilety w Ahoj na środku są w ten samej cenie co z tylu. Tańsze są tylko te powyżej 29 rzędu

3

@Striker dokładnie nawet 5 no ale lepiej się pośmiać nie wiedząc o co chodzi

7

Każdy narzeka na Brzeczka po wczorajszym meczu. A może on bał się że przeciwnik rozgryzie jego taktykę i dlatego żadnej nie przygotował... to przecież geniusz

0

@MESSIah16 nie skreślabym Djokovicia jest rok młodszy i wydaje mi się że może dłużej pograć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Socjopata potwierdzam nie ma nic gorszego niż jazda przez Niemcy. Wieczne roboty

0

@adi7adi8 i co wtedy małe punkty?

1

@AmigoBlancos to jeszcze dwa mecze zostały? To w takim razie ok

0

Albo źle liczę punkty albo ćwierćfinał jest pewny i nie ma mecz Arg-Wen znaczenia dla awansu Polski

0

@MarioVeB! No tak, ale mamy bezpośredni pojedynek wygrany więc i tak będziemy przed Wenezuela

0

@Janiama
@Janiama A Ty znowu chwalisz się że powiedziałeś przyszłość? Może spróbuj wygrysc wróżbita Macieja

0

@Triv44 tak jak kolega wyżej pisze. Z ligi narodów kwalifikacje do euro będą po eliminacjach

0

@brashh Gdy chodziłem do ROC mało kto słyszał jeszcze o van Dijku

0

@potrojnakorona ROC wystawiło na fb post z gratulacjami dla byłego studenta

0

@Szpadla ROC Tilburg

0

@Cariones czyj mój? Ja karierę skończyłem zanim ją zacząłem xd

2

Dopiero dziś się dowiedziałem że van Dijk chodził do tej samej szkoły co ja ;)

1

@Nolife1899 nigdzie nie napisał że te piwa 0,5l także skąd Twoje wyliczenia?

0

@FafitFCB ja również

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jakubwitkowski A kto był trudniejszy?

0

@Janiama A czemu Simeone jest w obu półfinałach?

0

@Grzesior667 zgadzam się z Tobą

0

@Grzesior667 też tak uważam no ale z jego postu można było się domyślić że chodzi jednak o canal +

0

@Kredon CP to Canal Plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?