voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu każdy pisze o varze. Przecież to nie Var anulowal gola. Boczny sędzia dźwignal choragiewke
0
@Stoiczkow przecież to nie var anulowal gola
4
Ciekawostka
W dzisiejszym składzie Realu jest więcej Francuzów niż Hiszpanów. W PSG odwrotnie
12
@Pablo83lbn nie obchodzę. A 1 maja to jakie polskie święto?
3
Harry Potter wersja budżetowa
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1204008129801013&id=541191102600717
0
@Janiama Akurat bilety w Ahoj na środku są w ten samej cenie co z tylu. Tańsze są tylko te powyżej 29 rzędu
3
@Striker dokładnie nawet 5 no ale lepiej się pośmiać nie wiedząc o co chodzi
7
Każdy narzeka na Brzeczka po wczorajszym meczu. A może on bał się że przeciwnik rozgryzie jego taktykę i dlatego żadnej nie przygotował... to przecież geniusz
0
@MESSIah16 nie skreślabym Djokovicia jest rok młodszy i wydaje mi się że może dłużej pograć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Socjopata potwierdzam nie ma nic gorszego niż jazda przez Niemcy. Wieczne roboty
0
@adi7adi8 i co wtedy małe punkty?
1
@AmigoBlancos to jeszcze dwa mecze zostały? To w takim razie ok
0
Albo źle liczę punkty albo ćwierćfinał jest pewny i nie ma mecz Arg-Wen znaczenia dla awansu Polski
0
@MarioVeB! No tak, ale mamy bezpośredni pojedynek wygrany więc i tak będziemy przed Wenezuela
0
@Janiama
@Janiama A Ty znowu chwalisz się że powiedziałeś przyszłość? Może spróbuj wygrysc wróżbita Macieja
0
@Triv44 tak jak kolega wyżej pisze. Z ligi narodów kwalifikacje do euro będą po eliminacjach
0
@brashh Gdy chodziłem do ROC mało kto słyszał jeszcze o van Dijku
0
@potrojnakorona ROC wystawiło na fb post z gratulacjami dla byłego studenta
0
@Szpadla ROC Tilburg
0
@Cariones czyj mój? Ja karierę skończyłem zanim ją zacząłem xd
2
Dopiero dziś się dowiedziałem że van Dijk chodził do tej samej szkoły co ja ;)
1
@Nolife1899 nigdzie nie napisał że te piwa 0,5l także skąd Twoje wyliczenia?
0
@FafitFCB ja również
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jakubwitkowski A kto był trudniejszy?
0
@Janiama A czemu Simeone jest w obu półfinałach?
0
@Grzesior667 zgadzam się z Tobą
0
@Grzesior667 też tak uważam no ale z jego postu można było się domyślić że chodzi jednak o canal +
0
@Kredon CP to Canal Plus