0

W holenderskiej TV w przedmeczowym studiu nawet wywiad z Xavim Simonsem puścili

2

Byłem, widziałem;) Ten wynik znowu potwierdza że niemożliwe nie istnieje. W ostatnim czasie Eredivisie jest tak samo nieprzewidywalna jak polska ekstraklasa

0

Zawsze twierdziłem że Messi jest najlepszy na świecie, ale po tym jak w ostatnich latach gra Ronaldo i ciągle trzyma formę muszę przyznać że Ronaldo jest lepszy niż Andre Gomes;)

7

Jeszcze tego brakowało by CR7 Cope zdobył przed Messim;)

2

Rozumiem że na śmietankowych mówisz Real Madrid?

0

Tylko że ten Kanadyjczyk to też jest z pochodzenia Holender

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta pierwsza statystyka jest w MILIONACH euro i jest to SUMA pieniędzy zebranych za bilety. Druga jest w euro i jest to średnia suma wydana przez jednego kibica w dniu meczowym

0

Podpinam się pod pytanie

0

Dobry mecz zagrał, szkoda tylko tego karnego;)

1

Zieliński gol.

7

Albo "World Cup for the losers" :D

0

Amerykanie chcą w przyszłym roku zorganizować turniej dla drużyn, które nie dostały się do przyszłorocznych mistrzostw świata. W turnieju miałyby zagrać min. USA, Włochy, Chile, Holandia Chiy, Czechy, Kamerun czy Wybrzeże kości słoniowej.
W turnieju uczestniczyć ma 16 drużyn
nu.nl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wiem czy było, ale ten bramkarz chyba trzeźwy nie był.

2

De Ligt gra dziś nawet lepiej niż Sanchez. W ogóle w ostatnich meczach widać że będzie to stoper na lata... Gra prawie jak profesor a ma dopiero 17 lat

4

Sam napisałeś ze te zamachy nie doszły do skutku, więc czemu miałyby się tam znaleźć?

8

Wg Ciebie jak ktoś zastrzeli kilka osób to nie jest to zamach?

Nigdzie nie jest napisane że mapa obejmuje tylko islamskich terrorystów, więc gdzie ta manipulacja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Czy tylko u mnie na mobilnej znikły zielone herby przy poleceniach?

1

Da.

1

Wydaje mi się że jeszcze jest trzeci kraj:. Austria (chyba że coś się zmieniło w ostatnich dniach?)

0

Występujący w eerste divisie FC Den Bosch jest pierwszym klubem na świecie, który wprowadził karnety na sezon "pay-per-point".
Za karnety na przyszły sezon trzeba zapłacić 25 euro. Dodatkowo za każda wygraną w domowym spotkaniu FC Den Bosch klub potrąci właścicielom karnetów 10 euro incasso z konta, w przypadku remisu 5 euro a w razie przegranej, kibice nie płacą nic...
Ciekawy system, a Wy co myślicie?

0

W sezonie 07/08 United wygrali "tylko" mistrzostwo oraz Ligę mistrzów więc gdzie ten tryplet?

2

Ronaldo przeszedł do MU 10 lat po tym jak zdobyli tryplet, więc niby jak on się do tego dołożył?

0

Na Ajax mały kurs a mogą nie wygrać... Oni lubią przegrywać w ostatnich kolejkach;)

0

W pierwszym pytaniu odpowiedzi są przetłumaczone w złej kolejności przez co miałem na start błąd.... Nie rozwiązuje dalej; p

0

Nie jest to jeszcze oficjalne info, ale media holenderskie są tego pewne i takie info podają

0

Jeśli LE wygra Ajax, do LM bez kwalifikacji awansuje Nice

0

Jako że widziałem tu wczoraj dużo pytań oraz jeszcze więcej odpowiedzi, z których wszystkie były złe, postanowiłem że opiszę sytuacje... pytanie dotyczyło czy w razie wygrania LE przez Ajax to PSV zagra w eliminacjach do LM. Otóż nie zagra gdyż miejsce to przejdzie do jednego ze słabszych krajów (nie znam rankingu UEFA, wieść nie wiem dokładnie który kraj to miejsce dodatkowe dostanie). Inna sytuacja jest w Anglii, gdyż jeśli MU wygra LE i nie zajmie miejsca w pierwszej czwórce, to Anglia będzie miała dodatkowe miejsce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?