voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to się wydarzyło na prawdę?:0
1
Ja płacić.... A co Ty chcieć?
0
Mi też wyskakiwał tam ten błąd... dopiero z Twojego komentarza wiem o co chodziło Zbyszko;)
0
Że jest drewniany
2
Wpływ na frekwencję miała także wczesna godzina meczu jak na mecz rozgrywany w środku tygodnia gdzie jednak większość pracuje do późna
17
Tymczasem w Belgii wyliczono że w czarnoskórzy piłkarze dostają 2 razy więcej czerwonych kartek niż biali, natomiast jeśli chodzi o samych napastników to dostają 4 razy więcej niż biali... Trwa dyskusja czy jest to przejaw dyskryminacji czy kwestia ich gorącego temperamentu...
0
Zapomniałes chyba że jeszcze będzie GD także wszystko w naszych rękach a raczej nogach
0
Zachował się jak Seba spod bloku;)
0
Haha a tak dla jaj dziś przed meczem na Las Palmas 5e postawiłem bo wysoki kurs był:)
0
Wydaje się że klub postawi na Blanca. Jakoś nie wierzę że wybiorą Sampaoliego po tym jak tyle razy mówili że trener w Barcelonie musi znać klub od środka. Do tego jest bez klubu więc nie będzie problemu żeby go wziąć... Choć liczę że jednak moja intuicja mnie zawiedzie...
0
Na jakim streamie ogladzasz że takie opóźnienie? Lepiej nie wchodz na la ramble bo zobaczysz końcowy wynik i będzie po emocjach;)
0
Ale chamskie wejście Dele Aliego. Czerwona zasłużoną
0
W studiu mówili że brak kilku podstawowych zawodników z Lyonu i wymienili między innymi Rybusa. Ligi francuskiej nie śledzę więc nie wiem jak jest
0
Tydzień temu grał w podstawie...
0
Wielu zawodników z postawy nie gra. Wynik prawie pewny więc są oszczędzani
0
Tymczasem Gandawa wyrównuje
0
O czy to już marzec?
0
Od razu mi się ta wersja z euro przypomina
11
Alves gol;).
4
Raczej aguero sam ta nogę znalazł i położył się na niej;)
1
Nie było spalonego gdyż był za linią piłki
0
A czemu ma służyć "tworzenie" tych zawodników?
0
Jeśli dla Ciebie takie zachowanie jest normalne to wcale nie jesteś lepszy od tych "kibiców"
2
Tymczasem w miniony weekend podczas meczu Vitesse - Ajax- en w kierunku naszego wychowanka ,a w tej chwili bramkarza ajaxu Onany od "kibiców" Arnhem poleciały kilkakrotnie okrzyki rasistowskie nasladujace małpę... to jest naprawdę skandal że jeszcze tacy ludzie istnieją, choć im samym zachowaniem bliżej do małp niz ludzi...
Poniżej video że zdarzenia:
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/724473/onana-racistisch-bejegend-in-gelredome-vitesse-start-zoektocht-naar-daders.html
2
Dla mnie emocje kończą się wraz z odpadnięciem Barcy
0
O jego syna...
0
Trzeba przyznać że podobny bardzo do ojca
0
Willem II
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
http://www.goodpass.eu/