voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja oglądam iple na smart TV i nie mam problemu
17
Dziś po raz pierwszy w meczu o puchar Holandii Ajax- Willem II zostanie wykorzystany sedzia z dostępem do videoweryfikacji. Oby to początek rewolicjji...
0
Ale tu chodzi o ZP za 2013 rok a nie 2012...
0
Gdzie ten głos? Pusc głośniej bo nie słychać; p
1
Masakra
3
Było. A właściwie to dalej jest i to na głównej.. .
2
I jeszcze anulował nie słusznie bramkę Griezmanna
3
Idac Twoim tokiem rozumowania kobiety też nie są mistrzyniami olimpijskimi gdyż np Anita Włodarczyk nie rzuca dalej niż mężczyźni... więc też jest najlepsza tylko w swojej "ograniczonej kategorii kobiet". Jest więc ona mistrzynią olimpijską?
29
Trochę to bez sensu bo skoro Neymar nie trenował jeszcze w tym sezonie z Barcą i wg tego artykułu nie zagra to dlaczego większe szanse ma Alcacer skoro jeszcze nigdy z Barca treningu nie rozpoczął...
0
Moim zdaniem najlepszy Philips lub LG
1
Ramos jest kapitanem
0
Holandia przegrała 5 ostatnich meczów u siebie także nie wiem czy warto było na nich stawiać...
0
2-0 Silva.
0
Karny dla Hiszpanii
0
Ładnie gra Hiszpania. Dużo szybciej i nie klepią bez sensu jak za, del Boscue
0
A co Rafinha już nie jest w kadrze? Coś przegapiłem?
0
Podłączam się pod pytanie
0
Tylko że mi chodzi o sam bilet na mecz bez wyjazdu bo mam w sumie tylko godzinę jazdy do M'Gladbach
0
Też mam tam zamiar być. Gdzie kupujesz bilety?
0
Nie do końca ostatni bo jutro jest jeszcze maraton z metą na stadionie...
3
".Mamy jeden z najwyższych podatków drogowych na świecie zawarty w cenie paliwa " tylko w każdym kraju gdzie autostrady są bezpłatne jest jeszcze dodatkowy podatek drogowy nie zawarty w paliwie np. Holandia, Niemcy czy Belgia ale co ja tam wiem
0
Popieram.
2
Na Batistute wołali Batigol...
0
Najdroższym jest figo
0
Dokladnie Masakra żaden nie odpowie tylko kloca się co innego....
0
ICC jest to seria meczów towarzyskich ale drużyna która zdobędzie w nich najwięcej punktów dostanie puchar
1
Napisz jeden i zobaczysz czy się spodoba ten Twoj " całkiem niezły styl pisania" ;)
0
Przecież to nie Pep robi transfery a Txkiki
3
Zapomniałe jeszcze Messi - Ronaldo
118
To ja się podzielę takim trochę starym już sucharem:
-Mourinho wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Guardioli.
- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?
- Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga – mówi Guardiola, po czym woła do siebie Messiego.
- Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?
- Eee, proste! To przecież ja!
Mourinho zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Barcelony.
- Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.
- OK. Masz czas do jutra.
Po treningu Ronaldo podchodzi do Ozila i pyta się go:
- Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
- Nie wiesz? To przecież ja!
Następnego dnia Mourinho woła do siebie Ronaldo i pyta:
- Zastanowiłeś się?
- Tak! Chodziło o Ozila! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.
Mourinho wściekł się i mówi:
- Ty głąbie! To przecież Messi!;