0

Ja oglądam iple na smart TV i nie mam problemu

17

Dziś po raz pierwszy w meczu o puchar Holandii Ajax- Willem II zostanie wykorzystany sedzia z dostępem do videoweryfikacji. Oby to początek rewolicjji...

0

Ale tu chodzi o ZP za 2013 rok a nie 2012...

0

Gdzie ten głos? Pusc głośniej bo nie słychać; p

1

Masakra

3

Było. A właściwie to dalej jest i to na głównej.. .

2

I jeszcze anulował nie słusznie bramkę Griezmanna

3

Idac Twoim tokiem rozumowania kobiety też nie są mistrzyniami olimpijskimi gdyż np Anita Włodarczyk nie rzuca dalej niż mężczyźni... więc też jest najlepsza tylko w swojej "ograniczonej kategorii kobiet". Jest więc ona mistrzynią olimpijską?

29

Trochę to bez sensu bo skoro Neymar nie trenował jeszcze w tym sezonie z Barcą i wg tego artykułu nie zagra to dlaczego większe szanse ma Alcacer skoro jeszcze nigdy z Barca treningu nie rozpoczął...

0

Moim zdaniem najlepszy Philips lub LG

1

Ramos jest kapitanem

0

Holandia przegrała 5 ostatnich meczów u siebie także nie wiem czy warto było na nich stawiać...

0

2-0 Silva.

0

Karny dla Hiszpanii

0

Ładnie gra Hiszpania. Dużo szybciej i nie klepią bez sensu jak za, del Boscue

0

A co Rafinha już nie jest w kadrze? Coś przegapiłem?

0

Podłączam się pod pytanie

0

Tylko że mi chodzi o sam bilet na mecz bez wyjazdu bo mam w sumie tylko godzinę jazdy do M'Gladbach

0

Też mam tam zamiar być. Gdzie kupujesz bilety?

0

Nie do końca ostatni bo jutro jest jeszcze maraton z metą na stadionie...

3

".Mamy jeden z najwyższych podatków drogowych na świecie zawarty w cenie paliwa " tylko w każdym kraju gdzie autostrady są bezpłatne jest jeszcze dodatkowy podatek drogowy nie zawarty w paliwie np. Holandia, Niemcy czy Belgia ale co ja tam wiem

0

Popieram.

2

Na Batistute wołali Batigol...

0

Najdroższym jest figo

0

Dokladnie Masakra żaden nie odpowie tylko kloca się co innego....

0

ICC jest to seria meczów towarzyskich ale drużyna która zdobędzie w nich najwięcej punktów dostanie puchar

1

Napisz jeden i zobaczysz czy się spodoba ten Twoj " całkiem niezły styl pisania" ;)

0

Przecież to nie Pep robi transfery a Txkiki

3

Zapomniałe jeszcze Messi - Ronaldo

118

To ja się podzielę takim trochę starym już sucharem:

-Mourinho wybrał się do Barcelony, aby podejrzeć metody treningowe Guardioli.
- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?
- Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga – mówi Guardiola, po czym woła do siebie Messiego.
- Messi, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?
- Eee, proste! To przecież ja!
Mourinho zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Barcelony.
- Dobra kolego - zwrócił się do Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To niesprawiedliwe! Proszę o czas do namysłu.
- OK. Masz czas do jutra.
Po treningu Ronaldo podchodzi do Ozila i pyta się go:
- Kto to jest syn twego ojca, ale nie twój brat?
- Nie wiesz? To przecież ja!
Następnego dnia Mourinho woła do siebie Ronaldo i pyta:
- Zastanowiłeś się?
- Tak! Chodziło o Ozila! - odpowiada pewny siebie Ronaldo.
Mourinho wściekł się i mówi:
- Ty głąbie! To przecież Messi!;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?