0

Ale spalony tak

0

A ja właśnie wczoraj 413 przeszłem;)

0

Jako że oglądam lige mistrzów zawsze w holenderskiej tv mam nadzieję że dziś w studiu nie będzie Heitingi po jego ostatnim "popisie" po meczu z PSG. Liczę na braci De Boer, z nimi się zawsze dobrze ogląda;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda tylko że jego idolem jest CR7;p

1

"Po przyjęciu klubów w Austrii, Niemczech, Brazylii i USA Red Bull chce wejsc do Holandii. W grę wchodzi kilka klubów..."
Red Bull Nederland-directeur Jan Smilde

Mam nadzieję że nie Willem II

0

Już zmienili na ukiszone;D

0

To co napisałeś pewnie jest prawdą, z tym że mi chodziło o holenderski Fox, a tam premiera dziś o 21:00

BTW W Polsce dopiero za tydzień? Chyba bym tyle nie czekał i obejrzał był w necie;)

3

Messi nigdy nie był "demonem szybkości" po prostu ma niesamowite przyspieszenie czym mija rywali...

0

Najpierw mecz Barcy, a zaraz po premiera Prison Break na Fox... Szykuje się ciekawy wieczór;)

1

Zgadzam się! W Barcy nie ma lepszego... dlatego należy szukać kogoś poza Nią...

0

Ciekawe jak Seedorf sobie poradzi. Duże wyzwanie przez nim

0

Messi się na to nie zgodzi...

1

MESSI - 117 meczów, 58 bramek,37 asyst. 0.81 g+a/mecz
Tu chodzi o gole + asysty także z Jego matematyka jest ok gorzej z Twoim czytaniem ze zrozumieniem

11

Dawanie Paragwaj do czołowych reprezentacji a pominięcie tam Holandii w przypadku CR7 to chyba trochę naginanie rzeczywistości

0

Według większości mediów w Holandii to Koeman jest głównym faworytem do objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Holandii.

0

W tym sezonie chyba najlepszy gracz Ajaxu. Jeśli go kupimy to moim zdaniem będzie to transfer na miarę Umtitiego

2

Taka historia (autentyczna):
Wczoraj pewien Holender Milan Schipper z Vaassen miał wylecieć do Sydney (Australia) w celu pracy. Podczas lotu miał mieć dwie przesiadki: w Chicago oraz w Toronto co nie wydało mu się niczym nadzwyczajnym... Że coś jest nie tak zorientował się dopiero w Sydney gdyż zamiast zapowiedzianych 25° temperatura była poniżej 0°, wtedy spojrzał na napis na lotnisku a tam Sydney, Nowa Szkocja (Kanada)!
Holender tłumaczy swój błąd tym że na tablicy odlotów nie było nazw państw tylko miasto z kodem. I tak zamiast SYD (Sydney, Australia) było YGY (Sydney, Kanada).
Dodam że za bilet do kanadyjskiego Sydney zaplacił 800euro ,a za lot z Kanady do australijskiego Sydney musi dopuścić kolejne 1500euro;)

17

Sensacyjnia wiadomość:
Złodziej obrazów van Gogha- Okkie, który w 2002 roku obrabowal Van Goghmuseum w Amsterdamie po napadzie ukrywał się w domu Patricka Kluiverta w Barcelonie. Byli oni znajomymi z dziecinstwa i kiedy Okkie po napadzie u uciekł do Hiszpanii spotkał Patricka i opowiedział mu że jest ścigany przez policję jednak bez szczegółów sprawy... Kluivert zasugerował mu że po co ma się ukrywać po hotelach i zaprosił go do swojego domu. Początkowo Okkie odmówił mówiąc że jeśli sprawa wypłynie Patrick znajdzie się na okładkach wszystkich gazet. Na co Kluivert mial odpowiediec że i tak już tam jest...
Jego rodzina potwierdziła pobyt Okkie w domu Patricka, on sam na razie nie wypowiada się na ten temat...
[Algemeen Dagblad]

5

Ależ ciężko u Ciębie z rozumowaniem...

8

Już tu kiedyś było i już ktoś odpisał że jeśli ten huragan będzie się nazywał Messi to i tak ich minie;)

0

... Oto jest pytanie...

4

Oczywiście że nie bo Muller jest pierwszy z dużą przewagą. A ta statystyka z dupy jest..

0

Dokładnie;)

6

0

Dokładnie przecież wygrali już 7 razu w tym wieku

4

To może powtórzymy ćwierćfinal z Atletico za ten nie odgwizdany karny w końcówce być może na wagę dogrywki

5

Dla Ciebie to może jest balast, ale inne sekcje także mają wiernych fanów...

3

Nie wiem czy było ale jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czemu Luis łapał się za szyję, to niech to obejrzy:



https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/840275981550137345/photo/1

0


https://gfycat.com/BowedOnlyChicken
Tutaj widać że jednak kontakt z łydka był więc karny spokojnie mógł być odgwizdany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?