voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danger204 no dokładnie coś takiego jest. Choć dokładnych zasad LN to nikt chyba do końca nie rozumie
0
@Danger204 zwycięzca ligi narodów nie dostaje awansu na euro
0
Oby nie. Obok Isaca najlepszy zawodnik końcówki sezonu Willem II. Szkoda go do rezerw. Jeśli już to mam nadzieję że pójdzie za pożądana kasę
9
Niecodzienna sytuacja w 3 lidze holenderskiej. We wczorajszym meczu jedną z bramek zdobył... Sędzia
https://mobile.twitter.com/HarkemaseBoys/status/1132299172621631488
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
45
"Kim jesteście?
- Jeźdźcami apokalipsy.
To Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć.
- A ten tam za wami?
- To Poniedziałek, nasz nowy stażysta."
Miłego dnia życzę;)
0
Komentarz usunięty
0
Ciekawostka:
Wiedzieliście, że gołębie umierają zaraz po seksie?
0
Zdecydowanie "de"
0
Jak już to de beslissing ;)
0
Jeśli życzysz klubowi czasów jak przed Rijkaardem to co z Ciebie za kibic?
0
Mnie się tak łatwo nie da pozbyć. Także ja zostaje;)
0
Proponuję sondę, kogo trzeba się pozbyć po sezonie:
A. Valverde
A. Segura
A. "Rakiticie" i "leśne dziadki"
Swój głos oddaję na odpowiedź A a Wy?
0
Nie jeśli zdarzy się co napisałem wyżej. Co ciekawe pomimo właściwie zerowych szans KNVB zawiezie również replikę tarczy za mistrzostwo do Eindhoven, gdyż chcą być przygotowani na wszystko w ostatniej kolejce
12
2011-2014: Blind w składzie Ajaxu. Ajax wygrywa Eredivisie
2015-2018: Blind w United, Ajax bez mistrzostwa
2018/19: Blind w Ajaxie, Ajax znowu mistrzem
To jest ich talizman
PS wiem że jeszcze PSV może zdobyć mistrzostwo w ostatniej kolejce, ale chyba nikt nie wierzy w 13-0 i porażkę Ajaxu
0
Na Ajax bym dziś nie stawiał
0
Jakoś nie wierzę że Koeman zostawi Oranje, ale jestem na tak
0
To nie jest moja analiza ale ekspertów którzy są blisko z szatnia Ajaxu
0
Już rozumiem dlaczego Waldek koniecznie przed półfinałem chciał zapewnic Nam mistrzostwo. Po wtorkowej klęsce pewnie by to jeszcze z rąk wypuscili. Ajax tego nie ma. Obstawiam mistrzostwo PSV. Piłkarze Ajaxu są całkowicie rozwaleni psychicznie. Aż szkoda że finał pucharu Holandii nie jest dopiero w ten weekend. Willem II mial by szansę;)
4
Ten Hag.
0
Najlepiej niech do Nas w pakiecie z de Jongiem i de Ligtem przyjdzie jeszcze ten Hag. Wtedy wróci Barca w jakiej się zakochałem.
1
W sytuacji gdy Alba podawał do Messiego i tak był spalony
2
Niestety bo w finale grają dziś z Willem II któremu kibicuje zarazem po Barcelonie
0
No i niestety Ajax zdobywa pierwszy puchar od 5 lat. A jeszcze szansa na 2 w tym roku
5
To tak nie działa
0
W Holandii najniższy nominał to 5 cent. Nawet jeśli masz 1 lub 2 centy( np niemieckie) to nimi nie zapłacisz gdyż nie są uznawane. Kwoty są zaokrąglane ( tylko przy płatności gotówką). Też mieszkam w NL. Pozdro z Tilburga;)
0
Nie rozumiem po co w ogóle produkowane są monety 1 i 2 grosze skoro są bezwartościowe a ich produkcja kosztuje tyle pieniędzy.
0
Ciekawostka
W swoim ostatnim meczu na Camp Nou van Dijk zdobył bramkę samobójcza. Było to jeszcze w barwach Celticu. Nie mam nic przeciwko by dziś znów strzelił jako own goal dla nas;)
0
Niestety nie masz racji. Pozdro
0
Odzyskała, z tym że dopiero od sezonu 20/21