1

@Danger204 no dokładnie coś takiego jest. Choć dokładnych zasad LN to nikt chyba do końca nie rozumie

0

@Danger204 zwycięzca ligi narodów nie dostaje awansu na euro

0

Oby nie. Obok Isaca najlepszy zawodnik końcówki sezonu Willem II. Szkoda go do rezerw. Jeśli już to mam nadzieję że pójdzie za pożądana kasę

9

Niecodzienna sytuacja w 3 lidze holenderskiej. We wczorajszym meczu jedną z bramek zdobył... Sędzia
https://mobile.twitter.com/HarkemaseBoys/status/1132299172621631488

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

45

"Kim jesteście?
- Jeźdźcami apokalipsy.
To Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć.
- A ten tam za wami?
- To Poniedziałek, nasz nowy stażysta."

Miłego dnia życzę;)

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawostka:
Wiedzieliście, że gołębie umierają zaraz po seksie?

0

Zdecydowanie "de"

0

Jak już to de beslissing ;)

0

Jeśli życzysz klubowi czasów jak przed Rijkaardem to co z Ciebie za kibic?

0

Mnie się tak łatwo nie da pozbyć. Także ja zostaje;)

0

Proponuję sondę, kogo trzeba się pozbyć po sezonie:
A. Valverde
A. Segura
A. "Rakiticie" i "leśne dziadki"
Swój głos oddaję na odpowiedź A a Wy?

0

Nie jeśli zdarzy się co napisałem wyżej. Co ciekawe pomimo właściwie zerowych szans KNVB zawiezie również replikę tarczy za mistrzostwo do Eindhoven, gdyż chcą być przygotowani na wszystko w ostatniej kolejce

12

2011-2014: Blind w składzie Ajaxu. Ajax wygrywa Eredivisie
2015-2018: Blind w United, Ajax bez mistrzostwa
2018/19: Blind w Ajaxie, Ajax znowu mistrzem
To jest ich talizman
PS wiem że jeszcze PSV może zdobyć mistrzostwo w ostatniej kolejce, ale chyba nikt nie wierzy w 13-0 i porażkę Ajaxu

0

Na Ajax bym dziś nie stawiał

0

Jakoś nie wierzę że Koeman zostawi Oranje, ale jestem na tak

0

To nie jest moja analiza ale ekspertów którzy są blisko z szatnia Ajaxu

0

Już rozumiem dlaczego Waldek koniecznie przed półfinałem chciał zapewnic Nam mistrzostwo. Po wtorkowej klęsce pewnie by to jeszcze z rąk wypuscili. Ajax tego nie ma. Obstawiam mistrzostwo PSV. Piłkarze Ajaxu są całkowicie rozwaleni psychicznie. Aż szkoda że finał pucharu Holandii nie jest dopiero w ten weekend. Willem II mial by szansę;)

4

Ten Hag.

0

Najlepiej niech do Nas w pakiecie z de Jongiem i de Ligtem przyjdzie jeszcze ten Hag. Wtedy wróci Barca w jakiej się zakochałem.

1

W sytuacji gdy Alba podawał do Messiego i tak był spalony

2

Niestety bo w finale grają dziś z Willem II któremu kibicuje zarazem po Barcelonie

0

No i niestety Ajax zdobywa pierwszy puchar od 5 lat. A jeszcze szansa na 2 w tym roku

5

To tak nie działa

0

W Holandii najniższy nominał to 5 cent. Nawet jeśli masz 1 lub 2 centy( np niemieckie) to nimi nie zapłacisz gdyż nie są uznawane. Kwoty są zaokrąglane ( tylko przy płatności gotówką). Też mieszkam w NL. Pozdro z Tilburga;)

0

Nie rozumiem po co w ogóle produkowane są monety 1 i 2 grosze skoro są bezwartościowe a ich produkcja kosztuje tyle pieniędzy.

0

Ciekawostka
W swoim ostatnim meczu na Camp Nou van Dijk zdobył bramkę samobójcza. Było to jeszcze w barwach Celticu. Nie mam nic przeciwko by dziś znów strzelił jako own goal dla nas;)

0

Niestety nie masz racji. Pozdro

0

Odzyskała, z tym że dopiero od sezonu 20/21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?