voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jeśli wygrają CL
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pamiętam jak 2 lata temu La Rambla zachwycała się Davidsonem Sanchezem gdy ten grał w Ajaxie, dziś nikt nawet o nim nie wspomniał a każdy liczy, że de Ligt dołączy do Barcy po sezonie. Byłem chyba jedyny 2 lata temu który pisał żeby odpuścić Sancheza i poczekać, aż de Ligt się rozwinie;)
6
Słowa wyrwane z kontekstu. Słyszałem wywiad z nim i bardzo chwalił Ajax po meczu. Chyba że o innym wywiadzie mowa.
1
No ale i tak każda wygrana u siebie jest lepsza niż 0-0. Więc chyba lepiej wygrać u siebie;)
3
Nie rozumiem myślenia żeby tylko nie stracić bramki. Gramy u siebie musimy wygrać i tyle
0
Nie będzie meczu o 3 meczu więc gdzie widzisz 4 mecze?
9
Nie jest to prawda.
W zeszłym sezonie Fulham vs Derby 0-1 i 2-0
Fulham awansowało bez dogrywki ( wg Hajty powinna być)
1
W Holandii nawet Król czy premier jeżdżą do pracy rowerami;)
2
Mam, ile potrzeba?
0
Jako że dzis duża szansa na świętowania mistrzostwa, mam do zaoferowania popcorn w promocji dla la rambli;
{\__/}
( • . •)
/ >????
▪Normalny????- €1.00
▪ Średni ????- €2.00
▪ Duży ????- €2.50
{\__/}
( • ᴗ •)
????৵ \
▪ Puszka Coli €1.00
{\__/}
( ˘ᴗ˘)
????৵ \
▪ Pizza - €2.00
4
Jako że dokładnie 72 lata temu urodził się Johan Cruijff, dziś każdy kto ma na imię Johan mógł za darmo zwiedzić Johan Cruijff Arenę w Amsterdamie (stadion Ajaxu)
7
KNVB oficjalnie przełożyło 33 kolejkę eredivisie z 28 kwietnia na 15 maja. W związku z czym liga potrwa 4 dni dłużej niż planowano. Część piłkarzy będzie musiała przebukowac wakacje;)
3
Za powód De Graafschap podaje że nie dają rady zachować bezpieczeństwa w piątek, gdyż większość z wolontariuszy nie będzie mogła przyjść i zabraknie im ludzi
127
Jako że De Graafschap nie chce się zgodzić na przełożenie meczu z Ajaxem na piątek, KNVB zbierze się dziś z całą eredivisie aby przełożyć całą kolejkę. W ten sposób liga ma się skoczyć tydzień później niż planowano. Wszystko by Ajax miał jak najwięcej sił przed półfinałami.
0
Tylko że jego popchnął de Ligt;)
7
Często widzę Pola na siłowni, także jesli go spotkam to spytam czy to prawda;)
3
Na rozluźnienie przed meczem taka stara historia która przydazyla się mojemu znajomemu:
Był to wtedy jeszcze młody człowiek. Pewnego dnia dostał od dyrektora domu pogrzebowego zlecenie zagrania na pogrzebie bezdomnego, który nie miał rodziny i chowany był na koszt miasta. Pogrzeb miał się odbyć na obrzeżach miasta, na małym i cichym cmentarzyku ukrytym w podmiejskim lesie. Gitarzysta szukał drogi dojazdowej do miejsca ceremonii, ale ciągle nie mógł trafić we właściwe miejsce. Wreszcie, po godzinie błądzenia, trafił na miejsce pochówku.Niestety, okazało się, że mistrza ceremonii już dawno nie było, pozostali jedynie grabarze, którzy przed zasypaniem dołu zrobili sobie przerwę śniadaniową. Gitarzysta źle się poczuł, że zawiódł dyrektora domu pogrzebowego, jak i zmarłego. Przeprosił obecnych za spóźnienie i nie wiedząc, co robić, po prostu wyjął gitarę i zaczął grać. Pracownicy odłożyli kanapki i zebrali się wokół niego. Chłopak grał dla człowieka bez rodziny i przyjaciół, grał szczerze i głęboko z serca, jak jeszcze nigdy dotąd mu się to nie zdarzyło. Kiedy zaczął grać “Amazing Grace” jeden z grabarzy załkał. Po kolei wszyscy mężczyźni ronili łzy przy wzruszającej melodii. Kiedy przebrzmiał ostatni akord spakował gitarę, wsiadł do samochodu i odpalił silnik. Był przejęty tym, jak bardzo można być samotnym i cieszył się, że udało mu się pożegnać tego nieszczęśliwego człowieka. Kiedy jeszcze na chwilę uchylił drzwi samochodu, usłyszał jednego z robotników, mówiącego:
– Jeszcze nigdy czegoś takiego na oczy nie widziałem, a zakopuję szamba od dwudziestu lat!
1
Oglądam go regularnie
i widać że potencjał ma ogromny. Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy wykupi go Ajax, a w przyszłości pewnie jakiś topowy klub.
1
No z pierwszą częścią jeszcze trafili, no ale Kac Vegas w Bangkoku to mogli sobie darować
0
Oboje będą mistrzami kraju także niemożliwe by byli razem w grupie
0
Najmłodszy kapitan również
4
De Ligt został dziś najmłodszym obrońca w historii fazy pucharowej Champions League. Najmłodszym zawodnikiem jest wciąż Fabregas
4
Barca ma 33% szans by wylosować Real.
Real ma 33% szans by wylosować Barcelonę.
Czyli w sumie 66% szans na el clasico w półfinale?
0
To prawda, że Willem II dostanie 7,5 mln (ze zmniennymi będzie 8,6 mln) z tym że 1/3 praw zawodnika przed transferem do Ajaxu miało RKC Waalwijk. Najlepsze jest to że dostaną za ten transfer 4 mln euro choć nigdy nie zagrał dla RKC ( nawet w juniorach) nawet jednego meczu.
38
Jeśli pracują tu legalnie to oni również dokładają się do 500 plus, także nie ma w tym nic niezwykłego
0
Pierwszy raz dzięki jednemu transferowi zyskały oba moje ulubione kluby;)
Barca ma de Jonga, a Willem II dostanie 8,6 miliona za ten transfer (rekord klubu)
9
Taki żart ( ciekaw jestem ile ludzi zrozumie)
Przychodzi baba z Sosnowca do sklepu zoologicznego w Katowicach i zatrzymuje się przy kojcu ze szczeniakami. Bardzo spodobał się jej jeden maluch.
-Ojej śliczny szczeniaczek, jak się nazywa?
-Kery?
-Kery! Jaki śliczny Kery!
0
Nawzjem wszystkim!
25
Gol roku jak dla mnie
https://www.facebook.com/dumpertsport/videos/2153408318322003/