voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O patrz. Przez to że nie masz awatara nie skojarzyłem, że to z Tobą kiedyś pisałem o Tilburgu. No cóż to życzę powodzenia w innym mieście.
1
W United sobie nie poradził? A kto w ostatnich latach tam sobie poradził? Przez ten zły wybór wstrzymał swoją karierę
4
On pasuje idealnie na fałszywą 9. Wiem że śmieją się Ci którzy go w akcji widzieli tylko w United. Ja pamiętam go jeszcze w PSV gdyż chodzę często na mecze i gość był genialny. Szkoda że ten transfer zachamowal jego rozwój, bo ma talent i to widać
4
Wydaje mi się że odkąd Depay gra na "9" mocno się rozwinął. Widziałbym go w roli następcy Suareza
43
Gdy zamowisz piłkarzy z AliExpress;)
https://zapodaj.net/1ef5f6a402215.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dwóch rozbitków spotyka się na otwartym morzu. Jeden pyta drugiego.
- Jak długo już tak dryfujesz?
- Będzie już dobre 2 lata.
- Jak to możliwe, że tak długo wytrzymałeś?
- Sam nie wiem, straszna nuda, szczególnie w niedziele.
135
Ciekawostka
Jeszcze żaden bramkarz nie zachował czystego konta w meczu przeciw Barcelonie, w którym gola strzelił Malcom lub Dembele.
3
Na parkingu przed stadionem klubu Leicester rozbił się helikopter właściciela drużyny. Nie wiadomo czy był na pokładzie.
0
Ja pracuję na stolarni gdzie robimy meble
0
Jak na Holandię to miasto dość duże bo ponad 200 tys mieszkancow mniej więcej jak Eindhoven. Mieszkam z dziewczyną a tej agencji za bardzo nie kojarzę, ale na większość polskich agencji trzeba uważać bo obiecują cuda a jak się jest na miejscu to nie zawsze jest kolorowo
0
W Tilburgu generalnie jest masa Polaków. Idąc na miasto czy do supermarketu zawsze się usłyszy nasz język
0
Zakładu nie znam także Ci nie opowiem wiem tylko gdzie jest i co tam robią. Osobiście mogę Ci powiedzieć że uwielbiam te miasto i czuję się tu jak w domu... Dlatego też 4 lata temu kupilismy tu dom;)
A przez jaka agencje masz pracować to powiem Ci może czy to aby nie oszuści jakich tu nie brakuje. A ile masz lat tak z ciekawości?
0
Jaki zakład? Lion stone BV?
1
Oglądałem i de Jong zagrał naprawdę znakomity mecz
0
Logika chyba oczywista. W Poniedziałek ludzie pracują
0
Prokuratura domaga się kary 12 i pół lata więzienia za ostatni wybryk Turana. No to nieźle
De Telegraaf
0
To akurat losował Argentyńczyk
0
Wiem że te bilety obejmują całą fazę grupowa. Mam kartę kibica ale nie mam karnetu dlatego bilety mogę kupić dopiero 7 września
0
Ja będę zamawial z oficjalnej PSV tylko jeszcze trzeba poczekać chwilę bo nie ma w sprzedaży tylko ceny podali puki co
0
Najtańszy bilet będzie kosztował 100 euro
3
W Barcelonie grał z 9
0
Z tym że Cruijff nigdy w Barcelonie nie grał z 14
4
Na poprawę humoru:
https://zapodaj.net/e8830d1f8eac8.jpg.html
22
Tak odnośnie tej dużej liczby bramek samobójczych zdobytych przez Barce w tym sezonie.
Moim zdaniem trafnie skomentował to wczoraj w studiu pomeczowym Ronald de Boer. Stwierdził że jeśli drużyna broni się cała jedenastka w polu karnym to szansa że ktoś w końcu strzeli do własnej bramki jest mimo wszystko wysoka
0
Jak nie podał? Przecież na jesień było jego oficjalne pożegnanie po meczu ze Szwecja
0
Ja mam podwójne obywatelstwo. Jeśli chcesz to mogę to wypełnić wieczorem lub jutro jak będę miał chwilę czasu. Mogę też popytać kilku znajomych
0
Też skomentuje żeby zapamiętać
1
Gol strzelony Chelsea w 2 minucie i 6 sekundzie jest najszybszym golem w historii strzelonym przez Messiego