1

O patrz. Przez to że nie masz awatara nie skojarzyłem, że to z Tobą kiedyś pisałem o Tilburgu. No cóż to życzę powodzenia w innym mieście.

1

W United sobie nie poradził? A kto w ostatnich latach tam sobie poradził? Przez ten zły wybór wstrzymał swoją karierę

4

On pasuje idealnie na fałszywą 9. Wiem że śmieją się Ci którzy go w akcji widzieli tylko w United. Ja pamiętam go jeszcze w PSV gdyż chodzę często na mecze i gość był genialny. Szkoda że ten transfer zachamowal jego rozwój, bo ma talent i to widać

4

Wydaje mi się że odkąd Depay gra na "9" mocno się rozwinął. Widziałbym go w roli następcy Suareza

43

Gdy zamowisz piłkarzy z AliExpress;)

https://zapodaj.net/1ef5f6a402215.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dwóch rozbitków spotyka się na otwartym morzu. Jeden pyta drugiego.
- Jak długo już tak dryfujesz?
- Będzie już dobre 2 lata.
- Jak to możliwe, że tak długo wytrzymałeś?
- Sam nie wiem, straszna nuda, szczególnie w niedziele.

135

Ciekawostka
Jeszcze żaden bramkarz nie zachował czystego konta w meczu przeciw Barcelonie, w którym gola strzelił Malcom lub Dembele.

3

Na parkingu przed stadionem klubu Leicester rozbił się helikopter właściciela drużyny. Nie wiadomo czy był na pokładzie.

0

Ja pracuję na stolarni gdzie robimy meble

0

Jak na Holandię to miasto dość duże bo ponad 200 tys mieszkancow mniej więcej jak Eindhoven. Mieszkam z dziewczyną a tej agencji za bardzo nie kojarzę, ale na większość polskich agencji trzeba uważać bo obiecują cuda a jak się jest na miejscu to nie zawsze jest kolorowo

0

W Tilburgu generalnie jest masa Polaków. Idąc na miasto czy do supermarketu zawsze się usłyszy nasz język

0

Zakładu nie znam także Ci nie opowiem wiem tylko gdzie jest i co tam robią. Osobiście mogę Ci powiedzieć że uwielbiam te miasto i czuję się tu jak w domu... Dlatego też 4 lata temu kupilismy tu dom;)

A przez jaka agencje masz pracować to powiem Ci może czy to aby nie oszuści jakich tu nie brakuje. A ile masz lat tak z ciekawości?

0

Jaki zakład? Lion stone BV?

1

Oglądałem i de Jong zagrał naprawdę znakomity mecz

0

Logika chyba oczywista. W Poniedziałek ludzie pracują

0

Prokuratura domaga się kary 12 i pół lata więzienia za ostatni wybryk Turana. No to nieźle
De Telegraaf

0

To akurat losował Argentyńczyk

0

Wiem że te bilety obejmują całą fazę grupowa. Mam kartę kibica ale nie mam karnetu dlatego bilety mogę kupić dopiero 7 września

0

Ja będę zamawial z oficjalnej PSV tylko jeszcze trzeba poczekać chwilę bo nie ma w sprzedaży tylko ceny podali puki co

0

Najtańszy bilet będzie kosztował 100 euro

3

W Barcelonie grał z 9

0

Z tym że Cruijff nigdy w Barcelonie nie grał z 14

4

22

Tak odnośnie tej dużej liczby bramek samobójczych zdobytych przez Barce w tym sezonie.
Moim zdaniem trafnie skomentował to wczoraj w studiu pomeczowym Ronald de Boer. Stwierdził że jeśli drużyna broni się cała jedenastka w polu karnym to szansa że ktoś w końcu strzeli do własnej bramki jest mimo wszystko wysoka

0

Jak nie podał? Przecież na jesień było jego oficjalne pożegnanie po meczu ze Szwecja

0

Ja mam podwójne obywatelstwo. Jeśli chcesz to mogę to wypełnić wieczorem lub jutro jak będę miał chwilę czasu. Mogę też popytać kilku znajomych

0

Też skomentuje żeby zapamiętać

1

Gol strzelony Chelsea w 2 minucie i 6 sekundzie jest najszybszym golem w historii strzelonym przez Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?