voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To pytanie czy fakt, bo nie ma pytajnika
18
W domu jak masz dobry internet;)
0
Można wykupić premium wizja.tv poprzez vouchery
0
To zależy jaka jest Twoja sytuacja mieszkaniowa... Najlepsze są biora holenderskie, tylko musisz mieszkać na swoim. Jeśli nie to zostają Ci polskie agencje. Z nimi jest różnie, gdyż zwykle obiecują stałe godziny a różnie z tym później jest... Zdecydowanie odradzam otto. A już z daleka omijaj agencje prowadzone przez Turasow gdyż tam oszukują na wszystkim...
Powodzenia życzę
0
Jemu raczej chodziło o Rafa będzie szukal backhandu Rogera gdyż tak zwykle rozgrywali swoje najlepsze mecze. Choć każdy wie że Roger z backhandu to prawdziwy wirtuoz. Nie mniej jednak stawiam na Rafe przez jego zawzietosc i walke o każdą piłkę
1
Masz jakieś złe informacje bo poraz pierwszy było jakoś w październiku w meczu Ajax- Willem II. Sędzia wyrzucił wtedy z boiska Kaliego z Willem II po tym jak powtórkę zobaczył wideoarbiter.
0
Ja się nie zgadzam
0
Wiem że rok kończy się w grudniu ale tu chodzi tylko o gole ligowe, ale ostatnio strzela ich ok 30 w sezonie więc nie tak lajtowo...
0
W tym roku to nie tak oczywiste bo brakuje mu 38 goli. Ale przed końcem przyszłego sezonu powinien ich wyprzedzić
0
Ja mam note 4 i mam język pl więc w w 3 pewnie też jest
4
Kolejnym plusem który nikt nie wspomnial jest jeszcze duży zysk dla państwa z podatków gdyby ja zlegalizowali... W Holandii jest to suma przekraczającą 500mln euro rocznie
0
A tymczasem Luis van Gaal kończy z trenowaniem!
22
W 3D to najlepiej piły w Castoramie obejrzec. Wybór dosyć duży;)
1
Jemu raczej nie po tryb warunkowy chodziło bo to dobrze zrozumiał. Pewnie nie zawazyl że przy free-kick jest jeszcze"s" na końcu:)
1
Supernatural też jest niezłe
2
Gdyby to był Real już by było 1000 wrzutek i coś by pewnie wpadło, a my klepiemy w 90 minucie wszerz boiska lub do tylu...masakra
0
Radwańska i Amica
1
Jemu raczej chodzi że Rael i tak pucharu króla z nami nie wygra ale lepiej żeby stracił trochę sił próbując niż odpadajać już w 2 rundzie
0
Na pewno BVB wypożyczy jednego ze swoich najlepszych zawodników w połowie sezonu...
0
Ten system (sędzia od wideoweryfikacji) jest testowany w pucharze Holandii od tego sezonu, ale też nie jest perfekcyjny
0
W pucharze Holandii używa się powtórek od tego sezonu i był już miedZy innymi karne i czerwone kartki
0
Nie pierwszy więc nie przełomowy; p
0
Z tym że wg prawa karnego w Hispanii nie ma widełek co do sumy więc wszystko zależy od interpretacji sędziego
1
Nie rozumiem skad te zdziwienie plemnikami "żeńskimi", przecież to potoczna nazwa plemników z chromosomem x
12
Tylko że to nie dotyczy ligi mistrzów, w której już z reszta zagrał z Celticiem
0
Biala? Nigdy mam nadzieję nie doczekam takich koszulek Barcy . Ten kolor kojarzy się tylko ze smietankowymi
4
Z tym że hasło "Mes que un club" nie ma nic wspólnego z wychowankami...
0
Z tym że jak Real będzie pierwszy w grupie to możemy trafić też na BVB a z nimi lekko nie będzie..
0
1 łowca jeleni
2 lot nad kukułczym gniazdem
3 amadeusz
0
Ja sobie przesunąłem głos o 2 sek i gitara jest;)