0

To pytanie czy fakt, bo nie ma pytajnika

18

W domu jak masz dobry internet;)

0

Można wykupić premium wizja.tv poprzez vouchery

0

To zależy jaka jest Twoja sytuacja mieszkaniowa... Najlepsze są biora holenderskie, tylko musisz mieszkać na swoim. Jeśli nie to zostają Ci polskie agencje. Z nimi jest różnie, gdyż zwykle obiecują stałe godziny a różnie z tym później jest... Zdecydowanie odradzam otto. A już z daleka omijaj agencje prowadzone przez Turasow gdyż tam oszukują na wszystkim...
Powodzenia życzę

0

Jemu raczej chodziło o Rafa będzie szukal backhandu Rogera gdyż tak zwykle rozgrywali swoje najlepsze mecze. Choć każdy wie że Roger z backhandu to prawdziwy wirtuoz. Nie mniej jednak stawiam na Rafe przez jego zawzietosc i walke o każdą piłkę

1

Masz jakieś złe informacje bo poraz pierwszy było jakoś w październiku w meczu Ajax- Willem II. Sędzia wyrzucił wtedy z boiska Kaliego z Willem II po tym jak powtórkę zobaczył wideoarbiter.

0

Ja się nie zgadzam

0

Wiem że rok kończy się w grudniu ale tu chodzi tylko o gole ligowe, ale ostatnio strzela ich ok 30 w sezonie więc nie tak lajtowo...

0

W tym roku to nie tak oczywiste bo brakuje mu 38 goli. Ale przed końcem przyszłego sezonu powinien ich wyprzedzić

0

Ja mam note 4 i mam język pl więc w w 3 pewnie też jest

4

Kolejnym plusem który nikt nie wspomnial jest jeszcze duży zysk dla państwa z podatków gdyby ja zlegalizowali... W Holandii jest to suma przekraczającą 500mln euro rocznie

0

A tymczasem Luis van Gaal kończy z trenowaniem!

22

W 3D to najlepiej piły w Castoramie obejrzec. Wybór dosyć duży;)

1

Jemu raczej nie po tryb warunkowy chodziło bo to dobrze zrozumiał. Pewnie nie zawazyl że przy free-kick jest jeszcze"s" na końcu:)

1

Supernatural też jest niezłe

2

Gdyby to był Real już by było 1000 wrzutek i coś by pewnie wpadło, a my klepiemy w 90 minucie wszerz boiska lub do tylu...masakra

0

Radwańska i Amica

1

Jemu raczej chodzi że Rael i tak pucharu króla z nami nie wygra ale lepiej żeby stracił trochę sił próbując niż odpadajać już w 2 rundzie

0

Na pewno BVB wypożyczy jednego ze swoich najlepszych zawodników w połowie sezonu...

0

Ten system (sędzia od wideoweryfikacji) jest testowany w pucharze Holandii od tego sezonu, ale też nie jest perfekcyjny

0

W pucharze Holandii używa się powtórek od tego sezonu i był już miedZy innymi karne i czerwone kartki

0

Nie pierwszy więc nie przełomowy; p

0

Z tym że wg prawa karnego w Hispanii nie ma widełek co do sumy więc wszystko zależy od interpretacji sędziego

1

Nie rozumiem skad te zdziwienie plemnikami "żeńskimi", przecież to potoczna nazwa plemników z chromosomem x

12

Tylko że to nie dotyczy ligi mistrzów, w której już z reszta zagrał z Celticiem

0

Biala? Nigdy mam nadzieję nie doczekam takich koszulek Barcy . Ten kolor kojarzy się tylko ze smietankowymi

4

Z tym że hasło "Mes que un club" nie ma nic wspólnego z wychowankami...

0

Z tym że jak Real będzie pierwszy w grupie to możemy trafić też na BVB a z nimi lekko nie będzie..

0

1 łowca jeleni
2 lot nad kukułczym gniazdem
3 amadeusz

0

Ja sobie przesunąłem głos o 2 sek i gitara jest;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?