voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
To już chyba czad UE dobiega końca. Najpierw wyjdzie Wielja Brytania po niej pewnie Holandia. A a jak go tego przyjmą Turcje to już nie będzie czego ratować...
0
Katar jest wicemistrzem świata i mistrzem azji wiec trochę punktów do rankingu nazbierali
0
Co myślicie o tym żeby zamiast 6 grup po 4 drużyny zrobic 4 po 6 i potem od razu ćwierćfinały... wtedy każda drużyna rozegrała by min 5 meczow, trudniej było by awansować wiec nie było by wystawienia rezerwy i oszczędzania na następna rundę.
0
Z Chorwacja zagra tylko jeśli żadna z dużym z 3 miejsc z dwóch ostatnich grup nie wyjdzie
0
Wiem ze jest taka możliwość ale o ile w grupie E raczej wyjdą 2 drużyny to sytuacja w grupie F jest taka ze musiała by Portugalia przegrać a nie wierze w to
0
Słowacja jest już pewna awansu i zagra z Niemcami
0
Słowacja a potem Hiszpania/Włochy chyba nie ; p
0
Tez uważam ze korzystniejsze jest drugie miejsce z tym ze ja bym nie wybiegał aż tak daleko. .. po prostu wydaje mi się ze łatwiej będzie pokonać Szwajcarie niż Słowacje
2
U mnie leca na Eurosporcie juz od roku podobnie jak Serie A; )
0
Ja mam 4 punkty straty także realne jeszcze; )
0
Jego pierwszym transferem ma być jak zwykle Pelle
0
Do usunięcia ;)
3
Głupoty piszesz oczywiście że jest potrzebny, jeśli korzystasz z internetu to na pewno nie zaszkodzi
1
Dokładnieo to mi też chodziło
3
Dobry zestaw na półfinał, szkoda ze jest nie realny
1
* Polska gra we wtorek a nie jutro
9
Ciekawostka
W Amsterdamie jeden z barów został nazwany barem Milika a plac na którym się znajduje placem Arkadiusza. Wszystko to jest inicjatywą kibiców Ajaxu na czas euro; )
0
Właśnie ciekawi mnie to czy ktoś z reprezentacji pości bo to raczej nie możliwe zagrać mecz po całym dniu bez jedzenia i picia
1
A Twente zagrywka z Bundesligą przyniosła skutek i ostatecznie zagra jednak w Eredivisie...
1
Może to przez ramadan są tacy słabi. Post im nie służy
1
Morataaaaa
0
A ty nie pisz jakbyś był homofobem
0
A niby dlaczego pewniacy? Jak Rumunia nie wygra z Albania to raczej z tej grupy wyjdą tylko 2 drużyny a w pozostałych wszystko może się jeszcze zdażyć
0
4 punkty za Mathieu
0
Payeeeeeeeeeeet
1
Griezman
0
Możesz sprawdzić czy leci tam Wizzair również tania linia
0
Niestety pod względem tolerancji w Polsce jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia... w czym gej jest gorszy od Ciebie ze go nie tolerujesz?
0
Jak pokonaja Walie to na 100% przejdą dalej
0
Dokładnie jak chcecie oglądać tylko najlepsza 16 jak wcześniej to włączcie sobie dopiero od 1/8 a nie narzekajcie