9

To już chyba czad UE dobiega końca. Najpierw wyjdzie Wielja Brytania po niej pewnie Holandia. A a jak go tego przyjmą Turcje to już nie będzie czego ratować...

0

Katar jest wicemistrzem świata i mistrzem azji wiec trochę punktów do rankingu nazbierali

0

Co myślicie o tym żeby zamiast 6 grup po 4 drużyny zrobic 4 po 6 i potem od razu ćwierćfinały... wtedy każda drużyna rozegrała by min 5 meczow, trudniej było by awansować wiec nie było by wystawienia rezerwy i oszczędzania na następna rundę.

0

Z Chorwacja zagra tylko jeśli żadna z dużym z 3 miejsc z dwóch ostatnich grup nie wyjdzie

0

Wiem ze jest taka możliwość ale o ile w grupie E raczej wyjdą 2 drużyny to sytuacja w grupie F jest taka ze musiała by Portugalia przegrać a nie wierze w to

0

Słowacja jest już pewna awansu i zagra z Niemcami

0

Słowacja a potem Hiszpania/Włochy chyba nie ; p

0

Tez uważam ze korzystniejsze jest drugie miejsce z tym ze ja bym nie wybiegał aż tak daleko. .. po prostu wydaje mi się ze łatwiej będzie pokonać Szwajcarie niż Słowacje

2

U mnie leca na Eurosporcie juz od roku podobnie jak Serie A; )

0

Ja mam 4 punkty straty także realne jeszcze; )

0

Jego pierwszym transferem ma być jak zwykle Pelle

0

Do usunięcia ;)

3

Głupoty piszesz oczywiście że jest potrzebny, jeśli korzystasz z internetu to na pewno nie zaszkodzi

1

Dokładnieo to mi też chodziło

3

Dobry zestaw na półfinał, szkoda ze jest nie realny

1

* Polska gra we wtorek a nie jutro

9

Ciekawostka
W Amsterdamie jeden z barów został nazwany barem Milika a plac na którym się znajduje placem Arkadiusza. Wszystko to jest inicjatywą kibiców Ajaxu na czas euro; )

0

Właśnie ciekawi mnie to czy ktoś z reprezentacji pości bo to raczej nie możliwe zagrać mecz po całym dniu bez jedzenia i picia

1

A Twente zagrywka z Bundesligą przyniosła skutek i ostatecznie zagra jednak w Eredivisie...

1

Może to przez ramadan są tacy słabi. Post im nie służy

1

Morataaaaa

0

A ty nie pisz jakbyś był homofobem

0

A niby dlaczego pewniacy? Jak Rumunia nie wygra z Albania to raczej z tej grupy wyjdą tylko 2 drużyny a w pozostałych wszystko może się jeszcze zdażyć

0

4 punkty za Mathieu

0

Payeeeeeeeeeeet

1

Griezman

0

Możesz sprawdzić czy leci tam Wizzair również tania linia

0

Niestety pod względem tolerancji w Polsce jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia... w czym gej jest gorszy od Ciebie ze go nie tolerujesz?

0

Jak pokonaja Walie to na 100% przejdą dalej

0

Dokładnie jak chcecie oglądać tylko najlepsza 16 jak wcześniej to włączcie sobie dopiero od 1/8 a nie narzekajcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?