voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0-0
0
Kiedyś mówił ze chce by bylo 8 grup po 5 drużyn także nie było by 1/16 ale dużo trudniej będzie wyjść z grupy
0
Bo zagrał cały mecz
0
Przecież tommorowland nie jest tylko w Belgii...
0
Tylko widzisz większość z nich się w Niemczech urodziła także taka mala różnica
0
Zoet to po holendersku słodki hehe:)
0
Raczej Zoet powinien być numer 1
0
4 porażka pod rząd Holendrów na własnym stadionie
0
Chodzilo mi o Zoeta
1
Skąd on wie to nie wiem ale pewnie ze statystyk,. Widocznie dobrze przygotował się do meczu;)
0
Komentator SBS6 tak powiedział;)
0
Holandia ostatni raz 2-0 po 15 minutach przegrywala w 1951 roku z Belgia (6-7)
1
Dziwie się ze on tam jeszcze jest numer 1 a nie "słodki" z PSV
2
Widzę ze w meczu Holandii wszystkie dzieci wychodzące mają koszulki z numerem 14
0
Nie tu miało być
0
No to chyba w nc+ nie znajdziesz w takim razie
0
Nie wiem czy ten kanał jest w nc+ ale mecz leci na SBS6
1
Moim zdaniem wystarczy ze Amsterdam Arena ma być nazwana na jego część Camp nou powinno zostać tak jak jest
2
De Telegraaf:
De Amsterdam ArenA gaat serieus bekijken of het stadion de naam van de donderdag overleden Johan Cruijff kan dragen
Może Camp nou nazwy nie zmieni ale w Amsterdamie poważnie myślą by ArenA nosiła imię Cruijffa
0
Tez miałem iść ale niestety mam problem z kręgosłupem i musze go odpuścić... trudno zobaczę w tv
4
8
Dziś w derbach Rotterdamu na de Kuip w 14 minucie mecz został przerwany i nastąpiła minuta oklasków dla Cruijffa
5
Cruijff:
" jeśli nie możesz wygrać, to zrób wszystko, żeby nie przegrać"
W tej walce tez zrobił wszystko co mógł, ale niestety nie udało się wygrać:(
0
Tylko ta formuła ma być za dwa sezony a wierzysz ze leciester się tak długo tam utrzyma?
0
Niby dlaczego? Będą mieli pewnie zagwarantowane 2 lub 3 miejsca a teraz do 16 mają problem wejść
0
Po za tym błąd w nazwie stadionu to lipa chyba nie?Cruijff lub Cruyff ale nie Cruyf
0
Albo po prostu Cruijff Camp Nou
0
To już lepiej Qatar stadium im J. Cruijffa
0
To nie tu mialo być
2
Cruijff:
"Najtrudniejszą rzeczą w łatwym spotkaniu jest sprawienie, żeby słaby przeciwnik źle grał w piłkę"