voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podłączam się do pytania ;)
0
Nie zgodzę się z tym ze dyrektor sportowy to stanowisko czysto biznesowe. Chyba ze chcesz żeby wyglądało to tak jak w Realu...
2
LOL. Serio ktoś jeszcze używa mmsów?
0
Nie chodzi ze grają nadal ale w ostatniej dekadzie grali co najmniej przez sezon a tego dotyczy to zestawienie
1
Tylko ze takie turnieje wygrywa się najczęściej obrona i doświadczeniem ja im daje max półfinał jaki będą mieli szczęście
0
On ma sobie darować komentarze? A ten twój to był może mądrzejszy?
1
Co myślicie o nowym pomyślę LaLiga z final four w Copa del Rey który miałby się odbywać na neutralnym stadionie?
2
Wypowiedź ta miała miejsce po morderstwie na 17- latce, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie i została zastrzelona przez jeden z gangów...
17
Rivaldo:
"Zachęcam wszystkich tych, którzy planują odwiedzić Brazylię bądź przyjechać wyłącznie na igrzyska olimpijskie do Rio, aby tego nie robili i zostali w swoich krajach. Tutaj tylko narażacie swoje własne życie. W Brazylii jest coraz gorzej. Tylko Bóg może zmienić tę sytuację"
2
Tymczasem w Holandii taka sytuacja;)
[IMG]http://i64.tinypic.com/2mccef5.jpg[/IMG]
0
A u mnie dziś 28° :-D
8
A co Chelsea dalo im. Oni grali dla siebie a dla Leicester a to ze ten remis dał im mistrza to już inna sprawa
3
Arabskich? Ty wiesz jak wyglada alfabet arabski? Jeśli już to Yokohama jest napisane alfabetem łacińskim kolego czyli tym którym posługujemy się w i my...
0
A gdzie Henry?
0
Ja rozliczylem się przez aplikację na smartona.. trwalo to jakieś 2 minuty; )
1
Z tym ogórem w eliminacjach to nie do końca, bo Villareal raczej rozstawione nie będzie także może trafić na np Arsenal, Man City, Gladbach czy Roma a to drużyny na poziomie Villareral
1
Z VFL miało być tak samo ja tam na to nie liczę, wole się zdziwić po meczu niż zawieść się jak ostatnio
0
Typowy Ramos
0
Ramos na juz 21 czerwonych kartek w karierze a wg Gullita za faul na Fernandinho tez powinien wylecieć
0
Przecież nie ma go na ławce. ....
0
City gra słabo a Real bardzo słabo. Słaby mecz
0
Dokladnie jak nie podoba im się system podatkowy to niech nie pracują w Hiszpanii a nie każdy kombinuje choćby nie mieli co do garnka włożyć
0
A gdzie ja napisałem ze mi przeszkadza to ze Barca trafiła na Atletico? Przegraliśmy bo byliśmy słabsi ale jak możesz pisać że nie ma różnicy z kim się gra? To jak Polska na ME trafi w 1/8 na Hiszpanie czy Armenie to tez nie ma różnicy? Nie osmieszaj się nie od dziś wiadomo ze zawsze lepiej mieć trochę szczęścia w losowaniach
0
Jesteś człowiekiem bardzo ograniczonym. Jak możesz twierdzić że wszystkie drużyny w każdej fazie są równe? Przecież nawet osoba tak ograniczona jak Ty powinna widzieć różnice między VFL a np Atletico i tylko głupi stwierdzi ze to nie ma znaczenia na kogo się trafi. Zawsze będą jakieś słabsze drużyny do wylosowania.. Z tym ze w końcowym rozrachunku i tak liczy się tylko mistrz. ..
0
Nie ośmieszaj się ... Wolfsburg=Altetico ???
3
A może jest po prostu kibicem lisów?
Mój kolega tez kibicuje in od lat mimo iż wcześniej grali "piach"
0
a w czym Ci to przeszkadza?
1
Popieram to POLSKA strona wiec piszcie po polsku bądź cytat w oryginale z tłumaczeniem!
0
Przecież w 5 najsilniejszych ligach jest współczynnik 2 i jest to regulowane według rankingu UEFA czyli wynikami w pucharach...
9
Różnica jest taka ze Mourinho miał kupę kasy na zbudowanie drużyny a i tak wolał jeździc autobusem a Simeone stworzył zespół topowy z przeciętnej ekipy bez ruskich czy szejkow i trzyma się tam już kilka lat