1

Podłączam się do pytania ;)

0

Nie zgodzę się z tym ze dyrektor sportowy to stanowisko czysto biznesowe. Chyba ze chcesz żeby wyglądało to tak jak w Realu...

2

LOL. Serio ktoś jeszcze używa mmsów?

0

Nie chodzi ze grają nadal ale w ostatniej dekadzie grali co najmniej przez sezon a tego dotyczy to zestawienie

1

Tylko ze takie turnieje wygrywa się najczęściej obrona i doświadczeniem ja im daje max półfinał jaki będą mieli szczęście

0

On ma sobie darować komentarze? A ten twój to był może mądrzejszy?

1

Co myślicie o nowym pomyślę LaLiga z final four w Copa del Rey który miałby się odbywać na neutralnym stadionie?

2

Wypowiedź ta miała miejsce po morderstwie na 17- latce, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie i została zastrzelona przez jeden z gangów...

17

Rivaldo:
"Zachęcam wszystkich tych, którzy planują odwiedzić Brazylię bądź przyjechać wyłącznie na igrzyska olimpijskie do Rio, aby tego nie robili i zostali w swoich krajach. Tutaj tylko narażacie swoje własne życie. W Brazylii jest coraz gorzej. Tylko Bóg może zmienić tę sytuację"

2

Tymczasem w Holandii taka sytuacja;)
[IMG]http://i64.tinypic.com/2mccef5.jpg[/IMG]

0

A u mnie dziś 28° :-D

8

A co Chelsea dalo im. Oni grali dla siebie a dla Leicester a to ze ten remis dał im mistrza to już inna sprawa

3

Arabskich? Ty wiesz jak wyglada alfabet arabski? Jeśli już to Yokohama jest napisane alfabetem łacińskim kolego czyli tym którym posługujemy się w i my...

0

A gdzie Henry?

0

Ja rozliczylem się przez aplikację na smartona.. trwalo to jakieś 2 minuty; )

1

Z tym ogórem w eliminacjach to nie do końca, bo Villareal raczej rozstawione nie będzie także może trafić na np Arsenal, Man City, Gladbach czy Roma a to drużyny na poziomie Villareral

1

Z VFL miało być tak samo ja tam na to nie liczę, wole się zdziwić po meczu niż zawieść się jak ostatnio

0

Typowy Ramos

0

Ramos na juz 21 czerwonych kartek w karierze a wg Gullita za faul na Fernandinho tez powinien wylecieć

0

Przecież nie ma go na ławce. ....

0

City gra słabo a Real bardzo słabo. Słaby mecz

0

Dokladnie jak nie podoba im się system podatkowy to niech nie pracują w Hiszpanii a nie każdy kombinuje choćby nie mieli co do garnka włożyć

0

A gdzie ja napisałem ze mi przeszkadza to ze Barca trafiła na Atletico? Przegraliśmy bo byliśmy słabsi ale jak możesz pisać że nie ma różnicy z kim się gra? To jak Polska na ME trafi w 1/8 na Hiszpanie czy Armenie to tez nie ma różnicy? Nie osmieszaj się nie od dziś wiadomo ze zawsze lepiej mieć trochę szczęścia w losowaniach

0

Jesteś człowiekiem bardzo ograniczonym. Jak możesz twierdzić że wszystkie drużyny w każdej fazie są równe? Przecież nawet osoba tak ograniczona jak Ty powinna widzieć różnice między VFL a np Atletico i tylko głupi stwierdzi ze to nie ma znaczenia na kogo się trafi. Zawsze będą jakieś słabsze drużyny do wylosowania.. Z tym ze w końcowym rozrachunku i tak liczy się tylko mistrz. ..

0

Nie ośmieszaj się ... Wolfsburg=Altetico ???

3

A może jest po prostu kibicem lisów?
Mój kolega tez kibicuje in od lat mimo iż wcześniej grali "piach"

0

a w czym Ci to przeszkadza?

1

Popieram to POLSKA strona wiec piszcie po polsku bądź cytat w oryginale z tłumaczeniem!

0

Przecież w 5 najsilniejszych ligach jest współczynnik 2 i jest to regulowane według rankingu UEFA czyli wynikami w pucharach...

9

Różnica jest taka ze Mourinho miał kupę kasy na zbudowanie drużyny a i tak wolał jeździc autobusem a Simeone stworzył zespół topowy z przeciętnej ekipy bez ruskich czy szejkow i trzyma się tam już kilka lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?