voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jeśli na prawdę tak powiedział to masakra. Zero szacunku za dla rywala przecież to był ich życiowy sukces
0
Mi się wydaje ze to ich ostatnia próba wywalczenia licencji pod hasłem "jak nam jej nie dacie to pójdziemy do Niemców"
1
Moim zdaniem rozczarowala najbardziej Austria, Belgia choc przegrała to pokazała ze ma potencjał i gdyby nie świetna Italia myślę że inaczej byśmy o nich teraz pisali...
1
Jeśli FC Twente ostatecznie nie dostanie licencji od KNVB prawdopodobnie przeniesie się do Bundesligi, gdzie sezon rozpocznie od trzeciej ligi lub utworzy fuzje z innym istniejacym klubem i dołączy do drugiej Bundesligi
De Telegraaf
0
Nie mam pojęcia
0
1-1 wróciła Islandia z eliminacji; )
0
BBC 1 tez oglądam
0
Wymawia się "de braune" choć ciężko to zapisać
1
Fra - Rum 2-1
0
za Irlandia - Szwecja sa 3 punkty do zdobycia
0
A nie po zderzenie z Piszczkiem?
2
Aa co mają się nie cieszyć ze wygrali?
0
Aplikacja NPO i włącz NPO1 super jakość tylko ze po holendersku
0
Ja mam 4 punkty a teraz obstawilem 2-1 dla Słowacji
1
Musisz wejsc na str. Główna i tam na dole masz linka do ligi typerow
0
Faktycznie nie wiedziałem ze ma brata;)
0
Z tym ze normalnie na Copa są tylko 3 grupy ta jest wyjątkowa bo jubileuszowa
4
Ależ Ty kumaty! Tylko ze On jest z Kosowa
4
Payet juz kilka takich bramek strzelił tak ze to nie był"strzał życia"
0
A wie ktos kim byli rolnicy którzy grali w Barcelonie?
4
Zgadles:) wygrałeś kilo sera krowiego do odbioru w Goudzie..
0
Taka zagadka:
Człowiek-krowa i legenda Barcy... kto to?
0
Każdy inny mówisz? Czyli wyjście z grupy przed Niemcami tez? :)
0
Myślę że raczej nie
0
Pewnie ze może ale ciężko to pogodzić. Życie to nie FM.
0
Z tym ze teraz jest inaczej i można wyjść z grupy prawdopodobnie z 3 punktami...
0
ja kibicuje Willem II a drugi po nich jest PSV;)
0
Strona działa super chyba masz coś z telefonem. ..
0
Przecież napisał że śo to Mustafi to co się czepiasz
0
Ja nie mam problemu a cały czas na mobilnej siedzę