18

Jeśli na prawdę tak powiedział to masakra. Zero szacunku za dla rywala przecież to był ich życiowy sukces

0

Mi się wydaje ze to ich ostatnia próba wywalczenia licencji pod hasłem "jak nam jej nie dacie to pójdziemy do Niemców"

1

Moim zdaniem rozczarowala najbardziej Austria, Belgia choc przegrała to pokazała ze ma potencjał i gdyby nie świetna Italia myślę że inaczej byśmy o nich teraz pisali...

1

Jeśli FC Twente ostatecznie nie dostanie licencji od KNVB prawdopodobnie przeniesie się do Bundesligi, gdzie sezon rozpocznie od trzeciej ligi lub utworzy fuzje z innym istniejacym klubem i dołączy do drugiej Bundesligi
De Telegraaf

0

Nie mam pojęcia

0

1-1 wróciła Islandia z eliminacji; )

0

BBC 1 tez oglądam

0

Wymawia się "de braune" choć ciężko to zapisać

1

Fra - Rum 2-1

0

za Irlandia - Szwecja sa 3 punkty do zdobycia

0

A nie po zderzenie z Piszczkiem?

2

Aa co mają się nie cieszyć ze wygrali?

0

Aplikacja NPO i włącz NPO1 super jakość tylko ze po holendersku

0

Ja mam 4 punkty a teraz obstawilem 2-1 dla Słowacji

1

Musisz wejsc na str. Główna i tam na dole masz linka do ligi typerow

0

Faktycznie nie wiedziałem ze ma brata;)

0

Z tym ze normalnie na Copa są tylko 3 grupy ta jest wyjątkowa bo jubileuszowa

4

Ależ Ty kumaty! Tylko ze On jest z Kosowa

4

Payet juz kilka takich bramek strzelił tak ze to nie był"strzał życia"

0

A wie ktos kim byli rolnicy którzy grali w Barcelonie?

4

Zgadles:) wygrałeś kilo sera krowiego do odbioru w Goudzie..

0

Taka zagadka:
Człowiek-krowa i legenda Barcy... kto to?

0

Każdy inny mówisz? Czyli wyjście z grupy przed Niemcami tez? :)

0

Myślę że raczej nie

0

Pewnie ze może ale ciężko to pogodzić. Życie to nie FM.

0

Z tym ze teraz jest inaczej i można wyjść z grupy prawdopodobnie z 3 punktami...

0

ja kibicuje Willem II a drugi po nich jest PSV;)

0

Strona działa super chyba masz coś z telefonem. ..

0

Przecież napisał że śo to Mustafi to co się czepiasz

0

Ja nie mam problemu a cały czas na mobilnej siedzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?