0

Dokładnie to sa rzutki. Bardzo popularne w Holandii i Wlk Brytanii

0

MŚ w Darts 1 runda niestety ostatnia dla naszych

0

Niestety Belgia - Polska 5-1

0

Ogląda ktoś może mistrzostwa świata w darts? Właśnie rozpoczyna się mecz Polska - Belgia

0

Nigdy nie mów nigdy, ja jednak liczę ze może ktoś się do jego poziomu zbliży

0

Przeczytałem niższych wiec myślałem ze 1 liga się liczy.

0

Górnik Zabrze; )

0

Dla mnie jest numer 2 za Koumanem mimo wszystko;)

0

Kouman nie byl wcale od Niego gorszy...

0

Moim zdaniem na ławkę Blind był by idealny, wiec nie wiem jaki masz z nim problem... U van Gaala nikt nie gra tak jak potrafi a on jest naprawdę solidnym i uniwersalnym zawodnikiem z odpowiednia technika do Barcy

0

Czyli ze co wg Ciebie niby nie jest?

0

Tak czy siak dla mnie prawdopodobnie będzie to gniot. Ale jeśli z tysiąca superbohaterów jeden zostanie gejem jest na prawdę będzie aż tak straszne. Nie rozumiem po prostu takiego podejścia...

4

A mi Twoj komentarz podchodzi pod homofobizm. Przeciez to tylko kapitan Ameryka wiec niech go sobie zrobia gejem co to za różnica moze przynajmniej będzie coś innego niż te gnioty o superbochaterach... Bond dla odmiany tez mógłby byc kobieta w jednej czesci tak dla odmiany (przecież możesz tej czesci nie ogladac) ... A o co chodzi z Ghostbusters?

1

Okienko otwiera się 1 lipca

0

A Ty co jesteś jego agentem?

0

A czy ja go traktuje jak niewolnika? Ale skad jestes taki pewny ze zostanie u nas jeszcze dłużej niż 5 lat (mniej wiecej tyle min potrzebuje by wliczyć na 2 miejsce) to jest daleka przyszłość... duzo może się zmienic

0

Suarez raczej nie dogoni nawet Rodrigueza wiec gdzie to mowa o Messim... Ney powinien wskoczyć na drugie o ile wcześniej nie odejdzie..

1

Chyba raczej prawe; )

0

I prawdopodobnie znowu współprac Zlatana z Mou. Ciekawe co z tego wyjdzie

3

Jeszcze bardziej to zazdroscic im można Inieste w obecnej formie;)

11

Bez przesady, a co miał powiedzieć w końcu to jego kolega z drużyny. Narmalna wypowiedz, wiec nie ma się czym podniecać...

0

Wedlug de telegraaf Ibra jednak w MU

0

Van Gaal zwonliony! Nareszcie; )

0

Z tym ze pierwszeństwo maja zespoly z eredivisie nie słyszałem ale pewnie masz racje z tym ze decyzja o degradacji Twente jeszcze nie jest ostateczna także nie jest to pewne.

0

Moze z tym ze to miejsce może zająć tez Graafschaap także pewnie będzie jeszcze jeden baraż

0

Nie wiem czy to kogoś interesuje ale właśnie Willem II wygral final barazy z Breda 3-1 (0-1 w pierwszym meczu) i utrzymal sie w Eredivisie:)

0

Zgodze się z tym ze mi chodziło ze kibice ajaxu bardziej nienawidzi Feijenoordu niz PSV... z resztą nie bez powodu klasykiem nazywany w Holandii jest mecz Ajax- Feijenoord

0

Ajax - Feijenoord to najwięksi rywale. Z PSV juz nie do końca tak jest i na pewno kibice prędzej wybaczyliby taka zdradę...

0

Lepiej wykupić w ipli za 15zl na miesiąc masz w smartfonie, tablecie, laptopie i dodatkowo smart tv na aplikacji...

1

I bardzo dobrze większe szanse dla Willem II na utrzymanie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?