voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie to sa rzutki. Bardzo popularne w Holandii i Wlk Brytanii
0
MŚ w Darts 1 runda niestety ostatnia dla naszych
0
Niestety Belgia - Polska 5-1
0
Ogląda ktoś może mistrzostwa świata w darts? Właśnie rozpoczyna się mecz Polska - Belgia
0
Nigdy nie mów nigdy, ja jednak liczę ze może ktoś się do jego poziomu zbliży
0
Przeczytałem niższych wiec myślałem ze 1 liga się liczy.
0
Górnik Zabrze; )
0
Dla mnie jest numer 2 za Koumanem mimo wszystko;)
0
Kouman nie byl wcale od Niego gorszy...
0
Moim zdaniem na ławkę Blind był by idealny, wiec nie wiem jaki masz z nim problem... U van Gaala nikt nie gra tak jak potrafi a on jest naprawdę solidnym i uniwersalnym zawodnikiem z odpowiednia technika do Barcy
0
Czyli ze co wg Ciebie niby nie jest?
0
Tak czy siak dla mnie prawdopodobnie będzie to gniot. Ale jeśli z tysiąca superbohaterów jeden zostanie gejem jest na prawdę będzie aż tak straszne. Nie rozumiem po prostu takiego podejścia...
4
A mi Twoj komentarz podchodzi pod homofobizm. Przeciez to tylko kapitan Ameryka wiec niech go sobie zrobia gejem co to za różnica moze przynajmniej będzie coś innego niż te gnioty o superbochaterach... Bond dla odmiany tez mógłby byc kobieta w jednej czesci tak dla odmiany (przecież możesz tej czesci nie ogladac) ... A o co chodzi z Ghostbusters?
1
Okienko otwiera się 1 lipca
0
A Ty co jesteś jego agentem?
0
A czy ja go traktuje jak niewolnika? Ale skad jestes taki pewny ze zostanie u nas jeszcze dłużej niż 5 lat (mniej wiecej tyle min potrzebuje by wliczyć na 2 miejsce) to jest daleka przyszłość... duzo może się zmienic
0
Suarez raczej nie dogoni nawet Rodrigueza wiec gdzie to mowa o Messim... Ney powinien wskoczyć na drugie o ile wcześniej nie odejdzie..
1
Chyba raczej prawe; )
0
I prawdopodobnie znowu współprac Zlatana z Mou. Ciekawe co z tego wyjdzie
3
Jeszcze bardziej to zazdroscic im można Inieste w obecnej formie;)
11
Bez przesady, a co miał powiedzieć w końcu to jego kolega z drużyny. Narmalna wypowiedz, wiec nie ma się czym podniecać...
0
Wedlug de telegraaf Ibra jednak w MU
0
Van Gaal zwonliony! Nareszcie; )
0
Z tym ze pierwszeństwo maja zespoly z eredivisie nie słyszałem ale pewnie masz racje z tym ze decyzja o degradacji Twente jeszcze nie jest ostateczna także nie jest to pewne.
0
Moze z tym ze to miejsce może zająć tez Graafschaap także pewnie będzie jeszcze jeden baraż
0
Nie wiem czy to kogoś interesuje ale właśnie Willem II wygral final barazy z Breda 3-1 (0-1 w pierwszym meczu) i utrzymal sie w Eredivisie:)
0
Zgodze się z tym ze mi chodziło ze kibice ajaxu bardziej nienawidzi Feijenoordu niz PSV... z resztą nie bez powodu klasykiem nazywany w Holandii jest mecz Ajax- Feijenoord
0
Ajax - Feijenoord to najwięksi rywale. Z PSV juz nie do końca tak jest i na pewno kibice prędzej wybaczyliby taka zdradę...
0
Lepiej wykupić w ipli za 15zl na miesiąc masz w smartfonie, tablecie, laptopie i dodatkowo smart tv na aplikacji...
1
I bardzo dobrze większe szanse dla Willem II na utrzymanie:)