voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez Adriano już odszedł
0
Za granicą nie będzie działać chyba że pokombinujesz z polskim ip
0
Jest jeszcze Douglas;)
0
Moze nie jest to piractwo ale nie jest to tez oficjalna wersja androida;)
0
Ja wgralem ostatnio 6.0 marshmallow piracki i tel jest 3 razy szybszy niz za 4.3 oryginalnym
0
Szykuje sie ciekawy pojedynek w Rio Schippers kontra Janajka;)
0
Oczywiście chodziło mi o Martine tak jak pare komentarzy niżej; )
1
Miranda zdyskwalifikowany za nadepniecie linii. A tak ładnie biegł szkoda go ale ma złoto z setki
0
A to nie wiedziałem tego... no to w takim razie setke powinna wygrać na luzie
0
Martina z dubletem, Dafne pewnie tez Holandia dominuje w europejskim sprincie
1
Jak masz 181 cm to zamów L
1
Przy tak dużej różnicy wieku (10 miesiecy?) nic z tego nie będzie także najlepiej odpusc od razu. ..
0
Oczywiście i to nie trochę, Henry to legenda
7
W studiu BBC prowadzacy do Henry'ego:
" Griezmann ma już tyle goli w ME ile Ty a to jego pierwszy turniej..."
Haha a Henry tylko się usmiechnal;)
4
Ewidentna reka czy wy jesteście slepi?
1
1
Widzieliście to? CR7 zaraz przed meczem
0
Da się. Wykupilem na miesiąc i ogladalem kilka meczy i scin nie bylo i prawdopodobnie wykupie na przyszły sezon
1
Tylko ze On Argentyny w mistrzostwach świata noir prowadził...
1
Barca, Willem II i Górnik
0
Musisz wejsc na pełną wersję serwisu i tam ustawić
1
Renato ze zmiennymi będzie kosztował ok 80 mln
4
Pamiętam to z starej wersji jeszcze z Rasiakiem:)
1
Właśnie tego sie obawiam, no ale ja tylko zgłaszam błąd więc czy to będzie fair?
2
Do redakcji:
Chciałem zgłosić literówke w komunikacie o banie
"Ze względu na załamanie obowiązującego regulaminu dostęp do Twojego konta został zablokowany"
Chyba że regulamin może się załamać to wtedy jest ok...
17
Islandia ma tyle samo mieszkańców co Leicester... przypadek?
4
Ale teraz genialni sa Ci kibice Islandii;)
3
Ciekawe czy Ronaldo znowu powie ze nie mają ambicji...
0
Rozumiem krytykę za finał bo Leo zawiódł bez dwóch zdań ... ale nikt nie powinien go krytyko za jego decyzje o odejściu, On nic nie musi, wiec miał do niej prawo i do jest jego prywatna decyzja.
1
Ja uważam ze Polska nie może mieć z tego korzyści to oczywiste. .. Natomiast koniec UE jest juz chyba blisko. W Holandii większość po wynikach z Wlk Brytanii chce tez wyjść i w przyszłym roku już prawdopodobne referendum. A kwestia czasu gdy podobnie będzie w innych krajach