0

Byłem ostatnio na twenty one pilots- świetny koncert, także masz czego żałować; )

1

To wg Ciebie nie graliśmy wystarczająco dobrze?

0

Zdecydowanie sushi;)

0

Takie pytanie z gatunku "fantastyka":
Komu byście kibicowali, gdyby grała reprezentacja Polski z FC Barceloną? (Zakładając że nie był by to mecz towarzyski)

0

A jaki masz telefon? Możliwe że ma problem z zabezpieczeniem sieci

0

Złota piłka jest tylko jedna (ta od France football) nagroda FIFA to już inna nagroda

2

Warto dodać że jego trener również został zawieszony

21

Też bym te 9 punktów wziął, ale tylko pod warunkiem że 3 z nich zdobędziemy w GD

32

Jeśli ktoś nie widział wczorajszego genialnego podania Ronaldo to link


Szkoda że reszta drużyny nie jest na jego poziomie i nikt tego podania się nie spodziewał;)

0

Uefalona;)

0

Od, kiedy wizja zablokowana jeszcze wczoraj oglądałem tam mecz

0

Z tym że, On na nazwisko ma dos Santos Aveiro także jeśli już do pod S powinien być jeśli się chcesz tego uczepić

6

Jakiś nie zauważyłem żeby Suarez cały mecz biegał na prawym skrzydle . Owszem Messi często zbiega do środka ale to przecież żadna nowość

0

Bravo choć się ośmieszył to gola nie puścił wydaje mi się że Ter Stegen by tego nie wybronił;)

0

Wzruszyła mnie Twoja historia...

1

Kolejny z ostatnim komentarzem .... Jakaś epidemia czy co?

0

Napisałem ze zdominowala swoją konkurencję a nie dyscyplinę tj. Biegi klasykiem gdzie przez kilka lat była niepokonana także porównanie z Małyszem jak najbardziej na miejscu on też przecież wszystkiego nie wygrywał (brak złota IO)

0

Jeśli wziąć pod uwagę ostatnia dekadę to Justyna Kowalczyk . Zdominowała ona swoja konkurencję na kilka lat podobnie jak Małysz z tym że on największe sukcesy odnosił przed 2006 rokiem..

10

* Lewandowskiego.

1

Gdybym miał w domu dwa telewizory to chyba jeden wylądował by dziś za oknem przed golem Ramosa...

3

Dokladnie;) przecież nie o zwierzę tu chodzi;

8

Za pierwszym razem to było śmieszne ale ile można to powtarzać?

2

Heineken kupiony w Polsce a w Holandii to dwa różne piwa ... Spróbuj kiedyś butelki 0,3 tylko nie eksportowej to przekonasz sie jaka jest różnica...

0

Raczej chodziło o penego Portugalczyka a nie Rakiticia ale co ja tam wiem

0

Mi na tel normalnie działa

0

Obaj mają szansę bo są nominowani

0

Raczej tak.

0

Hej ja również mieszkam w Holandii. Wykupiłem eleven na ipli tylko na smart TV chodzi bez problemu (o ile masz ta aplikacje;) gdzie indziej jest problem z polskim IP.

1

Co Ty bredzisz? Biernikiem slowa telefon jest tez telefon więc Twoje zdanie jest bez sensu kolega pablito poprawnie napisal... Nie cierpię jak ktoś kogoś poprawia a sam sie nie zna

9

We wczorajszym meczu o puchar Holandii Ajax - Willem II po raz pierwszy wykorzystano sędziego z dostępem do wideo. Sędzia ten miał znaczny wpływ na przebieg meczu gdyż po tym jak sędzia główny pokazał żółta kartkę zawodnikowi Willem II zmienił decyzję po konsultacji na bezpośrednia czerwona...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?