voetballer
Dołączył/a: marzec 2024
Tilburg
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłem ostatnio na twenty one pilots- świetny koncert, także masz czego żałować; )
1
To wg Ciebie nie graliśmy wystarczająco dobrze?
0
Zdecydowanie sushi;)
0
Takie pytanie z gatunku "fantastyka":
Komu byście kibicowali, gdyby grała reprezentacja Polski z FC Barceloną? (Zakładając że nie był by to mecz towarzyski)
0
A jaki masz telefon? Możliwe że ma problem z zabezpieczeniem sieci
0
Złota piłka jest tylko jedna (ta od France football) nagroda FIFA to już inna nagroda
2
Warto dodać że jego trener również został zawieszony
21
Też bym te 9 punktów wziął, ale tylko pod warunkiem że 3 z nich zdobędziemy w GD
32
Jeśli ktoś nie widział wczorajszego genialnego podania Ronaldo to link
Szkoda że reszta drużyny nie jest na jego poziomie i nikt tego podania się nie spodziewał;)
0
Uefalona;)
0
Od, kiedy wizja zablokowana jeszcze wczoraj oglądałem tam mecz
0
Z tym że, On na nazwisko ma dos Santos Aveiro także jeśli już do pod S powinien być jeśli się chcesz tego uczepić
6
Jakiś nie zauważyłem żeby Suarez cały mecz biegał na prawym skrzydle . Owszem Messi często zbiega do środka ale to przecież żadna nowość
0
Bravo choć się ośmieszył to gola nie puścił wydaje mi się że Ter Stegen by tego nie wybronił;)
0
Wzruszyła mnie Twoja historia...
1
Kolejny z ostatnim komentarzem .... Jakaś epidemia czy co?
0
Napisałem ze zdominowala swoją konkurencję a nie dyscyplinę tj. Biegi klasykiem gdzie przez kilka lat była niepokonana także porównanie z Małyszem jak najbardziej na miejscu on też przecież wszystkiego nie wygrywał (brak złota IO)
0
Jeśli wziąć pod uwagę ostatnia dekadę to Justyna Kowalczyk . Zdominowała ona swoja konkurencję na kilka lat podobnie jak Małysz z tym że on największe sukcesy odnosił przed 2006 rokiem..
10
* Lewandowskiego.
1
Gdybym miał w domu dwa telewizory to chyba jeden wylądował by dziś za oknem przed golem Ramosa...
3
Dokladnie;) przecież nie o zwierzę tu chodzi;
8
Za pierwszym razem to było śmieszne ale ile można to powtarzać?
2
Heineken kupiony w Polsce a w Holandii to dwa różne piwa ... Spróbuj kiedyś butelki 0,3 tylko nie eksportowej to przekonasz sie jaka jest różnica...
0
Raczej chodziło o penego Portugalczyka a nie Rakiticia ale co ja tam wiem
0
Mi na tel normalnie działa
0
Obaj mają szansę bo są nominowani
0
Raczej tak.
0
Hej ja również mieszkam w Holandii. Wykupiłem eleven na ipli tylko na smart TV chodzi bez problemu (o ile masz ta aplikacje;) gdzie indziej jest problem z polskim IP.
1
Co Ty bredzisz? Biernikiem slowa telefon jest tez telefon więc Twoje zdanie jest bez sensu kolega pablito poprawnie napisal... Nie cierpię jak ktoś kogoś poprawia a sam sie nie zna
9
We wczorajszym meczu o puchar Holandii Ajax - Willem II po raz pierwszy wykorzystano sędziego z dostępem do wideo. Sędzia ten miał znaczny wpływ na przebieg meczu gdyż po tym jak sędzia główny pokazał żółta kartkę zawodnikowi Willem II zmienił decyzję po konsultacji na bezpośrednia czerwona...