wakawaka
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Nr.3 gol Belettiego z Arsenalem
3
@Chwytliwy Kahn, Puyol, Gatusso, Ibrahimović, Dani Alves, Balotelli, Maradona, Materazzi, Ramos, Totti
3
@SeeleyBooth Puyol
0
Jeszcze lepszy w wykonaniu Arthura
1
@konrad1661 To elo
0
@MichalZZZ 2-0 bez niespodzianki
0
@Kapitan hawk Pulisika
0
@FC1899Barca https://www.transfermarkt.pl/gareth-bale/profil/spieler/39381
0
Polonia Warszawa
0
Ezquerro Milito Pinto Dani Caceres Adriano Keita Villa Alba Bravo Mathieu Rakitić Vidal Turan Lenglet Murillo HIPOKRYTO !!
0
jakie łosowiowe jak różowe
0
sam jestes gruby
4
Ty z tymi poziomami nie przesadzasz?
1
Ronaldinho
Messi
Iniesta
Zidane
Ronaldo
1
MONSTER ENERGY
0
Gra dobrze, ale ma małe wsparcie ze strony Alby
0
Chyba Rakitić, to strona Barcy !
0
W d*pie a nie połfinale
3
Jak Olisadebe kiedys u nas
1
Ma ktoś sytuacje z nieuznana bramka?
2
Przestan beczeć
0
http://www.fcbarca.com/21191-kaka-ronaldinho-i-lampard-zarabiaja-najwiecej.html
2
a mi nie przykro bo Barca ma nadal szanse zakończyć sezon bez porażki
3
Bardzo dobry skład
0
Jak Messi komuś odda wolnego to tylko Suarezowi
0
Mam wrażenie, że nie oglądałeś, żadnego meczu PSG w tym sezonie, więc napij się i ochłoń
0
Nie ma miejsca na 1 skład??
Chociażby w drugiej linii obok Busiego i Cou
1
Eriksen Pany, ewentualnie Thiago Alcantara, bo nie ma kto rozgrywac
0
graja autobusem w stylu czelsi
0
Założymy sie?