wakawaka
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar nie umie bez popisywania sie uderzyc
3
Ibra??
Z całym szacunkiem dla Szweda Lewy go zjadł w obecnym roku !!!
0
Komentarz usunięty
1
Gianluigi zastapi Gianluigi'ego w dorosłej reprezentacji.
0
Tylko Nolito ..
0
Panowie na tą chwilę jesteśmy liderami grupy !
3
co Sanchez gra..
0
typowy słaby redaktorzyna u białych
1
ty jestes chyba niepowazny
0
maszczerano pokazał...
0
zgadzam sie w stu jeden procentach
2
Dla mnie numerem 1 w bramce jest Bravo, Ter Stegen musi sie jeszcze podszkolic w niektórych aspektach..
0
James zamiana miejscami z Hazardem wsród ofensywnych pomocników
1
Neymara z taka forma odeslalbym na lawke z P$G
0
Zamknij mordeczke łaskawie
1
sam pierdolisz, nie z ta obrona
1
Lepszy niz pique ...
0
Od czasow Eto'o !
0
i tak lepszy niz Pique
0
Hahahaaa obrona + bramkarz Levante rodem z polskiej 2 ligii
0
Jeszcze w tym tygodniu ogłosza kupno Cuadrado, uwierzcie...
2
niech wywala ciebie z tej strony
0
a dlaczego nie?
0
„Wiemy, że musimy ściągnąć stopera, choć jak powiedział kiedyś Puyol, środkowi obrońcy, których mamy, dają gwarancję”
0
Brazylia nie potrafi jednej trafic...
0
Ty nie bedziesz mowil co on powinien a czego nie !
0
Niezapomniane chwile które do nas wracaja =)
2
Mysle ze to lepsza opcja niz Mathieu
1
Sam jestes chory idioto!
0
2? 4? ile mln dostaniemy za naszego Generała genialny Zubi?
Na jeden sezon mógłby jeszcze zostac...