0

Gomes man of the match dzisiaj zobaczycie

2

Przegrać derby !? W ZYCIU !!

0

W pomocy, gramy 4-4-2

2

Gadasz jakby Gomes grał sam przeciwko Sociedad a tak naprawde dzisiaj cała nasza pomoc gra słabo

0

Na 4 miejscu po atletico

1

Tym pomocnikiem, którego notabene brakuje obok Andresa jest bez wątpienia Sergi Roberto ..

0

Ty naprawde wierzysz ze Real przegralby na Cyprze a Borussia w tej formie wygrała z Kogutami?

0

Właśnie dobrze, że Borussia nie wygrała.. Dzięki temu Apoel ma jeszcze o co walczyć w ostatnim meczu z białymi

0

Prócz Messiego, Rooneya i Aguero reszta nie zachwyciła w późniejszym okresie kariery .

0

Czasami coś tam poudaje.. :D

2

Strzał Leo podsumowuje pierwszą połowę

0

ale Gruby jest wolny ..

0

Osobiście Leon Cupra 290

3

Na brak polotu w grze z czego Barca zawsze słyneła

0

co to za moda panuje w tej Barcie wypożyczania zawodników u schyłku kariery

0

Tego nie da sie naprawic

7

ma uderzenie z PALCY

1

Czyli w ten sposób Neymara zobzczymy za parę lat w koszulce Realu

0

ależ okazja Rybusa

0

Ja tam wolę, żeby Roberto nabrał świeżości przed najważniejszą częścią sezonu

0

Redakcjo Iniesta zasłużył na wyższą ocenę

0

Tak, Lilian Thuram

0

Jak myslicie, dlaczego Rafinha mimo niezłej formy zwłaszcza strzeleckiej gra tak mało u Enrique ??

0

Ogółem, brakuje artykułu o powołaniach do kadry na eliminacje ...

1

na to sie patrzec nie da

0

Bardziej na odwrót 80 oparta na bazie quatrro

0

560 raczej jak juz cos

2

Szansa Rafinhi na stanie sie podstawowym zawodnikiem

14

A co pieknego jest w wygranej united??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?