wakawaka
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes man of the match dzisiaj zobaczycie
2
Przegrać derby !? W ZYCIU !!
0
W pomocy, gramy 4-4-2
2
Gadasz jakby Gomes grał sam przeciwko Sociedad a tak naprawde dzisiaj cała nasza pomoc gra słabo
0
Na 4 miejscu po atletico
1
Tym pomocnikiem, którego notabene brakuje obok Andresa jest bez wątpienia Sergi Roberto ..
0
Ty naprawde wierzysz ze Real przegralby na Cyprze a Borussia w tej formie wygrała z Kogutami?
0
Właśnie dobrze, że Borussia nie wygrała.. Dzięki temu Apoel ma jeszcze o co walczyć w ostatnim meczu z białymi
0
Prócz Messiego, Rooneya i Aguero reszta nie zachwyciła w późniejszym okresie kariery .
0
Czasami coś tam poudaje.. :D
2
Strzał Leo podsumowuje pierwszą połowę
0
ale Gruby jest wolny ..
0
Osobiście Leon Cupra 290
3
Na brak polotu w grze z czego Barca zawsze słyneła
0
co to za moda panuje w tej Barcie wypożyczania zawodników u schyłku kariery
0
Tego nie da sie naprawic
7
ma uderzenie z PALCY
1
Czyli w ten sposób Neymara zobzczymy za parę lat w koszulce Realu
0
ależ okazja Rybusa
0
Ja tam wolę, żeby Roberto nabrał świeżości przed najważniejszą częścią sezonu
0
Redakcjo Iniesta zasłużył na wyższą ocenę
0
Nie zgodzę się:
https://www.google.pl/search?q=lilian+thuram&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwj84bCasvfRAhUIYZoKHTTlAQsQ_AUIBigB#tbm=isch&q=lilian+thuram+white&imgrc=rWPTW3IqWQlUGM:
0
Tak, Lilian Thuram
0
Jak myslicie, dlaczego Rafinha mimo niezłej formy zwłaszcza strzeleckiej gra tak mało u Enrique ??
0
Ogółem, brakuje artykułu o powołaniach do kadry na eliminacje ...
1
na to sie patrzec nie da
0
Bardziej na odwrót 80 oparta na bazie quatrro
0
560 raczej jak juz cos
2
Szansa Rafinhi na stanie sie podstawowym zawodnikiem
14
A co pieknego jest w wygranej united??