0

Gwałt!

0

Montero?

0

Zgadzam sie z Toba w 100%

0

Zawistny polaczek !

3

Higuain to argentyński Rasiak

0

Jak najbardziej

0

Benzema jest tak słaby jak Fabregas

6

Messi zaraz po nim

0

I tyle samo wystarczy i jest Mangala u nas wcale nie gorszy w defensywie a w ofensywie nieco lepszy zwlaszcza przy stałych fragmentach gry.

1

Noi oczywiscie golkiper albo nawet 2 bo osobiście z całym szacunkiem dla Pinto ale to nie jest bramkarz na miare Barcy

1

Keczup prosze Cie człowieku ie poporownuj Toure do Fabregasa !

0

Dla mnie na dzien dzisiejszy jest wart 50% tej kwoty, wiec sie nie zastanawiac tylko sprzedawac przecietniaka a za te pieniadze Edena do nas !

0

A mowiłem rok temu, kupujcie Marquinhosa zanim poszedł do psg z romy.

1

Fabregasa bym pozegnał bez łzy w oku

0

Real wogole nie potrafi atakowac pozycyjnie

0

100% racji !

0

ehh... ;/

0

Całkiem fajny ten nowy widok strony

0

Proste !

0

Fabregas jest cienki jak sik pajaka... Xavi bije go na łeb mimo ze ma juz ponad 3 dychy na karku.
Cesc w wieku 18 lat w arsenalu grał o wiele lepiej gdy tamten doszedł do finału przegrywajac z nami 2-1 w Paryzu ten był w pierwszym składzie u Wengera i pokazywal klase nie to co teraz

0

a czy miał ja kiedykolwiek?

0

Zubi dawaj jakiegos klasowego partnera do pary z Pique !

0

O wilku mowa :D

0

Leo w 2 połowie nie ma pomysłu na siebie cos, ale poczekajmy wkoncu to Messi...

0

Wkońcu chłopkaki spieli poślady i pokazali kawał dobrej piłki w puierwszej osłonie :)

0

Aguero lub Diego Costa rozruszaliby nasze przody tylko ze jeden i drugi to wydatek 40 mln +

0

Jezeli mowimy o stoperze to Vidić ma chec opuszczenia United...

0

FC Barcelona = Porazka

0

0

Dokładnie, ale poziom sedziowania w LL jest jaki jest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?