wakawaka
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gwałt!
0
Montero?
0
Zgadzam sie z Toba w 100%
0
Zawistny polaczek !
3
Higuain to argentyński Rasiak
0
Jak najbardziej
0
Benzema jest tak słaby jak Fabregas
6
Messi zaraz po nim
0
I tyle samo wystarczy i jest Mangala u nas wcale nie gorszy w defensywie a w ofensywie nieco lepszy zwlaszcza przy stałych fragmentach gry.
1
Noi oczywiscie golkiper albo nawet 2 bo osobiście z całym szacunkiem dla Pinto ale to nie jest bramkarz na miare Barcy
1
Keczup prosze Cie człowieku ie poporownuj Toure do Fabregasa !
0
Dla mnie na dzien dzisiejszy jest wart 50% tej kwoty, wiec sie nie zastanawiac tylko sprzedawac przecietniaka a za te pieniadze Edena do nas !
0
A mowiłem rok temu, kupujcie Marquinhosa zanim poszedł do psg z romy.
1
Fabregasa bym pozegnał bez łzy w oku
0
Real wogole nie potrafi atakowac pozycyjnie
0
100% racji !
0
0
Całkiem fajny ten nowy widok strony
0
Proste !
0
Fabregas jest cienki jak sik pajaka... Xavi bije go na łeb mimo ze ma juz ponad 3 dychy na karku.
Cesc w wieku 18 lat w arsenalu grał o wiele lepiej gdy tamten doszedł do finału przegrywajac z nami 2-1 w Paryzu ten był w pierwszym składzie u Wengera i pokazywal klase nie to co teraz
0
a czy miał ja kiedykolwiek?
0
Zubi dawaj jakiegos klasowego partnera do pary z Pique !
0
O wilku mowa :D
0
Leo w 2 połowie nie ma pomysłu na siebie cos, ale poczekajmy wkoncu to Messi...
0
Wkońcu chłopkaki spieli poślady i pokazali kawał dobrej piłki w puierwszej osłonie :)
0
Aguero lub Diego Costa rozruszaliby nasze przody tylko ze jeden i drugi to wydatek 40 mln +
0
Jezeli mowimy o stoperze to Vidić ma chec opuszczenia United...
0
FC Barcelona = Porazka
0
0
Dokładnie, ale poziom sedziowania w LL jest jaki jest...