wakawaka
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten oscar dla mnie nie jest w niczym lepszy od Rafinhi
0
Glik strzela dla monaco
0
Denis zdecydowanie bez formy
0
A gdzie Roberto?
0
Brakuje Firmino
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,48385
0
Nie cebulaku niebieska !!!
0
Karma szybciutko wróciła do Alvesa z naśmiewania się minutę wcześniej z Suareza
0
Neymar znikł od 20 minuty
0
Poważnie to wyglądało z Jeremym, widział ktoś?
0
Nasza kobieca drużyna kończy właśnie mecz w CL z PSG.
To 1 mecz czy będzie dogrywka?
0
ależ ta sevilla ma dzisiaj słaby dzień
0
Finał Ligi Mistrzów z Arsenalem
0
Barca - Real
City - Wolfburg
PSG - Benfica
Atletico - Bayern
0
Szewczenko Zidane Lucio
0
kac morderca :D
1
http://fangol.pl/viewgallery/145578/11/fanka-romy
2
http://www.meczyki.pl/obrazki,38768
0
Kto Ci tak powiedział?
0
http://www.thisisanfield.com/2016/01/piotr-zielinski-the-polish-midfielder-on-liverpools-summer-transfer-radar/
0
Neymar i Suarez... widać rywalizacje...
0
tak zwana karma, ona zawsze wraca
0
tak cieżko zajarzyć, że gdyby ten puchar/statuetka spadła temu gościowi na głowę to nie byłoby ciekawie??
0
Nolito bedzie solidnym zmiennikiem.
Poziomem piłkarskim przypomina Pedro lecz wydaje się mieć stabilniejszą forme
0
Remis bramkowy biorę w ciemno.
0
oni grają lige w poniedziałek a we środe rewanż z nami
0
Za bardzo chciał
2
Kane naprawde jest więcej wart od Roberta?
Śmiech na pustej sali
1
http://transfery.info/84186,nigdy-nie-jest-za-pozno-na-zmiane-czyli-jak-enrique-wymyslil-na-nowo-inieste
0
Kto jest u nas playmakerem?