0

ten oscar dla mnie nie jest w niczym lepszy od Rafinhi

0

Glik strzela dla monaco

0

Denis zdecydowanie bez formy

0

A gdzie Roberto?

0

Brakuje Firmino

1

0

Nie cebulaku niebieska !!!

0

Karma szybciutko wróciła do Alvesa z naśmiewania się minutę wcześniej z Suareza

0

Neymar znikł od 20 minuty

0

Poważnie to wyglądało z Jeremym, widział ktoś?

0

Nasza kobieca drużyna kończy właśnie mecz w CL z PSG.
To 1 mecz czy będzie dogrywka?

0

ależ ta sevilla ma dzisiaj słaby dzień

0

Finał Ligi Mistrzów z Arsenalem

0

Barca - Real
City - Wolfburg
PSG - Benfica
Atletico - Bayern

0

Szewczenko Zidane Lucio

0

kac morderca :D

2

0

Kto Ci tak powiedział?

0

Neymar i Suarez... widać rywalizacje...

0

tak zwana karma, ona zawsze wraca

0

tak cieżko zajarzyć, że gdyby ten puchar/statuetka spadła temu gościowi na głowę to nie byłoby ciekawie??

0

Nolito bedzie solidnym zmiennikiem.
Poziomem piłkarskim przypomina Pedro lecz wydaje się mieć stabilniejszą forme

0

Remis bramkowy biorę w ciemno.

0

oni grają lige w poniedziałek a we środe rewanż z nami

0

Za bardzo chciał

2

Kane naprawde jest więcej wart od Roberta?
Śmiech na pustej sali

0

Kto jest u nas playmakerem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?