0

Nie bądź takim pesymistą. Zobaczysz jeszcze strzeli 50 bramek w sezonie.

0

Kto normalny nie miałby dość tych urazów. Ja 3 razy skrecilem kolano lewe i uwierz już człowieka kur**ca bierze jak calu czas mu się to samo przytrafia. W głowie to masz strach przed kolejna kontuzja.

0

To trochę za szybko.

0

Urazy tego mięśnia u Messiego(kolejne) mogą być spowodowane tym ze po urazie za szybko wraca na boisko. Po tylu takich samych kontuzjach to trzeba więcej czasu na regeneracje. Taki mięsień nie jest wogóle przygotowany do wysiłku. Moim zdaniem to on powinien przynajmniej miesiąc mieć przerwy. Albo też możliwe ze dwuglowy mięsień Messiego jest zbyt słaby i nie jest w stanie przeciwdziałać sile wywieranej przez mięsień czworogłowy uda przy strzałach czy zrywach do piłki. Tak czy inaczej musi popracować nad tym mięsniem. Zycze mu powrotu do zdrowia i formy. Jeszcze wszyscy zobaczymy jak strzeli ponad 50 bramek w lidze.

0

ile lat ma bale a ile Neymar?

0

Ten Tony Sanabria to strasznie wysoki. "Ma 180 metrów wzrostu..." Jak mu dograc na głowę?

0

zobaczymy jak neymar będzie miał tyle lat co bale teraz to co będzie wtedy

0

to barca pepa była zła ze ci się nie podoba że nie ma różnic, przecież barca pepa wszystko wygrywała

0

Przyglądając się poczynaniom martino to messi nie zagra z malaga. I dobrze powinien odpocząć.

0

messi podobno zszedł bo odczuwał ból w miesniach

0

fabregas się rozgrzewa

0

z tym neymarem to pożyjemy zobaczymy trzeba dac mu szansę stania się najlepszym

0

też już bardzo nie wierze tylko się łudze tak

0

no właśnie i tu jest pies pogrzebany ale jednoznacznie zarząd nie powiedział że obrońcy nie kupia teraz

0

obrońcy teraz raczej nie będzie przecież Martino mówił ze jak którys obrońca dozna kontuzji to mają zimowe okienka

0

żebyś się nie zdziwił jak real wyloży te 100 milionów oni są to tego zdolni

0

jak się nie ma poczucia humoru to już nie moj problem

0

co ty chcesz od neymara przecież zagrał dobrze tylko mu szczęścia i trochę precyzji przy strzałach zabrakło a alves miał po prostu zły dzień

0

wygrali 2-1

0

nawet zażartowac nie można bo od razu minusuja

0

to już mamy następcę xaviego;)

0

ten szejk to niech spier****

0

0

może i puyol będzie grał ale obrońcę i tak trzeba kupić prędzej czy później

0

niektóre media podają już ze barcelona wkroczyła do wyścigu po sakho, nie wiem czy to prawda

0

inigo to piłkarz pokroju bartry nie poradził by sobie z trudnymi przeciwnikami

0

jest szybki i silny. oglądałem parę meczy w jego wykonaniu i łatwo się go przepchnac nie dalo, poza tym jest wysoki nawet dobrze sobie radzi w sytuacjach 1 na 1

0

jakaś gazeta nie pamiętam nazwy( to nie MD) napisała ze barcelona wkroczyła do wyścigu po sakho

0

tylko ze sakho jest juz ograny a my potrzebujemy obronce teraz a na bagnacka trzeba czekac 2-3 sezony

0

i powiedz jeśli widziałes czy sakho w tych meczach grał dobrze i był pewny w tym co robi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?