1

Juz to widzę jak La Liga pojdzie na rękę

0

Wgl te klubowe mistrzostwa świata sa tak potrzebne jak buda kotu. Rozumiem ambicje i możliwość ogromnego zarobku ale po co ciagnac zawodnika z rozwalonym barkiem, ktory gra tak caly sezon. Zrobiłby operacje teraz to wróciłby na wrzesien czyli praktycznie na lige mistrzow a tak to jakby real gral caly turniej to im sie ten powrot przeciagnie a obecnie jakos nie widze pomocy realu bez Bellinghama, nawet pomimo ze mial slabszy sezon.

0

Zbliza sie moment podpisania umowy to media od razu podkrecaja zeby się klikało, a pewnie to taka sama prawda jak te ostatnie info o Kounde ze byl na imprezie. Zgodze ze ze taki typ zawodnika powinien zarabiac odpowiednio, bo jesli de Jong zarabia "x" a daje zespolowi "y" to dlaczego Lamine ma zarabiać mniej niz "x" skoro daje zespolowi wiecej niz "y", choc mam nadzieje ze nie bedzie to pensja wywindowana w kosmos.

1

Mysle, ze pierwsze słowo w tytule tekstu powinno juz dużo nam mówić czy brac to na serio

0

@xavi890 wiesz powrot po kontuzji to kwestia indywidualna, jeden potrzebuje czasu, a drugi wchodzi na swoj poziom jak gdyby nigdy nic, Wirtz tez jest po zerwaniu wiezadel a jak gra teraz to kazdy wie, wiec nie wyrokowalbym ani w jedna ani w druga stronę, dajmy mu czas, jest mlody a w takim wieku to wszystko goi sie jak na psie, fizycznie bedzie gotowy, a jesli ma byc naszym "nowym Rodrim" to nawet taka kontuzja nie powinna wplywac ma niego mentalnie, ze tak ujme to juz metafizycznie, "jesli jest mu to pisane" to wejdzie na topowy poziom bardzo szybko

0

@Deraxium tylko ze z nim jest ten problem ze to rezerwowy bramkarz, gral malo, owszem dwa swietne mecze z topowi klubami ale to trocha mala probka, gdybysmy srali hajsem moznaby go kupic i od razu wypozyczyc np do Valenci i po sezonie ocenic czy sie nada na cos wiecej, ale no z racji ze hajsu brak to i ffp na minusiku to raczej ciezko

1

Nie dziwie mu sie ze tak gada, w koncu jakby on dostal w ten gigantyczny bebzon to by nawet nie poczul uderzenia

1

@Deraxium z Barca zagral kapitalnie i dzis znowu lata jak kot na tej bramce, moze rzeczywiście to jest rozwiązanie

0

@RosjaninBut tylko czy znajdziesz kogos w rozsądnej cenie, jakosciowego kto zgodzi sie na role zmiennika a bedzie lepszy od wyzej wymienionych pilkarzy, zgodze się ze jakościowy zmiennik to must have ale tu chodzi o stosunek jakosc/cena oraz podejscie tego potencjalnego zmiennika do roli rezerwowego

15

Tak patrząc szerzej to nie wiem czy wgl sens jest szukanie wzmocnień na boki obrony w przypadku takiego dołka finansowego. Jest Balde i Kounde jako podstawa. Ten Jofre, Aston Martin i powrót Alexa Valle z wypożyczenia, ktory fajnie sobie radzi w Como pod okiem Fabregasa. Mysle ze ktorys z nich na luzie byłby w stanie wejsc na odpowiedni poziom pod okiem Flicka. Eric ktory juz pokazal ze spokojnie jest w stanie zastąpić Kounde i dac naprawde duzo. Do tego Fort i ten Farre ktory juz był powoływany na druga stronę, obaj mlodzi z duzymi perspektywami na rozwoj. Czy naprawde jest sens szukac kogos poza klubem (gdy nie ma zbytnio miejsca w ffp na takie roszady) jesli mamy takich zawodnikow, a dodatkowo ten ktos byłby i tak raczej zmiennikiem?

1

Ten Christensen to serio moze byc fajne uzupełnienie skladu na nastepny sezon (oczywiście jak mu zdrowie pozwoli bo z tym lipa troche, nie poszykowalo mu sie w tym sezonie). Bardzo dobre wejscie, chlop tyle nie gral a jest duzo pewniejszy niz Araujo. Uruguajo nawet jak nie wchodzi to odwala bo zolta zobaczyl siedzac na lawce, chyba musza sie powaznie zastanowic co z nim dalej, czy warto w ogole inwestowac dalej w ten projekt "Araujo jako lider defensywy na lata". Odnosnie Frenkiego to fajne zawody i widac ze sie rozwinal pod Flickiem, ale mam takie spostrzeżenie na przestrzeni calego sezonu ze jak gralismy z Casado to jakos tak ta obrona lepiej funkcjonowala. Marc zawsze sie dobrze wklejal jako taki 3 srodkowy obronca w linie i odnosze wrazenie ze lepiej bronilismy jako kolektyw gdy Casado byl na boisku. Z Frenkim za to mamy wieksza kontrole jesli chodzi o budowanie akcji w ataku pozycyjnym, wiec kazdy ma swoje atuty i pytanie ktory w ogolnym rozrachunku bedzie lepszym wyborem. Licze oczywiście ze Bernal bedzie tym rozwiazaniem idealnym na nastepny sezon, stawiam na chlopaka bo papiery ma nieziemskie na to zeby byc topową 6, idealnie wpisuje sie w styl gry Barcy.

1

@Greenalley tu bardziej chodzi o wątpliwość czy Eric jest w pelni sil bo schodzil z jakims tam dyskomfortem

7

@Kow_aLL Marc moze byc bardzo pomocny w koncowych minutach klasyku żeby uspokoić srodek pola i przecinac akcje bo jest w tym duzo lepszy niz np frenkie (przynajmniej ja tak uwazam), real bedzie do konca gryzl zeby zdobyc 3 pkt, wiec jego powrot to bardzo dobra wiadomosc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MeAndSwan nawet nie zdazylem ogarnac ze taka koszulka bedzie a tu juz wyprzedane XD

0

@Jackazz przeczytaj do konca ze zrozumieniem, nie napisalem co bedzie w sobote jak odpocznie, tylko co bedzie jak odpocznie w sobote, troche dwa rozne zdania, pozdro

0

Jak on tak gra z "dolegliwościami" to co bedzie jak odpocznie w sobote

0

Kurr cos gadaja ze Yamal kontuzja

5

Troche nie rozumiem tego gadania na Raphe ze zjazd formy, ze od meczu z Argentyna to inny pilkarz. Tu jest taka zmiana, ze jak strzelil dwie bramki i zaliczyl asyste z Celta to nagle petarda, a jak zagra slabszy mecz to od razu ze zjazd formy. Ludzie sie przyzwyczaili ze on wali bramy i asysty w kazdym meczu. To tez jest czlowiek i moze odczuwac zmeczenie plus niemożliwe jest utrzymac jednakową dyspozycje przez caly sezon. Moze ma slabszy okres ale na pewno nie slaby i nie zgodze sie ze to zjazd formy, bo wtedy kiedy drużyna go potrzebuje to on odpala turbo. Jakby wszyscy grali top top w kazdym meczu to my bysmy nie przegrali wgl w tym sezonie. Te wszystkie komentarze typu "zjazd formy" albo "mecz z Argentyna go zniszczyl" sa irracjonalne. Zaraz znowu przesądzi o losach meczu i znow będzie szał. Nie badzmy choragiewkami i nie wypychajmy go z klubu po jednym slabszym meczu.

9

My też odrzucamy możliwość jego odejścia, se queda!

0

Nos kibica Realu zlamany, czyli można powiedzieć ze jeden mecz juz wygrany dzis ;)

1

Wiele osob mowilo ze to ego nie pozwala mu odejsc stad, ze nie prezentuje poziomu, zeby byc pilkarzem Barcy. Uwazam, ze to nie ego a po prostu ambicje i ciagla chec udowodnienia wszystkim ze się mylą. Tylko on musi tak naprawde udowodnic dwom osobom ze jest w stanie byc pilkarzem Barcy. Trenerowi i samemu sobie, a mysle ze przede wszystkim samemu sobie. On tak naprawde wciaz ma to cos, potrzeba minut zeby tej pewnosci nabrac jeszcze wiecej. Zycze mu duzo zdrowka bo jak bedzie zdrówko to mysle ze sobie chlopak z reszta poradzi. Niech bedzie przykladem ze ciezka praca, determinacja i ciągła chęć poprawy moze przezwyciężyć wszystkie problemy. Kto wie, moze ten okres gdzie bylo mnostwo kontuzji ma juz za sobą i bedziemy mieli "transfer" skrzydlowego z glowy. Tego jemu i nam zycze.

2

@Kasy tak to ten ale to nie znaczy że można go wyzywać na tle rasistowskim

0

Cytujac klasyka "faul jest jak sedzia gwiźnie" a ze nie "gwiznął" to wyszła perfekcyjna interwencja Inigo

11

W pilce chodzi o to zeby strzelic więcej goli niz przeciwnik. Strzelili? Owszem. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

3

I teraz zapraszam tych co pisali ze Rapha bez formy, ze straszny zjazd. Problem lezy ze on duzo duzo lepiej gra na lewej niz na prawej, a nie ze chlop bez formy. Vamos equipo!

0

@catalanian09 mysle ze trzeba wziac pod uwage to ze dzis na gra na prawej stronie, mimo wszystko ciezko tak z meczu na mecz sie przestawić z pozycji na pozycji gdzie po lewej tez gra w inny sposob

0

Czasami jak sie coś za bardzo chce, to sie dostaje odwrotny efekt. Mam takie wrazenie ze straszna napinka jest na tego 100. gola Lewego w polskich mediach. A tu trzeba na spokojnie, ten gol sam przyjdzie do niego.

6

Teraz po wyeliminowaniu Bayernu i przed meczem z Barca to sobie moze gadac ze go bardziej Bayern przerażał, a jakos przed meczem siedzial cicho. Takie troche populistyczne gadanie, majace na celu uwidocznić siłe zespolu z ktorym jest zwiazany. To tak jakby teraz Iniesta wyszedl do mediow i powiedzial, ze on sie bardziej obawial w tej edycji Borussi bo grali w finale w zeszlym sezonie. Taki rodzaj pompowania balonika przez bylych pilkarzy to raczej srednio pomaga zespolowi, ale niech narzucają presję na Inter. Skoro jest taki mocarny to sie po nas przejadą, a czy tak bedzie to cytując klasyka "we will see what time will tell".

2

Jedno co mozna powiedzieć o tej druzynie to ze potrafi wyciagac wnioski i uczyc sie na podstawie meczow ktore rozegrali. Czerwona kartka z Monaco ktora nauczyla ich zarzadzac meczem w przypadku oslabienia (mecz z Realem w superpucharze byl poten tego potwierdzeniem). Mysle ze mecz w dortmundzie tez bedzie takim przelomowym wydarzeniem dla naszej ekipy, naucza sie zarzadzac meczem w przypadku jak totalnie nie idzie. Mental tez druzyny to jeden z czynnikow ktory bardzo sie zmienil plus nie sadze zeby bylo to mozliwe zeby wszyscy zagrali tak slaby mecz kolejny raz. Flick jest trenerem ktory wyciaga wnioski po takich meczach wiec jestem pozytywnie nastawiony. Inter jest do ugryzienia jak najbardziej. Skutecznosc bedzie kluczowa, jesli bedziemy wykorzystywac sytuacje ktore sobie stworzymy (a nie oszukujmy sie, Barca bedzie miala te okazje, Inter nie jest tak zelazny w defensywie jak sie wszystkim wydaje) to wyjdziemy zwyciesko z tego dwumeczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?