0

@robsesh mysle ze wtedy wiecej chlopakow ze szkolki trafialoby szybciej do pierwszego zespolu a nie odchodzilo do innych klubow za jakies smieszne pieniadze lub za darmo, kto jak kto ale Barca szkółką moglaby duzo zdzialac gdyby zwiekszono liczbe pilkarzy w kadrze, moge sie mylic ale takie mam zdanie

1

Chyba czas najwyzszy na poszerzenie kadry zespołów w lidze. 25 graczy to zdecydowanie za malo przy takiej ilosci rozgrywek. Liga, puchar krajowy, europejskie puchary i do tego jeszcze klubowe mistrzostwa świata. Tylko czy Tebas i spolka (jesli to oni decyduja o tym a nie uefa, nie wiem nie mam pojecia jak ktos wie to prosze o poprawkę) w ogóle pojdzie po rozum do glowy i zwieksza ta ilosc zawodnikow w kadrze a co za tym idzie zwieksza limit plac. Jako kibic moge sie jedynie cieszyć ze mam tyle do ogladania aczkolwiek niedługo to nie bedzie mial kto grać w tych rozgrywkach jak polowa będzie zajechana albo kontuzjowana.

2

@David_Martin moge jedynie sie domyslac i gdybac ale zakladam ze plan byl taki ze oni zagraja z 60 min maks i zaczna sie masowe zmiany, ale wynik na to nie pozwolil i plan sie szybko zweryfikowal, mysle ze gdybysmy nie drzeli o wynik to Pedri by sie nie pojawil wgl na boisku, Kounde by zszedł, a gdy wynik byl niekorzystny i awans wisial na wlosku to Flick nie chcial zmienial tych najbardziej doswiadczonych i po prostu najlepszych (wychodzi tu brak zaufania w takich momentach do pilkarzy typu Fort, Victor) bo czasami takie zmiany powoduja duzo chaosu i destabilizuja zespol (ktory i tak byl juz mocno niestabilny), to takie tylko moje gdybanie, zobaczymy do czego nas zaprowadzi tego typu zarzadzanie zespolem

0

@QuentinTarantino mozliwe ze masz racje, ale tak na pierwszy rzut oka po prostu uwazalem ze Gavi gral w miare przystepnie (w porównaniu do reszty zespolu), ale to tez moze byc moje złudne widzenie i ogladanie serduchem a nie oczami bo kocham tego gościa
Jesli chodzi o Pedriego to ja nie sadzilem ze az taka "Pedridependencia" panuje u nas, wczorajszy mecz to pokazal ze Barca bez niego to nie istnieje

0

@Elvisek wiesz Pedri tez musi kiedys odpoczac, to nie jest maszyna, a taki maraton meczow ktory tylko przyspieszy teraz nie pomaga, tez sądziłem ze to dobry moment na odpoczynek dla Pedriego bo mielismy duza zaliczke, wnioski do wyciagniecia na przyszłość

3

@Maker0 do Gaviego bym nie mial pretensji za ten mecz, bo jako jedyny dowoził w tym meczu w porownaniu do pozostalej dwojki z pomocy, dziwilo mnie to ze to akurat jego zmienil Flick

0

@ka3fcb kara za tego typu "faul" wg przepisów wynosi od 1-3 meczów i o to mi chodzi ze nie sadze zeby dali mu maksymalna kare, wiesz doskonale jak to tu dziala, to tez jest biznes dla nich, nie ma co sie oszukiwac ale mbappe to jest ktos kto przyciąga kibiciow i na stadion i przed ekrany. Zgadzam sie z toba ze byloby to sprawiedliwe ale koniec koncow liczy sie generowany hajs dla federacji. Nikt im nic nie zrobi jesli dadza mu 2 mecze bo ich beda chronic przepisy. Sam gdybym byl na ich miejscu to chcialbym zeby mbappe byl dostepny w finale bo to podkreca zainteresowanie, ogladalnosc a co za tym idzie zwieksza ich zyski. Przykre ale tak dziala swiat i dlatego bede w szoku jesli dadza mu 3 mecze.

2

Bede w szoku jak on dostanie zawieszenie na wiecej niz dwa mecze i nie chodzi ze jakies "pomaganie" Realowi mam na mysli, tylko to tez chodzi o poziom tego finału. Nie sadze zeby Tebas i spolka, komisja sedziowska (czy ktokolwiek kto decyduje o tej karze) chciala cos takiego zrobic. Dla samego widowiska beda chcieli ta kare "skrocic" do 2 meczow zeby mogl zagrac. I ogolnie lepiej zeby zagral w tym finale, zeby nie bylo potem gadania na konferencji ze "z Mekambe to bysmy wygrali, ale nas oszukali i nie mogl zagrac"

0

Czas dla ciebie Gerard zebys zamknąć wszystkim usta. Pokaz co potrafisz, ja tam wierze w chlopaka. A takie komentarze typu "nie widze go w starciach z silnymi rywalami" to troche takie z gory zakladanie ze nie da rady (skoro nie mial do tej pory szansy gry z mocnymi to skad te opinie). To jego szansa, bedzie zmotywowany zeby grac na maksa. Bez sensu teraz byloby zmieniac ustawienie na 1,5 miesiaca do konca sezonu. Flick w niego wierzy, regularnie go wystawial, jest ograny, ma minuty. Za darmo miejsca tu nie dostal, a skoro sztab widzi w nim obronce na miare Barcy to ja ide za nimi i wsperam chlopaka. Vamos Gerard!

4

"Bylismy lepsi" to pojecie wzgledne panie Borja. Bo w czym byliscie lepsi skoro wynik i tak negatywny? Mozna to porównać do walki Bartosa z Mamedem na KSW 100. Bartos tez byl "lepszy", dominowal w walce a koniec koncow to ręka Mameda byla w górze, wiec takie gadanie ze ktos byl lepszy a koniec koncow przegral troche bez sensu. Zycze powodzenia w utrzymaniu i utrzymaniu takiej chęci gry z kazdym a nie tylko na pokaz z wiekszymi klubami, a potem przyjedzie Espanyol (z calym szacunkiem do Espanyolu) do nich i beda ciężary zeby cokolwiek pokazac.

1

Takie typowe 3Z, zagrac, zwyciezyc, zapomnieć. Sa 3 pkt, mecz mniej, wywarta presja na realu. Mecz przeokrutnie ciezki, ale taki przeskok mentalny z gry w lidze mistrzów do gry z "ogorkami" nie jest latwy co pokazala dzisiejsza konfrontacja. Brakowalo troche koncentracji w niektorych przypadkach. Takie mecze trzeba przepychac nawet golem samobójczym. Szacunek dla Leganes za gre, mieli fajny pomysl, dobrze sie bronili ale szczescie sprzyja lepszym.

0

@addept a to też racja, ale widac bylo ze te zmiany to juz hurtowo zrobil bo sie poczul pewnie Flick z wynikiem i tez Borussia zaryzykowala bo co miala do stracenia, ale fajne wejscie zrobil, nawet Ferran robil wslizgi w polu karnym i blokowal strzaly, widac mental jest u kazdego na swoim miejscu, oby tak dalej

7

Warto docenić dobre wejscie Araujo, dwie swietne interwencje w jednej akcji ratuja przed strata bramki. Tak dalej Ronald, wierzymy w ciebie! Vamos equipo!

1

@Kapitan9 wiesz Flick widzi wiecej niz my, patrzy na nich codziennie na treningu wiec to tez inna perspektywa, my mozemy gdybac jedynie ale skoro nie daje im duzo minut to znaczy ze nie widzi zeby byli na takim samym poziomie jak reszta, plus Torre ma duza konkurencje w srodku wiec dlatego mu ciezko o minuty, a Fort, nie wiem moze po prostu widzi ze nie jest tak solidny w defensywie jak Kounde i nie chce po tej stronie wystawiać go razem z Yamalem zeby nie narazac zespolu na ataki z tej strony, ale to tez taka tylko moja rozkmina, tego co jest na treningach nigdy sie nie dowiemy

0

Odwalił prawda, ale sie zrobila telenowela z tego ze co drugi artykul na temat co powiedział. Mysle ze jest na tyle dojrzalym pilkarzem i przede wszystkim facetem ze to tylko pojedynczy przypadek. Wiedzial jaki wymiar maja te 3 pkt i emocje wziely górę. Niech ten co go nigdy emocje nie poniosły pierwszy rzuci kamieniem. To tez jest czlowiek i ma prawo tak jak my popelniac bledy. Wierzę ze jutro te emocje go poniosą ale na boisku i znow bedzie decydujacy. Juz mysle ze trzeba zakonczyc ten temat i pojsc dalej. Rapha, pokaz im co potrafisz. Vamos equipo!

7

Troche nie rozumiem grilowania wszystkich jak leci. Wezcie pod uwage to ze Betis przyjechal tu w formie, z seria zwycięstw. Nie da sie wygrac każdego meczu. Wiem szkoda niewykorzystanej szansy ale i tak plus jeden punkt, wiec trzeba szukac pozytywow. Nie byl to moze nasz najlepszy mecz, ale docenicie troche starania tych co zagrali dobrze, a nie że większość komenatrzy to ze ten padaka, ten do zmiany, ten taki, ten owaki. Zapominamy juz o tym meczu, jazda dalej! Visca el Barca!

7

Poki jest Robert i Ferran i obaj dają radę to pieniazki mozna w inny sposób wykorzystać (a wiadomo że nie ma ich za dużo), więc trochę plotka transferowa dla samej plotki, żeby cos pisac. Jedyna opcja to za darmo jako uzupelnienie David z Lille i to wszystko jesli chodzi o napastnika. Wiadomo Laporta na pokaz moze kogos kupić, ale nie sądzę zeby akurat pozycja nr 9 byla na gorze listy zyczen.

1

@blakkudium albo nawet Olmo na falszywej 9 w niektorych meczach (jak mialo to miejsce w meczu pucharowym z Betisem), on spoko by sie tam odnalazł, a zawsze to jakas dodatkowa możliwość w ataku, Nico pozwoli na dodatkowe opcje, wiec fajnie jakby przyszedl, tylko czy tak będzie, ale marzyc nam nie zabronią:) nowy sezon telenoweli rozpoczety

2

@kpiarz ciekawi mnie jak po wczorajszym meczu wyciągnąłeś wniosek że Fermin sie nie odnajduje w zespole jak on nawet nie wszedł na boisko XD Casado obnizyl loty prawda, ale zeby stwierdzić ze sie nie odnajduje? Po prostu slabsza forma, nie mozna zapomniec jak grał na poczatku, Olmo slabszy mecz (jak chyba kazdy) ale no juz nie raz dawal bramki dające wygrana (albo np ta czerwonka kartka z Sociedad to jego zasluga), a Gavi to dajmy mu ten sezon na rozegranie sie, chlop wraca po fatalnej kontuzji, ciezko jest zlapać forme w takim krotkim czasie, spodziewalem sie ze ten sezon bedzie dla niego ciezki, wiec nie ma oceniac go bo po takim rozbracie z grą to nie jest takie proste wejsc na ten sam poziom

1

@patriczix zawodnik musi byc zarejestrowany zeby sie go dalo wypożyczyć

0

@egeszeges dokladnie, nie ma co ich grillowac, sezon jest dlugi i tu sie duzo moze zmienic, wiadomka wkur***ją takie mecze niemiłosiernie, ale kibicem sie jest a nie bywa, glowa do gory, wiara w chlopakow i jedziemy dalej, skuteczność mocno do poprawy, gorzej jakby tych sytuacji nie kreowali wgl

3

Wierzcie tym idiotom z Anglii to będziecie chodzić w zimę w sandałach. Gorszej głupoty to nie mogli wymyślić. Barca sprzeda stopera, żeby sobie znowu kłopotu narobić. Z tym niezawiązanym butem to doj***li naprawdę geniusze.

0

A Corinthians to skąd są bystrzaku?

0

ocena dla alby powinna być wyższa, grał bardzo dobrze w obronie przecinal wiele podań moim zdaniem powinien mieć 8.0 nawet za ta nieuznaną asystę już powinno być 0.5 wyżej

0

No właśnie zabrakło pomysłu. Już od jakiegoś czasu brakuje i dopiero teraz to zauważył.

0

zaje***ty z ciebie kibic, jeszcze jest dużo meczy i to jeden z realem i jeden z atletico więc nie przekreślaj szans na mistrzostwo po jednej głupiej porażce

0

jak ktoś postawił na metalurg to ładnie zgarnął

0

ch** przez "ch" sie pisze ale tak po za tym masz racje

0

jeszcze jakby tak poprawić obronę przy stałych fragmentach gry to wtedy by było już elegancko

0

Nie może się pogodzić z tym ze to nie on dostał złota piłkę. Żal mu dupe ściska po prostu ze są od niego lepsi. Już mógłby sobie dac spokój z tym gadaniem. Werdyktu i tak nie zmieni wiec po co ta gadka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?